ברצלונה ית גאודי

הכל נעשה כדי להפוך ברצלונה כיעד עיקרי לחופשה רומנטית, טיול תרבות במהלך סוף שבוע או חופשה על חוף הים. הדרך הטובה ביותר ליהנות מהשהייה היא לשכור שבה נחמה באותו מאשר מלון, יספק יותר ¦ space ו- libertada במחיר זול יותר. לא ללכת ברצלונה בלי להעריץ את העבודות של אנטוניו גאודי, אדריכל מבריק ספרדית של בתיווך של המאה XX. עם סגנון משלו, נתן העיר של אישיות ואופי זה נודע הרחק מעבר לגבולות המדינה. לאחר מכן, נציג כמה דוגמאות המבקרים אפשר לראות במהלך שלך. להתחיל עם מוצגת אמנות וסגנון של גאודי נהנה מן נסיעה פארק גואל ממוקם ההר של כרמן, מצפון העיר, מול הים. הנוף בפארק יעריכו את הפאר של ברצלונה, ומציע נוף ייחודי של העיר.

כמו כן, ניתן לבקר בבית שבו גר פעם גאודי, מרוהטת עם יצירות שלו יצירה. . אז, קדימה היא כלפי המשפחה הקדושה, הכנסייה המפורסם של ברצלונה. הבנייה, החל בשנת 1882, לא רק של סיום היא, למרות 53 שנות עבודה תחת אותה כתובת של גאודי. ממומן על ידי תרומות וכסף שהופקו מכירת כרטיסים כדי לבקר את הבניין, הבנייה נע קדימה באיטיות בתכנונו של המאסטר. לאחר מכן, מודגשים, תוכלו לטייל ברחובות העיר לבית מיליון, הידוע גם בשם לה פדררה, ממוקם בגראסיה מספר 92. מחודשת על ידי אנטוניו גאודי בשנת 1900, עכשיו כבר הכריז עולמי של אונסק ו "עבודות של אנטוניו Gaudia.

לבסוף, המשך למטה עד שתגיעו מספר 43 ב שדרת באותו שם תמצאו את קאזה באליו, המסמל את אמנות גאודי הדרו. גאודי החלו לחדש את הבית של ז'וזפ באטלו, אריסטוקרט עשיר, בין השנים 1904 ל- 1906. החזית, חלוקת החדרים, מחדש לחלוטין הוא הוסיף. הרצפה ותנו אור ימלא את הבניין. גאודי להשתמש בצבעים וצורות מצאה בחייה בתור השראה ליצירתיות שלו. גאודי ביצעו עבודה אחרת בברצלונה כמו Bellesguard, Teresiano קולחיו או בית vincens. ברצלונה נראה להיות מקושר עם גאודי, גאודי ברצלונה. לשמחתם של תיירים.