בעלי המכוניות Usolye ממתין המחשב "הפתעה"

מה דיבר במשך זמן רב, בקרוב מאוד להיות בלתי נמנע. זה הליך חדש מצב בדיקה טכנית של כלי רכב (TRP). בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. הניסיון הראשון כדי לשנות את המערכת הקיימת של הביקורת, אשר ניסה הזן בחזרה בשנת 2001, בבטחה התמוטט. עכשיו את הרעיון הזה הם חזרה, אבל רמה טכנית וארגונית חדשה. בקרוב להקצות פונקציות דיאגנוסטיקה טכנית כלי רכב פרטיים חברות.

תחרות על מתן שירותים בתחום מחוז Usol'skom, את Usol זכה LLC «Usol'eservis», אשר בראשה עומד ניקולאי Pihtin. החברה מעסיקה עד רק חמישה אנשים. כעת הושלמה ההתקנה של שני פיקוד אוניברסלי טכני קווים (סגן) נועד לאבחן כל כלי רכב, טרקטורים. מכשור LTC יקרה מאוד האלה מועברים מפעל נובגורוד גארו היה יחד עם חברות גרמני. המחשב פועל רק על רשיון לתוכנה, שבלעדיו זה לא יפעלו. במבט ראשון, סדר הבדיקה כמעט ללא שינוי. הנהג חייב הצג משטרת התנועה מפקח המסמכים הדרושים: דרכון או תעודת זהות, נהיגה רישיון, אישור רפואי, תעודת רישום של הרכב, מסמך המאשר הזכות להשתמש ברכב, קבלת התשלום של דמי מחזיק את TRP, על תשלום דמי הרשמה, וכן עקב TRP במהלך השנה הקודמת ועל המדיניות של OSAGO ביטוח חובה.

הרכב מועבר מומחים כדי לאמת את הפרמטר תנאי טכני. עם זאת, הרכב חייב להיות מצויד ערכת עזרה ראשונה של המדגם הוקמה, מטף כיבוי, תמרור עצור חירום, ציפוי צבע הגוף לא צריך נזק משמעותי. אסור ואם ישנם כל סדקים השמשה הקדמית. אז המכונה הוא רכוב על קו השליטה הטכנית, ואז מתחיל הכיף. על כל אחד שני הקווים פועלים שני בקר, מנהל ומפעיל מנהל. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל גבי חמו. ראשית המפעיל יומני נתוני מחשב על הרכב להיבדק, ואז מתחיל שלו לבדוק פרמטרים שונים שישים, על כמחציתם קבוע במחשב. כאשר זה מסומנת מערכות בלימה, היגוי, אורות, גלגלים, צמיגים, מנוע ומערכת שלה, svetoprozrachnost' זכוכית, רעש חיצוני, כמו גם ביצעו בדיקות חזותית קונפורמיות של Gost. הפתעה לא נעימה נהגים יהיה העובדה כי המכונית חייב להיות עקבי עם כל הפרמטרים רבים. אם לפחות אחד הפרמטרים ילכו מעבר הנורמות הוקמה, התוצאה תהיה המסקנה של אבחנה כי המכונית הוא פגום. ואז לשנות את המסקנה הזאת, לתת עוד דעה כבר ואף אחד לא יכול לעבוד על המחשב בלתי אפשרי. אם מפקח משטרת התנועה, למרות זאת, לתת דו ח על מהירות מופרזת פיקוח מדבקות בכרטיס אבחון עם דעה שלילית, ואז זה כבר יהיה לא חוקי. אם הרכב נמצא להיות תקינה, ואז הבעלים שלה לתקן כשל תינתן תקופה 20 ימים, במהלכם אבחונים חוזרים ונשנים יהיה חינם. אחרי 20 ימים של בדיקת התנאי טכני חייב לעכב באופן מלא ועל הכרטיס החדש. די תחזיות קודרות, אימות כזה עלול להיכשל עבור 60 אחוזים מכלל המכוניות של ייצור מקומי, במיוחד בקרב "בוגרים". הבדיקה צריך לקחת לא יותר מ- 10 דקות, המאפשר לדלג על יום ועד 100 מכונות. זה מאוד חשוב, בהתחשב בכך כאן השנה יהיה נבדקו יותר מ 16 אלף מכוניות בשנת העיר והאזור. יצוין כי הקווים שליטה טכנית ניתנים באמצעות מעברים כדי למנוע גודש, מערכת זימון תורים, כולל הכפרים Usol'skogo מחוז, להימנע התורים. עכשיו היא נשארה לעסקים קטנים רשות להם ביקורת על ראש משטרת התנועה של האזור אירקוטסק וניהול הקמת מערך אבחנתיות. כדי לעשות זאת, ומעל לכל, יצטרך להחליט עם כבישי גישה, אשר כעת ברכות אם כבר מדברים, הם במצב גרוע. יבגני DJuNDIK.