ארבעה טיפים לבצע פרויקטים

ביצוע תכניות זה דבר אחד, להכניס אותם לתוך פעולה, לשיאה להם דבר נוסף. אני רוצה להציג לכם 4 טיפים שיכולים לעזור לך להשיג את מטרותיך לקראת השנה החדשה העומדת. כאשר השנה מגיעה לקיצה יש לך כמו כמעט כל תירוץ מושלם לעשות תוכניות חדשות לשנה הבאה. אמנם זה אינו מביא לך כמה תסכול ידי לא להגיע את המטרות שנקבעו לשנה זו, אשר כבר הפכו בלתי ניתנת להשגה, או פשוט כי אין לך כל עניין בזה, אבל אם אתה חושב על מטרות חדשות כבר בשנה הבאה, הנה ארבעה טיפים שיעזרו לכם לא רק לתכנן אלא לשמור אותם. 1.

ובכן, אם ביצעת את התוכניות- עכשיו, זה יהיה טוב לקחת מבט על כל אחד. ÿSon את התוכניות האלה. אני רוצה לעשות או התוכניות זה שאחרים סיפרו לי לעשות? ודא כי כל פרויקט הוא משהו בוודאות רוצה להשיג, ולא נסיון חצי דחף, לא מתוך כוונה מטרות שאינן באמת מעוניין להגיע. אם אתה צריך לשנות מתכנן לעשות זאת. 2 מטרות שלי, ÿSon סביר או נעשים הרבה מעבר מה אתה יכול בדרך כלל לצפות? נניח, כי המטרה שלך היא לאבד קילו בשנה הקרובה. הרצון שלך עבור אובדן משקל ראוי להערצה, אבל ÿtienes בזמן פעילות גופנית באופן סדיר? Ÿdisposicion כדי לשנות את הרגלי האכילה שלך? ÿNos יהיה טוב יותר בשבילך להפחית את המטרה הזו עד 30 פאונד? שקול את בריאותכם: הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית בהערכה של המטרות שלהם. שימו לב כמה תוכניות שלה עשוי להשפיע על בני המשפחה שלהם. 3.

נכשלו: אבל אני חייב להמשיך. לעבר כל מטרה מכוסה עם קשיים, פעמים רבות אתה יכול וליפול אבל אם אתה נופל, אל תתייאשי: קורות חיים בתדירות הנחוצה. . למצוא מישהו מישהו אשר מעודד אותו לשמור את התוכניות שלהם לעזור לך בהאחריות שלך. 4. אל תשאירו שום דבר כדי לטשטש זאת המטרה שלה. בסוף השנה, לתגמל את עצמך על ידי כמה טוב אתה שמרו את התוכניות שלך. אנא שימו לב כי תוכניות אלו לתועלתם. הגישה שלך אודות פרוייקט אותך זה יעזור לסיים אותו או להשאיר אותו בחצי הדרך. כל הנחושה, אם אין לך כל תמיכה נלהבת, אין ספק יהפוך מכשול, אולי לא מגיע לחצי שנה מתי כבר זה להימנע מעבירה את מטרתו. זכור: ÿSon רציתי לעשות את התוכניות האלה? הערכת תוכניות ÿSon סבירה שלה אני יכול להשיג אותם? האם לנסות שוב? כי כל דבר לטשטש את מטרתה.