איך להכפיל את ההכנסה שלך, הזמן שלך

מאת: דיאנה Fontanez תמיד יש מומלץ להשקיע 3% מההכנסה שלך כלפי וההתפתחות האישית והמקצועית שלך. זה מה שלמדתי מבריאן טרייסי, יועץ לחברות יותר מ- 1000, מחברו של אין ספור ספרים ומרצה בינלאומי אשר סייע מיליוני אנשים ברחבי העולם. לאחרונה השתתף באחת הכיתות שלו וקנה נבדק כדי לפשט את החיים שלך, להכפיל את הפרודוקטיביות שלך להשיג את כל המטרות שלו מערכת מוקד הספר העדכנית ביותר. כאן כדי לסכם בארבע הדרכים זה בריאן טרייסי ממליצה כדי לשפר את איכות החיים שלך, העבודה שלך, ביחד עם דברים שאני עושה עם הצלחה לגדול העסק שלי ואזור האישי שלי: 1. לעשות יותר דברים מסוימים בריאן טרייסי מלמד אותך אם ברצונך לשכפל את הערך של מה להציע או לשכפל את ההכנסה שלךיהיה עליך להתמקד בדברים החשובים ביותר 3 אשר לתת לך כסף או ערך בעסק שלך. הבט בדוגמה שלי שאני יודע כי ניתן להרוויח יותר כסף כאשר כתוב ומלמדים. עם זאת, הזמן שלי יועבר על-ידי פרסום עלון, תלוי המאמרים שלי והפצה אותם אחרות דפי אינטרנט. גם עשה דברים שגנבתי שעות לבדוק את הסטטיסטיקה של האתר שלי וניוזלטר שלי, לקרוא מיילים לענות עליהם מאוחר יותר.

מה שעשיתי, כדי להיות מסוגל להתמקד בייצור הכנסה פעילויות, היא להטיל על העוזרים שלי לא מייצרים הכנסות פעילויות. עכשיו, בעזרת העוזרים שלי, יש לי יותר זמן פנוי כדי ליצור מוצרים נוספים, לכתוב יותר. אגב סיום עבודתי בפחות זמן, יש ימים יותר. A4 ימי חופש סה! 2 ודא פחות מסוימות דברים כפי שהיה הגבת, אז עשיתי דברים לא עזרו לי בעסק שלי, בחלק זה, מה תעשה לצמצם או למנוע את פעילויות או התנהגויות לא מועילים וייתכן כעת מכשולים לעבר הדברים שאתה רוצה. הבט בדוגמה שלי: היה מאוד מפוזרת.

אני מקבל את זה. היא כי שנאתי למשול בי על-ידי לוח זמנים או ספציפיים פעמים בכל יום. אבל אני מסכים כי זה לא עזר לי בעסק שלי כי אם אני לא יודע איפה אני הולך, אסיים בכל מקום קטן שבו אני רוצה. לכן, עשיתי רשימת מלאי של כל הפעילויות במהלך היום, בכל ימות השבוע. להתראות מיו! Reguero Aque נמצאו! כמה זמן כבר אבדה לי לעשות דברים או לפעמים היה צריך לעשות עם העסק שלי (מה אני אומר הפרעות על-ידי בני משפחה וחברים?). קודם, באמצעות הדוגמה של הקורס הבא שלי בבית, הוא כתב 2 עמודים ליום. עכשיו אני כותב 10 עמודים ליום והקורס הראשון שלי בבית אתה מוכן מהר יותר בזכות תכנון. 3 להתחיל היום לעשות דברים אשר לא כלפי בריאן טרייסי אומרת לנו כי אנחנו יכולים לעשות דברים באותו היום כמו יצירת הרגלים (הרעים ואת החבר'ה הטובים נלמדים), ללמוד מיומנויות חדשות, הפעלת פרויקטים חדשים או פעילויות או לשנות את המוקד סה של העסק שלך או את החיים שלך. הבט בדוגמה שלי: נולדה בבית מלא עם התעללות מינית ופיזית וגדל מחפש האישור של אחרים עבור כל מה שרצית לעשות. אם רציתי להתחיל משהו, למרות בלב שלי משהו תגיד לי כן, המבקשים תחילה את דעתו של אחרים. אני עכשיו לקחת נתיבים חדשים, למדתי הרגלים חדשים כמו כתיבת טודוס לוס דה כ הקורס שלי בבית מבלי להמתין לאישור של אחרים. דברים כי אתה יכול להתחיל היום מבלי לחשוב על שם הוא יגיד? איזה הרגלים חדשים צריך היום התחלה זה יעזור לך מאוד בחיים שלך אישי ומקצועי? כתוב את זה על נייר, מתחיל היום. ו- 4 בסופו של דבר. להפסיק לעשות מסוימים דברים בריאן טרייסי אומרת לנו אנחנו לא עוצרים כדי להעריך את החיים שלנו עם עיניים חדשות. ומכאן אנחנו מחליטים להסיר פעילויות או אופני פעולה שאינם עקביים עם מה שאתה רוצה, איפה אתה רוצה להגיע. הבט בדוגמה שלי: תמיד הייתי יזמית. מאז שניסיתי את השדה מכירות, הבנתי כי אני אוהב להיות הבסיס של הגורל שלי. עם זאת על-ידי הבעלות עסק משלנו, לפעמים אנחנו יוצאים מחר מה אתה יכול לעשות היום. אף אחד לא צופה בנו. אף אחד לא scolds לנו. מה אנחנו לא יודעים הוא עצמנו שאנחנו אומרים שלום בכל פעם אנחנו מחליטים לעשות דברים כאשר אנחנו רוצים. עכשיו כי העסק שלי הוא גדל, מאשר ההכנסה שלי הם גדלים על השלבים המהירים, ניתן ליהנות חיים טובים יותר, ניתן להפסיק, אני מסתכל איפה אני, לאן אני רוצה ללכת. יש למחוק, עצר כל דבר אשר לא לעזור לי החיים האישיים שלי ואת מקצועי (לא קל ליצור הרגלים חדשים, אבל יכול להיות). אם אני יכול, שמגיעים ללא מחקרים, נולדה ב בית סבל מה לא לעשות לך להשיג את כל החלומות שלך? מומלץ משאב: ספר חדש על-ידי בריאן טרייסי, מוקד מוכחת המערכת כדי לפשט את החיים שלך, להכפיל את הפרודוקטיביות שלך, להשיג את כל המטרות שלך (למרבה הצער, הוא בשפה האנגלית). Avoy לך! באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר: דיאנה Fontanez מלמד יותר מ 30. יזמים 000 למכור את השירותים שלהם באמצעות האינטרנט. אם למכור שירותים להשתמש באינטרנט כדי למשוך לקוחות, אז בקרו עכשיו לקבלת עצות חינם נוספות. אודות המחבר: דיאנה Fontanez מלמד יותר מ 30. יזמים 000 למכור את השירותים שלהם באמצעות האינטרנט. אם למכור שירותים להשתמש באינטרנט כדי למשוך לקוחות, אז בקרו עכשיו לקבלת עצות חינם נוספות.