על בתי מלון במוסקבה

רוב התיירים הזרים, אשר למרות ברגע שהם נעו למוסקבה עכשיו יודע כמה הוא האירוח בעיר הבירה של רוסיה. נפתלי בנט בהחלט מביע דעה מלומדת. כמה מלונות 5 מוסקבה כוכבים כמו למלון מטרופול או hotel Savoy השתולים עולה 300 דולר ליום. זה די יקר, נכון? עם זאת אני חושב כי רק חלק מהאנשים הם הנוכחי אשר היא עבודתו של מלצרית מכל מלון של 5 כוכבים. במקרה הזה שווה עושה חשבון קצר בנוגע מאומצת שלו לעבוד במוסקבה מלון. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . . יש לי aq u רשימה של מה שאת צריכה לעשות. אני מלצרית.

-עבור. ראשית, כל יום בבוקר לעשות את המיטה בכל חדר (אשר צריך לתקן). אגב, לעשות זה עובד מעולה כל כך מטבע להיזרק על השמיכה כדי לקפוץ הצידה. -בכל יום אתה חייב לשטוף את הרצפה בחדר. . זה חייב להיות ולהזיק מקלחת.

-windows כי הם במקומות שלהם באופן קבוע SOAP ו menestereses אחרים. ודברים רבים אחרים חובה לא מפורטים כאן. אנחנו צריכים לציין כי זו עבודה מלצרית מעייף מאוד. לכן את התעסוקה הם רק conviane עולים מ אוקראינה ו אחרים פייס ליד בחו. ומהו השכר של camerera בבית מלון מוסקבה? הוא 500 דולר לחודש. זה אולי נראה כי הוא מדהים אבל זה כל כך. זה כי על פייס נאטאלס האלה עולים שם האבטלה הרבה והוא תשלום חודשי נמוך בהרבה מאשר בעיר הבירה של רוסיה. אולם רק אנשים בודדים לעזוב עבודה כזו. הצעות. אל תתנו את ברזים בחדר כשאתה עוזב את המלון. במקרים מסוימים המלצריות לניקוי מברשות שיניים כמה דברים בחדר האמבטיה (לדוגמה, טבעות של המשתנות). גם אל תיתן את הכסף ועוד דברים היקרים שלך מזוודות, ארנקים, תיקים כשאתה עוזב את החדר שלך. לשמור את הדברים האלה על תיקים, llevenlos איתם. אמנם אם גנב כסף מן המזוודה שלך רכשנו בבת אחת. מידע מפורט יותר על המלונות של מוסקבה עשוי להיות מעוניין. הנה הקישור קשורים.