מוצרי פרוביוטיקה לבריאות שלך

מוצרי פרוביוטיקה אתה חי מיקרואוגניזמים (ברוב המקרים, חיידקים) למצוא את הבטן האנושי שבו לשחק תפקיד מועיל. נקרא גם חיידק amistosa” או “buena “bacteria." מוצרי פרוביוטיקה הם ואוכל. הם יכולים לשמש כרפואה משלימה ואלטרנטיבית. מספר שיקולים חשובים: ** אנשים להשתמש. ** יש מדעית התומכת יישומים מסוימים של מוצרי פרוביוטיקה ראיות. ** השפעות מועילות למצוא מינים או המתח של מוצרי פרוביוטיקה נכון בהכרח לא עבור משתמשים אחרים, או אפילו הכנות שונות של אותו מין או המתח. ** תמיד להתייעץ עם ספק הבריאות אודות כל תרגול להשתמש.

לתת תמונה מלאה של מה לעשות כדי לנהל את בריאותכם. פעולה זו תסייע להבטיח טיפול בטוח, מתואמים. – מוצרי פרוביוטיקה הגדרת מומחים דנו כיצד להגדיר מוצרי פרוביוטיקה. הגדרה נפוצה שפותחה על-ידי ארגון הבריאות העולמי, הארגון חקלאות, כוחו של האו ם, היא מוצרי פרוביוטיקה הם חיים “microorganismos, כאשר מנוהל בכמויות מתאימות, מעניקים יתרון בריאות האנשים לקחת אותם. " מרכיבי מזון ללא קורית מוצרי פרוביוטיקה המעוררת באופן סלקטיבי את הצמיחה ו/או פעילות של מיקרואורגניזמים מועילים לאדם אינה זהה Prebiotics –.

כאשר פרוביוטיקה, prebiotic מיקס, טופס synbiotico. , בדרכים אחרות גם. להלן דוגמאות של מזונות המכילים מוצרי פרוביוטיקה חלב מותסס, unfermented, יוגורט, מיסו, ואת מיצי סויה כמה משקאות. תוספי מזון פרוביוטיקה, החיידקים יכול היה קיים במקור או שנוספו במהלך הכנת. רוב מוצרי פרוביוטיקה הם חיידקים דומים לאלה שנמצאו באופן טבעי במעיים של אנשים, בעיקר אצל ילדים מתסמונת (בעלי הגנה טבעית נגד מחלות רבות). החיידקים הנפוצים ביותר לבוא התחל עם שתי קבוצות, lactobacillus ו- Bifidobacterium. בתוך כל קבוצה ישנם מינים שונים (למשל, acidophilic Lactobacillus bifidus ו Bifidobacterium), ובתוך כל מינים, מגוון זנים (או זנים). כמה מוצרי פרוביוטיקה נפוצים הם שמרים, אשר שונים חיידקים. כמה תאריכים מזונות פרוביוטיקה בזמנים קדומים, כגון מזונות מעושן תרבותית מוצרי חלב. עניין מוצרי פרוביוטיקה בדרך כלל גדל, בהוצאות על מוצרי פרוביוטיקה תוספי בארצות הברית, לדוגמה, ומכופלת 1994 ל- 2003. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.