להרוויח כסף באינטרנט מחקה המתחרים שלך

אם אתה באמת רוצה לעשות הרבה כסף באינטרנט עם בלוג, אתה צריך העזה להתחרות עם המתחרים שלך. לגלות מי הם המתחרים שלך. אל תפחד לאבד אותם. לעשות את תשומת הלב שאליה שאחרים אומרים, אז אתה חייב לא להתחרות עם הגדול רק תהיה קטנה, זה שוק נישה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. האם תהיה שמח לעזוב כי "הבנים הגדולים" קחי הכל כמות כה גדולה של כסף יש לך סתם יושבים עושה דבר? איך אתה יודע שאתה עומד להפסיד כאשר אתה אפילו לא להתחרות? אם פספסתם, לפחות ניסית, זה דבר שונה לגמרי אחרת. לפחות ניסית. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא.

וכמובן חייבים להיות חכמים, לתכנן את האסטרטגיה שלך גם. אל תלך זאת ללא ניתוח התחרות. אנחנו בני אדם כולם ולא לעשות טעויות. ליהנות החולשה האנושית לכל אחד המתחרים שלך. אחד הצעדים הראשונים שאתה יכול לעשות הוא לחקות אותם. לצפות מה שאתה כותב בבלוג שלך ומנסה לחקות אותם.

בדרך כלל אני אקרא לי יזם אינטרנט כאמצעי להמשך. אני לרשום הערות, לעשות את הדברים שאומר ה-it הקוראים ולעשות דברים אשר שכחת כדי. זוהי תחרות שקוף. אם הוא משתמש עיצוב בפרט, יש לקבל כמה עיצוב דומה. אם אתה משתמש בסרטונים בבלוג שלך, להשתמש בו יותר מדי, כיוון שהוא עושה שימוש יעיל. זוהי הדרך הטובה ביותר שאנשים יותר טוב אז המסקנה היא מודל זה. בהתחלה אתה מחקה, כיצד אתה מתקדם מנסה להיות מקוריים יותר כדי לקבל יותר מבקרים.