טיפים לרדת במשקל בלי להזיע

לא קל להבין שאת זה היא עודף משקל. לא עושה שום דבר בשביל העצמית או ולא לחיים חברתיים או האוהבת. זה להיות עם עודף משקל היא מילה נרדפת של הזנחה, כנראה הרבה עבודה, אוכל גרוע, בהחלט של התרגיל הקטן. אני לא אומר שום דבר חדש, להיות שמן זה שגילם החוט השחור, אבל בדיוק כמו הישן הוא הפתרון. אם אתה אחד מהם רופף תומך לראות חדר כושר או ולא להשאיר את תפוחי האדמה מטוגנים, קוקה-קולה, פה אתה ואן 5 טיפים עבור מטה של משקל ללא יש את הקורבן הזה הרבה.

ברור, לא לך לרדת 5 ק ג ביומיים עם עצות אלה, אך בטווח הארוך תחסוך לך כמה קילוגרמים 6 חודשים או שנה, תוך כדי להתחיל לנותנים לך צריך ללכת לחדר כושר (או תרגיל) הוא החיים החברתיים משהו מהנה ובריא מעולה! אני מזהיר אותך כי העצות הבאות עבור רבים יהיה תזכורת, אם אתה חדש בתחום של subidera, bajadera משקל סביר למצוא טיפים אחד או שניים, כי בוודאי לא אשכח אותך. אוקיי! . אז נלך: לשתות עוד מים לא יהיה לדמיין עם הכמות אנשים עם זה לדבר כל הימים האלו בטלפון שאני אומר הוא לא אני אוהב את המים. . זו לא שאלה אם שאתה אוהב את זה או לא, הגוף שלך לשאול אותך! הגוף שלנו עשוי ברובו מים, לא של frappuccinos (אמר זה של צעד טוב עשיר אך טוב הקלוריות), ולא של תה קר או של כל כך הרבה דברים כי רוצים למכור כדי לספק לנו את sed. רב שמואל אליהו בהחלט מביע דעה מלומדת.

המסקנה לפי המתכון המקורי. מים, מים. פשוט ובזול יותר. לישון עוד לי di חשבון זה עצה גורם זמן כבר. הייתי לציין כי בעוד פחות ישן יותר הרעב נתן לי. למעשה לא היה רעב, אבל חוסר החלום והגוף שלי לי שזה היה לחייב עם. תן לי משהו לאכול. בקרוב לי די יש הצורה היחידה של להיות טוב לא נינוחה היה להרים אותי מאוחר, אבל לשקר לי מוקדם. בנוסף היום מניבה הרבה יותר כאשר הוא עלייה מוקדם. אפילו רוצה לתת לי ללכת לחדר הכושר בשעות הבוקר המוקדמות! תחליף קפה עם תה ירוק אני קפה. אני אוהב קפה, לא סתם קפה. קפה כן. שקניתי מטחנת קפה, לקנות את השעועית שלם. כל בוקר אני לטחון את הקפה, אז אני אעשה הקפה של בוקר. ? זה הכי טוב שיש, ואני יודע כי אין זה התעללות, על ידי זה לבחור עכשיו איכות כזו הכמות. אפשרות טובה הקפה השני הוא טוב תה ירוק, חוץ מלתת לך אנרגיה יש נוגדי חמצון תכונות שמועילות הגוף שלך. לאכול פחות, יותר לעיתים קרובות אינו רק לספורטאים בעלי ביצועים גבוהים. . זה הוכח כך ארוחת צהריים. כבד יותר גרוע זה ארוחת צהריים קלה יותר, לאכול חטיף וחצי אחר הצהריים. חטיפים להגביר את חילוף החומרים ואת שריפת שומן עלייה. . זה כאילו גופך היה תנור שהיה על כל היום שריפת שומן. ברור הוא, החטיפים צריכות להיות בריא. הערה: את הבראוניז, גלידות ועוד של מין זה לא הזן סיווג זה. הגדרת מטרה שבועי ג/ק ג נמצא איפה נכנס קצת לשחק תכנון והמודעות של כל אחד. אם אני מודע כי הייתי רוצה לאבד קילו בשבוע, תשובותיה ארוחותי כדי להשיג מטרה זו. לא צפוי לרדת במשקל לאחר חטא לאכול המבורגר עם גבינה ובייקון, אלא אם כן אני ריכוז במהלך השבוע עם גופנית ואחרים ארוחות קלות יותר. בסוף הכל בחיים איזון האמת? == אודות המחבר: אדגר Argüello. הוא מפיץ עצמאי הרפובליקה הדומיניקנית-הרבלייף מאז 2007. הבעלים של הבלוג, מוקדש לעזור לאנשים כדי לשלוט המשקל שלהם לשלוט בחייך.