חשיבות הטיפול כישרון האדם בחברה

מדבר בלבד, כולם שמעו, אבל אם הם מדברים בבת מי מקשיב? אתיופית פתגם בהתחשב מאפייני השלב הלאומי הפוסאדאס, הסוערת, מסוכן, עם הרבה אי-ודאות, שבו חברות, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות יש שמריה, תוכניות מוצר, אמצעים אשר יצרו את המשטר הנוכחי של המהפכה הבוליברית, מזוהה לחלוטין עם סוציאליזם, נולים כמו הכשרון האנושי הוא ההיבט מבוזבז שצריך לקחת בחשבון כדי למטב את התוצאות כדי לציין כי אם אתה יודע לנהל את talencto, ההון האנושי, לא רק במגזר פרודוקטיבי, אך חינוכיים. לנו יש גינה פעמים רבות בזבוז של כישרון אוניברסיטאות וחברות אפילו, היבט אשר לא נתן החשיבות כי זה כרוך בשלב לתת pro לשלטון יצירתיים, חדשניים שלכל אחד יש של מניפסט צריך לא מפתיע אותנו לקרוא אודות היום, מזהה ידע הון אנושי או כישרון וזה כל כך טוב, עד כי כמה חברות ברחבי העולם כולל בתוך שלהם הדוחות הכספיים שלה הון אינטלקטואלי. בעוד הגורם כספי הוא חיוני נראה החשוב ביותר, אין זה אלא דרך אנשים החלטות על פיננסים ומשאבי חומרים של חברה. ההון האנושי הוא מי יכול להכפיל את המשאב הפיננסי דרך ההחלטות שלהם. כדי להתחרות בסביבה הגלובלי, המרות מאוד תחרותי דינמי, מואץ, עמוקה נדרש שינוי רדיקלי אמונות, מנהגים וערכים של החברה, שבו אנשים חייבים להניח תפקידים שונים ולאמץ את חזון של פתיחות רבה יותר וגמישות לשינוי. כדי לבצע זאת, אתה חייב להילחם כדי להשיג את המחויבות של כישרון האדם אשר ניתן להשיג רק אם יש עסקים שיווי וצדק. האוצר האמיתי היוצרים הקיימות ויתרון תחרותי לחברה הוא הכשרון האנושי. האוניברסיטאות לא רק בתוך הפעולה שלו, השימוש של כוח אדם, צריך לשים לב הכשרון האנושי, לספק כלים, ידע זה צעד כדי לבטא אנשים כישרון ויצירתיות שלך, חדשנות באופן כזה המעודד כולם לתרום.

לכל זה מתווסף, כי עסקים, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות לדאוג לקידום את הגירוי להפוך את ניהול הזדמנויות כדי כי כישרון המשאב האנושי מתבטא. הוא נדרש כפי שחלק העירו, הנוכחות של מנהיגים עם סגנונות חדשים, גישות כתובת, עם הכיוון שלו כדי להשיג אפקטיביות אנשים ואת החברה תחת פרספקטיבה נפרד ולקבל גם פרודוקטיביות גבוהה בארגון. מאוד מעניין לדבר על התרומה של חוסה אלברטו Carpio, כאשר צוין, כי בהווה, שהוא מזהה ידע כישרון או הון אנושי וזה כל כך נכון כי כמה חברות ברחבי העולם כולל בתוך דוחותיה הכספיים שלה הון אינטלקטואלי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. בעוד הגורם כספי הוא חיוני נראה החשוב ביותר, אין זה אלא דרך אנשים החלטות על פיננסים ומשאבי חומרים של חברה. הוא ההון האנושי אשר יכולים הכפל את המשאב הפיננסי דרך ההחלטות שלהם.

כדי להתחרות בסביבה הגלובלי, המרות מאוד תחרותי דינמי, מואץ, עמוקה נדרש שינוי רדיקלי אמונות, מנהגים וערכים של החברה, שבו אנשים חייבים להניח תפקידים שונים ולאמץ את חזון של פתיחות רבה יותר וגמישות לשינוי. כדי לבצע זאת, אתה חייב להילחם כדי להשיג את המחויבות של כישרון האנושית, אשר ניתן להשיג רק אם יש עסקים שיווי וצדק. האוצר האמיתי היוצרים הקיימות ויתרון תחרותי לחברה הוא הכשרון האנושי. הכשרון האנושי לא יכול להמשיך squandering, עליך לדעת כיצד להניע אותם, להוביל אותו, שזה אפשרי כי מתרומם הנוכחות של מנהיגים עם סגנונות חדשים מתקרב אל הכתובת, עם כיוון הדפסה חדשה כדי להשיג אפקטיביות אנשים ואת החברה תחת פרספקטיבה נפרד, אשר באה לידי ביטוי כלפי פרודוקטיביות גבוהה בארגון. היום ההנהגה האמיתית זה הקשורים לטיפול אנשים לא "דברים", אך כמו כשרונות. להיות נוכח, כפי שהוזכר על-ידי Yoany רודריגס קרוז, הכשרון האנושי מחזות תפקיד מוביל בפיתוח הנוכחיים והעתידיים של הארגונים, הוא הנכס גמיש יותר, אשר נותן לך חיוניות רבה יותר לארגון דרך זה היא כי הם יכולים לעצב, להשיג, ליישם, לסדר מחדש להתאים ולבצע ריאלי כל קידום טכנולוגיהרעיון התיאורטי או היישום המעשי, אפילו הוא אשר פותח אותו הדלת חדשנות טכנולוגית; והוא זה אחת אחרונה הדרכים היסוד כי צריך לפתח ארגונים שואפים מיקום של עלית בתוך השוק טריטוריאלית, ארציות או בינלאומיות. בהחלט, כי תכונות דינאמיות, שינוי, מאתגר, מלא של איומים, אלא גם הזדמנויות דדה תרחישים הנוכחי, להפוך בשם יש אומרים, כי כל המנהלים לפעול כמי מפתח בשימוש של אנשי ניהול מושגים וטכניקות לשיפור פרודוקטיביות וביצועים בעבודה, לקדם את הכלים, תמריצים לעודד מוטיבציה של כישרון האנושי, להבטיח שיעילות טובה, ציות המטרות, חזון החברה בשימוש כראוי את המשאב האנושי של החברה. זכור, במקרה של ארגון, פרודוקטיביות הוא הבעיה העומדת למול אנשי הוא חלק חיוני של הפתרון. למרבה הצער, זוהי רשלנית מאוד במגזר העסקי ונצואלה, אשר האינטרס שלנו של המחקר. טכניקות ניהול כוח אדם, חלה הן על ידי מחלקות המינהל של צוות קו, לטובת מנהלי כישרון האנושית, כבר הייתה השפעה רבה על פרודוקטיביות וביצועים. חואן קרלוס צ'רנה, אומר לנו, הכשרון האנושי מתן הניצוץ היצירתי בכל ארגון. אנשים על עיצוב והפקת סחורות, שירותים, בקרת האיכות, להפיץ את המוצרים להקצות משאבים כספיים, לקבוע יעדים ואסטרטגיות של הארגון. בלי אנשים יעיל בלתי אפשרי לארגון להשיג את מטרותיו. עבודתו של מנהל הכשרון האנושי הוא המשפיעים על היחס בין הארגון ועובדיו. הפניות: לוז פטריסיה מרטינס, "ניהול חברתי כישרון האדם", במרץ 2002 פבלו קארדונה "לאס מפתחות של הכישרון: השפעת המנהיגות של ההתפתחות האנושית של הבירה", 2000 הערות מהכסא התנהגות ארגונית, איכות לתואר שני, פרודוקטיביות, פרצופים, UC.2002