המתים יש לקבור אותם…, לבנקים בצרות?

כדי ל בואנוס איירס, ארגנטינה, 10 במרס, 2009a א. סמואל בקט לפני שהוא מת עם זעם רב אמר: כמעט בלתי אפשרי היום ב אירופה למות בכבוד, אלא אם כן אחד הוא עני. אם היה מת לפני עשרים שנה, הייתי חוצה את האוקיינוס האטלנטי, היית רואה כי אין זה אפשרי. לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . בנקים בארה ב עלולה להיכשל, לא רוצה למות בכבוד, אך unworthily, חיה עם ממשלת ארצות הברית ניקוי שלהם מאזנים שרצים רעילים עצמם בפזיזות מובנה. א. אך הרפובליקנים hartaron והם דורשים על סגירת הבנקים בצרות.

הסנטורים הרפובליקנים ג'ון מקיין שלבי ריצ'רד אמר השבוע ממשלת ארצות הברית צריכה לאפשר כי חלק מהבנקים בארה ב גדול סגור דלתות שלהם, על ידי פשיטת רגל של ג ' נרל מוטורס (NYSE:GM), עוד שואב חזק. שלבי, של הרפובליקני טווח רחב יותר ועדת הבנקאות של הסנאט של ארצות הברית אמר רשת הטלוויזיה ABC: לסגור אותם, לאפשר להם להפסיק לעשות עסקי, עקף: אם הם מתים יש לקבור אותם. אתה לא הוזכר מה יהיה ישויות בתצוגה שלך צריך להיות סגור, אבל כן הוא מונה סיטיגרופ (NYSE:c) מכיוון שתמיד היה בעייתי. הסנאטור ג'ון מקיין, ex – יריב של ברק אובמה בבחירות לנשיאות האחרון בארצות הברית, אמר כי הבנקים לא יעיל צריך לסגור, והחל לחבוט בידיו ב ג ' נרל מוטורס, להביע את הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות הוא הרגל, כדי להשיג אחידות יותר ולהיות חזק יותר, טוב יותר, גרסה מוקטנת. פשיטת רגל מאפשר בחברה כדי לסדר מחדש את תשלום החובות שלה הנושים להרוויח זמן לסידור מחדש, לנקות שלהם מאזנים. א. אך ממשל אובמה מעודד ממשלות העולם תלכו, להרחיב יותר כספים לכלכלה בדרך של הגברת הביקוש וכדי להשאיר מאחור את המיתון.

א. על פי הקיץ לורנס, זוכה אובמה לנקוט צעדים אלה כהרע במיעוטו, כדי לשמור את המערכת שוק (חינם) של גומא משלו. בעיתון כתוב ש קבוצת בזן הוא זה שבקיא בנושא. מר דום, aka רוביני Nouriel יו ר RGE צג, פרופסור לכלכלה, עסקים בינלאומיים באוניברסיטת ניו יורק, pronosticaa הבנקים הגדולים בארה ב נתק ששת החודשים, הולאמו. אמר רשת פיננסי CNBC, הדיון היום לא להפעיל אם בנקאות עליך או לא להיות nationalised, אך ובאיזו מידה חייב להיות, אם מוחלט או חלקי, המדד יהיה זמני ו נמשך הזמן אשר לוקח לבנקים נקי לנו ממשלה של נכסים רעילים ולאחר מכן למכור להם פרטי. בדרך זו, הזרקת קרנות לא יהיה בלחץ קבוע, descomprimiría על התקציב, נטל המס על משלמי המיסים. הבנק המרכזי, אשר אמור הוא המלווה של המוצא האחרון, ase הפך המלווה הראשון, רק אתר נופש!, כאמור. א. ו החזוי כי הבנקים הגדולים ביותר – כמעט כל – אכנס פשיטת רגל. זה כך לפני הלאמה. זהו שלמעשה זה אינו דרמטי כמו שזה נשמע, אבל כי זה יהיה מצב של פורמלי, blanquearía המצב הנוכחי שבו מוסדות מסוימים הם כבר דה פקטו הולאמו, כגון Citi או AIG (NYSE:AIG). א. כדי להשיג ליצור מודל פיננסי מוצק, יציב נקי עשוי רק להתרחש עם סיום הממשל לתת תרופות קר על חולה עם דלקת ריאות ואת לבצע ניתוח קשה עם הניקוי של מוצרים רעילים שנוצר זה המשבר הפיננסי. א. לא קיימת אחידות דעות בקרב כלכלנים בהקשר זה. כאשר ניתן להזמין דעה חמישה כלכלנים, תמיד receipt חמש תשובות שונות… אלא אם אחד מהם הוא קיינס, ובמקרה מספר תשובות שונות ותמיד עולה על שש, אמר צ'רצ'יל. גורף תחת השטיח או לנער אותו?. Nationalize או מעבר?. בעוד אנחנו מחליטים, העולם, בעיקר סין, להמשיך בימוי שלהם דולרים בארצות הברית, מימון המשבר הכלכלי חולפות כמו הזרקת כספים למוסדות פיננסיים ארה ב בצרות. מסוכן מאוד, ברירת המחדל יכול להיות היום בשום מדינה אחרת – בעולם המפותח. א. א. Latinforme. com הוא המקור העיקרי של מידע פיננסי, דעה עצמאית על שווקים אמריקה הלטינית ובעולם מנקודת מבט של אמריקה הלטינית. ממשרדים שלנו ב בואנוס איירס, ארגנטינה, אנו מביאים לכם את החדשות האחרונות ואת התראות כדי לעזור לך לקבל רווחים לא משנה כיוון נלקח על-ידי השוק.