הלוואות דחופות: זהיר עם האינטרסים

כמעט לכולם יש צורך כסף מהר וללא עיכוב בכל עת. פקיעת התוקף של תשלום או הצעה מרתקת הם הסיבות הנפוצות ביותר שתצטרך לבקש הלוואה דחוף. עם זאת, לא כל הבנקים הבנקים וחיסכון מוכנים להיות מסוגלים להעביר כסף בקצב הדרוש. במקרים אלה אין ברירה שהולכים ומוסדות פיננסיים מתמחה בפתרון מצבים כאלה. החשודים הרגילים כוללים גופים כגון Crediexpress, Cofidiss, Credagil, Celetem או Mediatis, שם כמה.

רבים של ישויות אלה קשורים עם הבנקים הספרדי הגדול, אך הם התמחו. במילים אחרות, כסף מהיר, בדרך כלל ללא הסברים רבים מדי. טווח כמויות בין 3,000 ו- 20,000 יורו ושיטת התשלום מאפשר הוספת כתובות החוב דרך תשלומים חודשיים נוחים ב- instalments עד 60 חודשים. עם זאת, מאחורי תנאים אלה כל כך אוהדת לשכב כמה עמלות גבוהה ותחומי עניין. במקרים רוב תחומי עניין קיצוני יכול להגיע יעלה על 24% אפר כמו במקרה עם מזומנים ישיר של Cofidis (24,51% TAE) או מוצרים מסוימים של Mediatis (21,85%). בנוסף, כדי להיות בנויים כמו הלוואות לאפשר שימוש חוזר את הכסף כבר amortized. למזלנו, לא כל הלוואות דחופות או הלוואות מהיר הציג כתנאים Leonine, ומשתרר הממוצע בבסביבות 12% ריבית TAE. טיפים לבחירת במרחק כמו שכירת כל מוצר פיננסי אחר הדבר הראשון שכל אחד צריך לעשות הוא לקרוא הקטנות של הצעת חוזה או האיגוד שמציגים את הישות.

זהו הדבר החשוב ביותר, שכן מסמך זה אמור להופיע ברורה עמלות, ריבית, המונח של המקדמה, הוצאות ההלוואה מבטיח. למרות שרבים אלה ישויות לענות לבקשה אותה פניה או פחות מ- 24 שעות, נוח לקחת את הזמן כדי להעריך את ההצעה ולהחליט. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לראות את קיבולת ההשאלה בפועל, כלומר האם אנו יכולים להזמין? הלוואה או תהיה בחב'?.אם התשובה היא חיובית יצטרך להעריך את ההצעות השונות ולאחר מכן כיצד לבחור אשראי מהיר הטובים? התשובה היא פשוטה למדי: עד אפריל, וזה מה נעשה כדי להשוות את עלות בפועל של כל הלוואה. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. החוזה חייב להכיל את כל המידע הנוגע אפר שיעור הריבית, סכום תקופתיות, מספר של מיכסות ואת העלות הכוללת של האשראי, כמו גם המוצרים המשוייכים אפשריים כגון ביטוח פרעון, נפוצים מאוד היום. חובה (לא מבחינה משפטית אך כן מבחינה המשתמש) לשמור עותק של החוזה עבור כל טענה עוקבות. צורות אחרות של מימון הלוואות דחופות הם לא רק אמצעי גיוס ההון תוך זמן קצר. כרטיסי אשראי הן דרך אחרת לגשת זה מימון. האינטרסים, מציעים גם הם גבוהה בהרבה כמויות קטנות יותר. האפשרות הטובה ביותר היא תמיד מנסה להשיג כסף מבן משפחה לחתום על הלוואה בין אנשים. מלבד בני משפחה וחברים, מי יכול אפילו לעשות לא תשלום הריבית, החלו אגודות של משקיעים פרטיים מוכנים להלוות כסף נמוך יותר של הרוב של שיעור הריבית של הבנקים. Zopa.com PartiZipa.com (רק עבור חברות) או Prosper.com מוקדשים אותו. המוצא האחרון עובר על-ידי מעבר אל הבנק או אל החיים, להסביר את המצב, להעלות את הביקוש תגובה מהירה. כן, לעיתים רחוקות הפועלת.