אמונות מגבילות ותרגילים

אנו מושכים מה שאנחנו חושבים, מה שאנו מאמינים. כי אנחנו יכולים למשוך, יום אחד אתה רואה את הסרט הסוד, קראת את הקורס שלי ואת בוודאי של תומאס ההחלטה לשנות את חייך, אתה יכול לבחור מהרשימה של היקום מה שאתה רוצה, לאחר זמן זה אינה מגיעה, הסיבה היחידה מדוע לא האמונה שלנו ישנים , אילוצים האמונות שלנו. אם החיים מאמין שיש לך כסף שזה קשה כי זה רק מעטים, תרוויחו את הלחם שלהם על ידי הזיעה. יום אחד מחליט להיות עשיר חוזר אני עשיר, אני עשיר, אני עשיר ואני לא מגיע הכסף לחיים שלך ובכך עם אותם נושאים, בריאות, אהבה, יחסים, אושר, וכו '. שחרור אמונות שלנו מושרשת ביותר, צעד חשוב כדי לאפשר הביטוי של החלומות שלך.

רוב האנשים שנעשו השנה שלי בעלון שובע, כתבתי מבקש חיזוק ועל כן התחלתי על-ידי שליחתן וידאו של הצהרות, אני הולך לשלוח יותר, אבל אני רוצה שתעשה את שלך, הפרו כביכול תשלם את המכרה, אבל ליצור אותם בעצמך אומר להשאיר מאחור את האמונות הגבלת משלך ולשנות אותם, לכל אחד מאיתנו יש משלהם, ההתנגדות שלהם ואלה הם זה קח את חיינו עבור פונקציה זו. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. אנו מסוגלים לשמור על המוח שלנו הדברים השליליים, היה לך זוג רע ואת מה אתה חושב, אני לא הולך להשיג, לא את acordas יפה מן הזמן שבילית. עם אותו אדם, אתה מרגיש כישלון בגלל שמערכת היחסים הסתיימה. תתחיל למשוך לא דרך האמונות שלך מהעבר אלא דרך בטענותיך הנוכחי. אבל אנחנו לא.

זה מגיע לך, אושר הוא לא בשבילך, אתה לא יכול לא מניפסט הרצונות שלנו. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. היקום הוא לא יותר קשה לתת לך כמה, מכונית או משהו בעל ערך פחות כסף, מה שקורה הוא כי אם אתה לא מקבל את זה הוא בגלל קורס חוק המשיכה אין הגבלת האמונות, אבל בוודאי יש לך לגבי הזוג, הכסף. שינוי אמונות מגבילות שלנו היא לשנות את המגבלות שלנו, לפתוח דלתות, להשאיר אותם מאחור לשלום עם העבר ולפתוח את אמונות חדשות. כמה שנים יש לך מחשבות? שיש לך, זה לא מאפשר לכם להגשים את החלומות שלך יש גיל כל כך הרבה כמוך, הוא שחרור יומן פעילות גופנית אמונותינו העתיקה כדי להפוך טוען כי אנו למעשה יוצרים, הצהרות שמאמתים את המוח שלנו. אני מתחיל ליצור כסף, אוהבת את דעתי חזק ליצירת אהבה ואני מתחילה ליצור אהבה בחיים שלי. הוא יודע האמונות שלנו הגבלת בשביל לשנות אותם, עשה קורס עם Loise שם כי הגשתי הרבה לדעת האמונות שלי הגבלת ולהתחיל לשנות אותם. ערוך רשימה של איזה הורים, משפחה, מורים שלך, החברה מאמינה כי אתה רע לך: למשל: הם לא מסוגל. שיש לו שותף קבוע רשימה זו מראה לנו אמונות מגבילות שלנו, תביעות חיצוניות אנחנו מקבלים קטן, אבל החדשות הטובות הן שאנחנו יכולים. לשנות האמונות WHICH עכשיו ELEGIS יש. לאחרונה מצאתי אצל שלומי בסון אוזן קשבת . הרשימה השנייה; החלטתי להאמין בזה… . אני יכול לקבל שותף קבוע שאני מגיע האושר מלאה. בחיים שלי . אני אני אני חזק מאוד רשימה זו מתחילה להכריז מתחיל לצייר את המפה הנפשית של אמונות החדש שלך. . טוב, אני מקווה שאתה תגיד לי מה שהם חשבו את החוויה הזו, זכור תמיד כי ניתן להגשים את החלומות שלך שינוי המחשבות שלך, כי אף אחד שאומר אחרת. אתה שולח את כל האור, עד אנדריאה הבא.