פגישות פרודוקטיביות

חוכמת החכמים וניסיון של מאות שנים יכול להישמר עם פעילויות. בנחמין DISRAELÍ הדעה הכללית כל מי להשתתף במפגשים הם פרודוקטיבי, שזה לא התמהמה, כי אלה מתוכננים היטב, עם המטרה המוצהרת, הפעלת משתתפים להתערב, מגיע את התוצאות הצפויות, כראוי, המנצלים את הזמן. כגון המועדון של היעילות מזכיר לנו, פגישה יכולה להיות מוגדרת כתהליך בו מספר אנשים באים יחד עם מטרה משותפת. המפתח הגדרה זו הוא להבין את הפגישות כתהליכים. ללא תוכנית מתואמת שלא רואה את כל הרכיבים המשתנים הבסיסיים, פגישה יכול להיות בזבוז של זמן שבו קבוצה מוגבלת כדי לדון המבולבלים ללא המשכיות הפעולה. אף אחד לא אוהב להיות זומן לפגישה, המחייבת את התרומה האישית של זמן ומאמץ, מבלי לדעת למה או מה. חוסר בהירות המטרות, קוצר הרוח שלך, בורות של סדר היום, הודעת שלם או מעורפל על הצורך פגישה סביר להניח הקטן מוטיבציה אצל המשתתפים. כמה הם לא אפילו טרחו להשתתף.

אחרים ילכו לא מרוצה, לא תשתתף ולא למנף את תוכן הפגישה בכל עת, הפגישות, שימשה להחלפת רעיונות, מידע וידע. פגישה מעוצב כראוי מספק יתרונות רבים יותר מאשר מכשולים, ביניהם: יצירת זהות עבור הצוות, מציע אזור שבו יכולים לדון שקטנה והתקדמות, מספק הזדמנות ליצירת פתרונות יצירתיים, מקדמת את מחויבות החלטות, מעודדת את הרוח של שיתוף פעולה ומגדיר קורס משותף. חוקי מאוד המציינת את האפקטיביות של המועדון, אשר עומדים לפגוש רק או בגלל הפגישה מופיעה בלוח השנה בדרך כלל הוא בזבוז של זמן. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. אולי הסכנה הגדולה ביותר היא institutionalize את הפגישה בקבוצה. נפגשנו מכיוון שלנו הרגיל או הנכללים ברשימת המשימות, אפילו בתרשים הארגוני. אין זה מפתיע כי ומתבטא תצוגות הבאה היא אובדן מוחלט של זמן".

"הוא מזמין כל וגם אנשים שצוין לא הודיע אפילו". "הוא צריך להתחיל לפני 30 דקות, בוודאי ואנחנו לא נשאיר זמן". "מדוע אין אנו לדבוק בנושא במקום לדון פרטים או נושאים לא רלוונטיים?". "אם אנחנו מדברים כל יחד, אנו לא מבינים אותנו". "אמרתי, שלוש שעות פגישה עבור כלום. כי מסקנה הגעת?" מה חמור יותר אודות מההחלטה הרווחת לגבי הפגישות הוא שאנשים שומר על תחושות אלה, ולא לבטא אותן ומפיק עמדות שליליות המשפיעות על אזורים אחרים של עבודתו, ואת חייו. עליך להיות זהיר מאוד במטרת הפגישות, אלה באמת צריך להיות מוגדרת היטב כך המטרה, סיבה להיות לבחור כראוי אנשים להשתתף, הצג אותם על הנושא בטיפול, מניעיה אותם להשתתף ולוודא עם מנהיגות טוב, מוטיבציה, תקשורת יעילה שמקבל תוצאות חיוביות, זה יכול להיות כי אלה הם פוריים מאוד. מזכיר לנו אנשים רבים: · הם מעולם לא חווה או חשבו על הכוח יכולות להיות פגישה יעילים, לכן לא מזהה את החשיבות של אלה. · יש להם התנגדות רבה לשנות תרגול יעיל, מדוע הם חושבים שזה יותר נוח להמשיך כרגיל. · הם לא קיבלו הכשרה, כלים ומתודולוגיות כדי להפוך במפגשים אירועים אמיתיים. · הם מלאים של פעילויות ופגישות, יש להם זמן להשלמת משימות בסיסיות: למי יש זמן ואנרגיה כדי לשפר את היעילות של פגישות שלו? בינתיים בהם הזמן פרודוקטיבי הולך. מוסיף אולמוס: הניסיון שלנו עם קבוצות עבודה מהחברות המובילות כי כאשר אנשים מגיבים לשאלות אלה, ניהול למנוע פגישות רבות שלא היו באמת הכרחי. "פגישה, כל דקה שעוברת, אותו יש להכפיל את מספר המשתתפים של אותו" זוהי העלות של המפגש, יותר מה האנשים האלה כבר עושים אם הם לא היו מצב על אותו. חוקי מאוד איתות להשגת פרודוקטיביות באותה הפגישה, עליך לישיבות "תוכנית ולשתף לתכנן" של אם רק יביא יותר יעילות להתפתחות של הפגישה, בעוד הוא יצר את הסביבה תורמת כדי להעריך את הזמן והמשאבים שהושקעו אלה. הניסיון מראה פגישות מתנהלים לוקח הרבה פחות זמן, פגישות פחות נדרשים להשיג את ערכת מטרות. המפגשים הפכו השתתפותית מאוד ואירועי מניע. לקחת בחשבון את דעתו של Olmus כאשר הוא קובע, כי הפגישות הפכו להיות פעילות יומית, גדל בהעבודה של אנשי מקצוע של היום. עם זאת, מנהיגים עסקיים רבים לא לתת חשיבות לנושא זה, אין אינטרס שינוי הרגלים יצרנית שלהם. מחקרים רבים מראים, נושא זה הוא לא רק מפתח בהתפתחות הארגון, אך הוא ישירות משויך התוצאות הכספיות של החברות. בהחלט טוב מתוכנן, שאושרה מפגש של ה מידע מדויק, עם התמיכה של התקן מתאים, המסוגלות לייצר מוטיבציה ותמריצים להשתתפות, להפוך את אלה יעילה במיוחד