עשר סיבות להפעלת עסק האספקה

אין ספק כי האמריקאים יש עדיין אהבה עמוקה וקבוע של כל הדברים אכיל. למרות הטירוף של בריאות, נאלצו רונלד מקדונלד כדי ספורט תלבושת של ג'וגינג, שקרים, ביג מק, צ'יפס הוא באמת מדוע יש לנו ירכיים עבות. אז, מה התשובה? יש לנו השפים ביתי גדול שלא נמצאים בהאובססיה-מזון מהיר. אתה אוהב לבשל, הם סובלים קשות תסמינים הנסיגה הזדמנות להכין את חזה עוף ממולא תרד המפורסם שלהם, עם ברוקולי ושום קלויים? תועלת מזונות מוכנים במטבח? כמה פעמים כבר חלם של מטבח-הפוך-over שהיה ג'קט המטבח וכמה? ייתכן שתרצה לנסות את ידו ב הפעלת עסק קייטרינג קטן. מיועד עבור השדה קייטרינג אם החברים שלך נלהב שלהם אוכל והם מוכנים לשלם לך להכין את המאכל האהוב עליו. באפשרותך להשיב "כן" על השאלות הבאות? 1. כדאי לך לעיין אצל שרי אריסון כדי לקבל עוד מידע. האם אי פעם? עבדת חנות או מסעדה? 2 Live, נשימה, חושב על אוכל כל הזמן? (הערה: לא אמר כדי לאכול.) 3. האם יש לך אוסף של מה עלול להיחשב חלק מתכונים הכי טעים בעולם? 4.

אם את לוקחת בכל הזדמנות לתת חברים ובני משפחה אוכל מתנות? 5. מה לעשות כל ארוחה משפחתית חוויה בלתי נשכח, אך שים לב לכל פרט של האוכל? 6 האם אתה אוהב בישול עבור קהלים גדולים? 7 אתה חולם על האוכל למכירה לציבור? 8. אנו לא מקבלים ביקורת נוקשה? (הערה, השחזור הוא עסק קשה להיות בעל עור עבה.) 9. כיצד יש גישה אל מטבח מסחרי / גדול מטבח? 10 אתה רואה עבודה חברת הסעדה? אם ענית כן על כל השאלות האלה שיכול להיות בדרך בקריירה קייטרינג. ראשית, ניתן קשר עם שירות מזון בקהילה שלך, לבלות יום איתה. שאל אם תוכל להיות בהתנדבות עבור עבודה מקרה מאוישות. אם ברצונך כי הוא עם רעב, רעב, שתעשה מה נדרש להפוך את החלום למציאות. התחל קטן, ביצוע שאלות רבות, לקבל מנטור ולפתח את היכולת להיות מאורגנים לגמרי גם.

יכול להיות שאתה הבא, פאולה דין, רשת המזון של פאולה דף הבית של בישול. היא הפכה הפתעות הדרומי שלו עסק קייטרינג ולאחר מכן לפתוח מסעדה משלו. זכור, אין כמו כשל, אך הניסיון. מאחורי ד דייוויס הוא סופר, יועץ עם מעל 20 שנות ניסיון. ספרים, מאחורי ת דואר אלקטרוני או באמצעות הדואר: י' דיוויס ושות', תא דואר 4935, קרי, NC 27513-4935 למידע נוסף בקר: