עצות הבחירה של המכללה

מומלץ מאוד היא בתחילת התהליך של בחירת אוניברסיטת ההורים, התלמיד (s) לבקר כמה בתי ספר כדי לקבוע אם הן מתאימות. בצע הקריטריונים הנחשבות לפני כל אוניברסיטת חל על הבאות:? ממוצע הציונים, ישב הראשון, הדירוג של מחלקה עבור קבלת? בית הספר חייב להציע אפשרויות די באירוע שינוי סטודנט של ראשי שלו? גודל, השתייכות דתית של מיקום, היוונים? אחוז השנה מי לחזור לשנה שני? אחוז השנה שסיימו בתוך ארבע שנים? אחוז צורך כלכלי מתקיימים? המתנה לסייע אחוז / להעניק עזרה עצמית? בתוך או מחוץ הקמפוס פועלים הזדמנויות? ארוחות דיאטה תוכניות, מצבים מקובצות יחדיו? זיהוי שם? סטודנטים לפי יחס מורה? הגודל הממוצע של מחלקות, סמסטר או רבעון? אחוז המורים ללמד ואחוז עוזרי הוראה? אוניברסיטה או מכללה 2 או 4-שנה? חדרי שינה היחידי? מכוניות מותר ולאונן? נגישות לנכים? עלות של העור כבשים, מומלץ גם כדי לקבוע אם הספר משתמש צורך עיוור או צורך מדיניות הקבלה רגיש. צריך עיוורים היא שיטה שבה התלמיד מוערך בין המשפחה או מאפיין. הצורך רגיש הוא מדיניות מחפיר בשימוש על-ידי מספר גדול של האליטה כגון בתי ספר של הדוכס, אמורי, סטנפורד. בבתי ספר אלה להודות ילד פחות מיומנים עשיר לקראת תרומה גדולה קרנות הנאמנות של חנוכת משלו.

למעשה, משפחה עשירה יש לקנות כרטיס כניסה לבית ספר שבו תלמידי אחרת מעולם לא קיבל! היא כי אף אחד לא יודע כמה אסכולות אחרות להעשיר למגינים שלהם בדרך זו מטעה, ללא עקרונות. הדוכס יש אפילו בוטה פתוח אודות מדיניות זו, אני מוצא את זה מוזר כי זמן קצר לאחר הגיעו ב שלו קרן של 2 מיליארד דולר המטרה של הגדלת ב- 2003, מופחתת שלהם אחוז הקבלה של השנה של 7.5-4%. המילים של ארה.UU. נציג לשעבר צ'ישולם שירלי (D -NY) לבוא דעתך: "כאשר הוא בהתמודדותה המוסרי ללא כוונת רווח, הוא נדיר איבד רווח". ההורים, התלמיד (s) עליך להפוך לא רשמי ביקור רשמי בתי ספר אפשריים שיותר לקחת את כיתה ד 10. בתי ספר מתרשמים תמיד כאשר תלמידו של 9 או 10 משלם לבקר. להיות בקשר עם גורמים רשמיים נפגשנו, למעשה, נוספו לשתי נקודות של ש' ממוצע הציונים שלך אני תוצאות באמצעות הקמת קשר גומלין. בזמן, מנהלי מערכת יוכלו לשייך פנים היישום שלך.

פעולה זו מסייעת לתלמיד מוסמך פשוט להיות הרבה יותר מקובל. עם זאת, לפני אריזת הקבינה שלהם ולמלא את המשאית עם גז, רשימה הכוללת את הטקסט הבא: לאשר כל נוסע לבקר יהיה פתוח באופן אידיאלי, הספר הזה הוא בהפעלה. שאל שאלות רבות, להיות מאזין קשוב. שקול את האפשרות של מצלמת וידאו או מקליט עבור הערות לא משנה כמה טוב הוא הזיכרון שלך. לגלות מי קורא יישומים באזור שלך ונסה במידת האפשר להיפגש עם הקורא, הקפד לשמור על קשר עם אותם. ספורטאים תלמידים חייב להיפגש עם מאמן או שתיים. להאזין תחנת רדיו בית הספר כדי להשיג עותק של עיתון הקמפוס. אם התלמיד יש כוונות היוונית, לבקר כמה בתים של האחווה או למיסדר. סטודנטים להיוועץ מגורים ללא הודעה מוקדמת, יש להציג לסטודנטים הלומדים ולבחור את המוח שלהם. קחי חטיף לקפיטריה. אחרי הכל, האוכל שלהם הוא כי התלמיד יתמלא בארבע שנים! סטודנטים אשר החליטו הלימודים שלו צריך לעשות הכול לארגן פגישה עם ראש מחלקה זו בפרט ובדיקה של מחלקה או שניים. פעולה זו עשויה לדרוש יום אחד למשנהו, לתת לתלמיד הזדמנות גדולה עבור בדוק את מקום מגוריו של התלמיד. אתרי אינטרנט מסוימים של האוניברסיטה של בחירה שלא מומלץ הם:? חלופה כדי לעבור או קריטריונים להתקשר 617-864-4810. יש להם רשימה של-300 בתי ספר להחיל את ההנחיות ללא מסורתית בתהליך הקבלה. ? מאבק האפרו-אמריקאים בתי ספר: / hbcu.html? בתי-ספר בחברה:? זיקה יהודית:? מסחר ובתי ספר מקצועי: זהו אחד מסדרה של מאמרים עבור למכללות, סיוע כספי, Reecy Aresty, מבוסס על ספרו, מומחים "להיכנס המכללה, לשלם עבור אותו!" לקבלת מידע נוסף או כדי ליצור עימו קשר, נא בקר. שלושה עשורים, יועץ פיננסי, פרופסור Reecy Aresty, סייעה אלפי משפחות כדי להגן על הנכסים שלהם, להגביר את השפע, להפחית המסים. במהלך שנות השמונים, הפך את תשומת ליבו בעולם מורכב של כניסה המכללה, סיוע כספי. בסוף העשור, הוא שמר על לקוחות אלפי $ דדה בהמכללה לחינוך! כמו כן הוא המחבר של "get המכללה, לשלם עבור אותו", ב ספרדית. מלא סודות מסחריים מבפנים, מציע פתרונות עבור בית הספר התיכון והאוניברסיטה מבטיח כי משפחות להעניק לסטודנטים על הקצה של הכנסות חשוב והורים באינספור דרכים משפטיות כדי להפחית עלויות המכללה. לשנת 2004 בלבד, משפחות Reecy לשמור מאות אלפי דולרים! הוא הפך להיות גורם חשוב בהשגת מחירים במחיר נוח, קונים של איכות לסטודנטים של ארצות הברית. האם יש לשחזר באופן זה, אנשים שהיו לי אמונה בזה, מציג כי יש עדיין אנשים אשר טיפול לאנשים מהימן, מי בעצם לעשות מה הם מבטיחים? ולראות את התוצאות!