עבודה מהבית

יזמים רבים מלאים מידע דרך האינטרנט, אז לא יודע מה לעשות עם זה. . הייתי אחד מהם כבר כמה זמן… על ידי רכישת ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים שם. הדבר הגרוע ביותר הוא כי חלק של ספרים אלקטרוניים אלה לא אפילו ניתן את המידע שזה הבטיח. אחרים פשוט תוכן יכול לקבל 1%, וזה מאכזב למדי. ואז, של זה? . אם.

האמת אם יש הזדמנויות עבור בעבודתו דרך האינטרנט, הדבר היחיד שאנחנו חייבים לסנן הרבה תוכן זבל, כי מה שהם עושים הוא רחקו את מטרתך האמיתית. לאחר מכן ציינת כמה מן הדרך העיקרית של לעשות עסקים באינטרנט. העסקי המסורתי באמצעות האינטרנט: (דרושה המלאי של הסחורה. Lo_que מציין כי אתה צריך השקעה ראשונית גדולה.) ידע טכני בינוני נדרש לעלות אחד של עסקים אלו. כמה דוגמאות לכך הן: מכירת מכירת חבילת נופש, אביזרי מחשב, וכו '.

מילוי סקר ומענה דואר אלקטרוני: לא נדרש ידע טכנית, אבל אם יש הרבה זמן חופשי לעשות פעילות זו. הם מעדיפים הרבה העסק הזה כי הדבר היחיד שיש לעשות הוא להירשם בדף שונה המוקדש פעילויות אלה. כדי לנצח, הוא אומר. הבעיה עם העבודה מהבית באינטרנט הוא הזמן שלוקח לנגן את זה. אם מה שאנחנו רוצים זה את החופש לעשות דברים. אתה יכול על העבודה שהיו לנו. חיסרון נוסף הוא העלות של הודעות דואר אלקטרוני נענות, סקר מלא. המחיר של הדואר האלקטרוני בעיקר בטווח כמה סנט דולר או יורו גם: 0.10, 0.50. על נדיר פעמים עד 5 דולר. בסקרים בין 1-10-35 אפילו יותר. אני להבהיר Thomas מחירים נמוכים, אז אתה לא תהיה מאוכזב. מכירת מוצרים דיגיטליים: ללא ספק אחד העסקים הכי טוב לעבוד מהבית באינטרנט. מכירת פרטי. המוצר הוא רווח גבוה יותר חברות אינטרנט. ידע טכני מינימלי, הדבר היחיד שאתה חייב לקבל מוצר דיגיטלי (ספרים אלקטרוניים, תוכנות, אודיו, וידאו וכו ') אשר נדרש לשים אחד של עסקים אלו שלך בבעלותך או עם הזכות של יד שניה, זה עם אישור מראש על ידי הבעלים של מידע. עוד מידע על שלומי בסון ניתן למצוא באינטרנט. מוצר. אולי תשאלו, כפי שאני עושה יש מידע על. המוצר עצמו. Censillo טוב פשוט צריך לכתוב על משהו שבו שלך יש לך מספיק ידע, שאנשים אחרים מעוניינים ברכישת הידע הזה, אבל. משלם למישהו אחר לעשות את זה. בשביל שאתה אחראי על השאר. אם מעוניינים ביותר של עסקים מקוונים אלו ואין כסף לקנות קורס של אלה כי רק אתה צריך להירשם לניוזלטר שלי על-ידי מילוי הטופס הנמצא העליון הימני של הדף ואתה הולך להעלות מידע ללא תשלום את הדואר שלך עד שיש לך מספיק ידע כדי להגביר את הטיסה. ואם מה שאתה רוצה הוא מסלול מומלץ להתחיל מאפס עם אחד של העסק הזה אני משאירה בסוף עמוד זה כמה קישורים לקראת קורס אשר אני ממליץ כי כבר אני זה אני ניסיתי או למד, למה אני ממליץ. תוכניות שותפים: לזה אני לי טיפ. הסיבה היחידה כי באינטרנט יש מספיק קורסים, מידע. מוצרים איכות מעולה ומעניינים בכל ענפי הידע והם טוב מספיק כשאתה נותן בעל הזכות. יצוין כי זה יכול להיות חבר של עסק המסורתי דרך האינטרנט, כלומר זה של מכירת מחשבים וכל זה. אבל האם זה של תוכניות שותפים, כיצד הם פועלים? פשוטה. אם שלך מוכר מוצר באינטרנט יוצר תוכנית של שותפים. כאשר אני נרשמתי כמנוי זה שלך אני חייב לתת קוד ייחודי אני להוסיף את הקישורים בדף שלך אז אני מזדהה ואתה יודע את זה אני זה לשלוח לך שאתה הקונה. לרגש לעשות צורות זה אם מעוניין להירשם לניוזלטר שלי, אתה לשלוח מידע בהקשר זה. דוגמה נוספת היא אם אתה רופא המזוהה עם בית מרקחת, הבעלים אמר לך כי עבור כל מרשם רפואי לקנות שם ישלמו לכם 10% של המכירה הכולל של הרכישה. כמובן זה רק דוגמא אחת. באינטרנט הוא גם כן. כמנוי של התוכנית שותפים של עמוד אחד הם נותנים לך את הקוד של שותפים, הם יתנו לך אחוז (%) וחיוב זה היה בדוק על-ידי הפנייה שלך. כמה repagan 10%, 20%, 30%, 40%, ו עד 75% על המידע. מוצרים. עבור pregustas זה הבלוג שלי על ידי לחיצה על קישור זה בחלק העליון של דף זה. שלח לי הודעה על-ידי לחיצה על הקישור ליצירת קשר או בחלק שלהלן הם שצורות אחרות, ניתן ליצור איתי קשר. מזל, אתה יכול להשיג את מטרותיך. לדעת יותר