סנדרה בולוק ושיווק מדורגת?

כשהייתי בתיכון היא מתה מאת סנדרה בולוק. נראה הבחורה המושלמת: יפה, חכמה, פשוטה, מצחיק. כאן יותר יכול להיות הורה! זוכר הלכו לסרט כמה פעמים כשהייתה 15 או 16 שנים ויש המחשבה אז יכול להיות אשת חלומותיי (עד שגיליתי את ליב טיילר, אך לא נמצא כתוב על סנדרה). ואתה יודע מה כל כך מצחיק? כפי גדלתי, הפך להיות שחקן, לא רק אני diversifiqué לטעמי הטעם הזה איבד את סנדרה. ממש לא מעניין מה היה את חייו. עד שאני מתעייף לראות זאת תמיד אותם אותם תפקידים של הנערה כריזמטי, אבל זה אף פעם לא יצא הערכה טיפוסי או לשבור את התבנית.

תמיד ראיתי באזור שלך הוא נוח, ביצוע. תצחקו, אבל בלי להסתכן. . התגרשתי. סנדרה, אפשר לומר. אבל מה יש לראות סנדרה בולוק איתם עסקים MLM, עסקים באמצעות האינטרנט, ליצור כסף אלקטרוני תוספת הכנסה שיורית? אני היית שואלת אותי כי אם אותו לך. וזו הסיבה אני רוצה להתמקד לא טכניות, אבל עניין של המנטליות. כמה שנים לפני שידעתי כי סנדרה, עייף לשבת למטה וחכי לה שתתקשר אליה לככב בסרטים, הוא החליט טופס החברה הייצור שלו, מי החליט לעשות משהו זה מעט מאוד אנשים יש האומץ לעשות: תקיפי את עצמך באנשים יותר, חכם יותר היא.

. תעשה את זה בעסק שלך? באמת מחפשת מסנן כדי למצוא אנשים בעלי ערך? או arrasas עם כל מה יכול, עובד לעם בהתבסס על רגש ועל מניפולציה, כאשר זמן כמו מזין כמו אתה יכול לאסוף עמלה? ויש בזה, במוקדם או במאוחר, סופך להיות הממוצע של 5 אנשים כי יותר. אתם מוקפים. ואם אתה לא מוקף בידי האנשים הנכונים, לא להיות איש מקצוע רציני, כי בסופו של דבר אתה לוקח אגרה. זה סוחב אותי שיעור נהדר בסנדרה בולוק לאחר שנים. אבל סנדרה טוב שלי, לא מרוצה זה בלבד, אני זז ¦ המוני עדיין את המוח כמו שלי בזמנים של מתבגר. כמעט לפני 1 חודש זה היה אוסקר. חודש לפני מועמדויות הזה יצאו לאור. סנדרה בולוק, לאחר שנים של קריירה, קרב, של להיות מלצרית, יש לספור עם העשרה המסירות שלי, ועל שיש לו בהם ביצים (שחלות, במקרה שלו) של טופס משלו מפיק עם אנשים יותר כשיר לכך, היתה מועמדת לאוסקר. אבל, למרבה הפלא, דרך מקבילית, והייתה גם מועמדת הגרוע: גירסה השלילי של אוסקר, פרס שבו הוא מועמד להם שחקנים ושחקניות הגרוע של השנה. אז היינו שלנו סנדרה טוב מועמדת לשחקנית הכי גרוע, לשחקנית הטובה ביותר באותו הזמן, אף על פי סרטים שונים. איך זה החיים, לא? מה כל כך שונה יכול להיות התפיסות אחרים יש עלינו. ביום של פרסי "ראזי", כנגד כל הסיכויים, סנדרה בולוק הופיע בטקס לקבל את פרס השחקנית הגרועה. . כן, כמו שתשמע את זה: הייתי מאוהבת את כל הרגשה טובה. בעולם לא אוהב את זה ברחבי העולם. הופיע עם מלא סרטים של עגלת שלה הסרט, ונתן להם לשאול זה לקחת אלא אם העבודה כדי לראות את זה. מעולם לא איבד את קור שלה, עד נתן את המותרות. של בדיחות. גדול, סנדרה. יש אנשים לתוך הכיס, הבקיע מבית המשפט חצי עם הגישה הזאת. למחרת, היו בטקס פרסי אוסקר. ואת יודעת מה קרה? Agano! יום לאחר נועז לאסוף את הפרס לשחקנית הכי גרוע, היא הוכרה על ידי קרם וקצפת של הוליווד כמו השחקנית הטובה ביותר. ? אני להבין מה אני רוצה לומר לך כל זה? זה לא משנה מה אנשים חושבים עליך, ללא קשר למיקום כביכול תראה כאילו אתה, הדבר היחיד זה מסמן את המציאות שלך התפיסה שזה אתה. הדעה היחידה שיכולה להיות מספיק חזק כדי להגדיר את החיים שלך על-ידי להרים אותו או שוקע הוא שלך. . זה לא זה של אחרים. כדאי לך לעיין אצל קבוצת בזן כדי לקבל עוד מידע. אני יודע שישנם ימים אפלים, באור יום. אני רוצה להזמין אותך תמיד, לשארית חייך, וזה שתפיקו את כולם. זה להבין כי העובדה הפשוטה של חיים כאן, נושם, הוא נפלא. לאמץ את שלך אור לאמץ את הצל שלך, ואתה עוזר להם כל שאתה יכול, כי זה חכמה להוציא את הטוב מה הולך להיות שונה מהשאר. כן, ובכן, אני מקבל את זה: אני מאמין כי האקס שלי סנדרה חזר להשתלט על חלק גדול corazona ¦ והתקווה שלי זה שיעור אתה כבר שימושי כמו לי. חיבוק חזק אפילו! חוסה מיגל Arbulú אם רוצים לקרוא עוד מאמרים כאלה, מקבלים הדרכה חינם ולדעת את האסטרטגיות הם מהפכה בשיווק רשתי הנוכחי, סע אחריי: שחקן, נלהב שיווק MLM ואינטרנט, מומחה רשתות חברתיות, הנוסע, האיש של הרנסנס.