סינגפור: תרבויות מגוונות של עיר

הרפובליקה של סינגפור הוא אי הממוקם בדרומה של מלזיה ואינדונזיה בצפון ששמו אומר העיר של אריות. עם הזה האטימולוגיה אקזוטיים, האי אסיה יש כמה אטרקציות קולוניאלי גדול (שייך את הולנד ואנגליה), הטבעי והתרבותי. זה, באופן כללי, ללא השתתפות היעד ומצבים, אם כבר מדברים. זה דרך לטייל זה יש יתרונות וחסרונות. ניתנות הנחות קבוצה רציפה מלונות, מוזיאונים, מונומנטים, שעמום קשה יותר יש מקום בקבוצה ולהגדיל רעיונות. כדאי לך לעיין אצל נפתלי בנט כדי לקבל עוד מידע. מצד שני, הוא מורכב יותר לארגן, לשים רעיונות משותפים ובהתאם תו, יכול להיות קשה מאוד יעד הנסיעה. אבל זה לא המקרה של סינגפור, אם הדברים נעשים.

ובכן, יכול להיות היעד המושלם לנסוע בדרך זו. סינגפור, עם הון eponymous, כולל האחרון של להיות אי של שודדי ים ודייגים, מידות מופחת, לזכות מ' ו מ' אל הים ונמצא המר ב החששות העיקריים אותם מהם פעילי איכות הסביבה של האזור, הוא כי אותם איים תחת של אינדונזיה הם הקדשת למכור את החול שלה עם האסון האקולוגי הכרוך בכך. גם נמל התעופה נמצא על הים, טריטוריאליים השכנות איתם ציפורניים החוצה. עוזב אלה שחשוב הצידה, אך לא מבלי לקחת אותם בחשבון, יש לדעת המדינה איש קשר רציף עם טבע, חופים, פארקים טבעיים של גנים, הוצף האזור. Jurong ציפור פארק, גן החיות של העיר, ואת הממלכה חרק & פארק הפרפרים הם חלק מן האטרקציות כדי לראות, יחד עם ספארי לילה, הלילה בפארק הראשון של המדינה. מדובר במחלוקת של רב-תרבותיות המכריע ומבני היפרבולי רבים.

הזכרונות הקולוניאלית ארבע שפות רשמיות (אנגלית, טמילית, להסינית המנדרינית ו מלאית), מטבח של הססגוני ביותר (מטבח, סיני, הודי, מלאית, אינדונזית, יפנית, איטלקית, אמריקאי, רוסית, suizaa ¦) ישמח כולם אפשריים. הניגוד הזה ניתן לראות את נקודות עניין של הבירה: המבנה הוויקטוריאני של הארמון של הקיסרית, צ'יינה טאון הישן (מתרחשות חיפזון זה בונים מחדש את האזור), חתיכה של בוליווד את הודו הקטנה, את המותרות (Orchard Road). את הטעם של הצרכן, ולכן אם הם נוסעים ב קבוצה תהיה הזדמנות להכיר בסוגים שונים של אישים והם הלינה בדיוק כמו ריץ ', הם אחת מהאפשרויות חסכוני יותר. העיר תרמילאים הינו ממוקם ליד תחנת הרכבת, בית גידול Hostel ייתן לנו פרטיות ומרחב, Rucksack Inn הינו מושלם עבור נסיעות קבוצה ויש Mitraa במיקום מנצח. מיקס, ניגודים, מגוון רחב של אפשרויות, רק כדי לפגוש כל הגורל מזל כדי לנסוע בסינגפור, ארץ של אריות, תרבויות והים. מאת: עופות אלמודינה אלמודינה הוא בלתי תלוי נודד זה, לפני העבודה כסופר עבור HostelBookers סייר מספר יבשות שגילה את נפלאות של ערים ועיירות שלהם.