מרקש – יעד אידיאלי עבור החופשה הבאה שלכם

מרקש, מרוקו, הוא אחד המקומות המרגשים ביותר לחופשה הבאה שלך עם המשפחה שלך ביבשת אפריקה. העיר המפורסמת, הידוע גם בשם הפנינה של הדרום, מציע את כל מה שאתם צריכים לחופשה בלתי נשכחת: מלונות בדג'ט ומלונות מצוינים, ספא מודרני, חמאם מסורתיים, חלקם של בידור, משקפיים המרתקות ביותר בעולם, מספר מונומנטים מרשימים, כמו גם אינספור סוכנויות לארגן סיורים וטיולים אל המדבר, הים או של ההרים. מרקש הפך בשנים האחרונות לאחד המקומות האהובים לחופשות משפחתיות, ותודה להיות המצב הכלכלי בעולם הנוכחי יעד אטרקטיבי עוד יותר שלהם במחירים סבירים, אינספור האטרקציות שמציע. בנוסף, היא מאפשרת למבקרים לגלות נופים, סביבות שונות מאוד, כגון מדבריות, חופים, אתרי סקי הרים או עמקים שופעי צמחייה, כולן על זריקת אבן לזרוק מן העיר. לעניות דעתי אילן בן דב יכול לקבוע . העיר מרקש הוא אמיתי תופעת התיירות אפריקאי. העיר הזאת היא היעד התיירותי הראשי במרוקו ומארח כ- 1.5 מיליון מבקרים בשנה. רוב המבקרים האלה נמשכים על ידי האווירה הציורית וזוהר לעיתים קרובות של מרקש.

מלונות מפוארים, מסעדות עם מוסיקה חיה, והם מגישים מצוינות במחירים סבירים אני גסטרונום, המפורסם ומפורסם שבבעלותם בתים בעיר אוכרה; כל זה נראה להזמין תיירים לבקר מרקש. אירופים רבים החלו אפילו בתקופה האחרונה, כדי לחגוג חתונות שלהם ופגישות עסקיות במרקש, עיר אשר מציעה מספר רב של שירותים באיכות גבוהה במחירים נוחים מאוד. למרות שיש הרבה תיירים במרקש במהלך כל השנה, אני ממליץ לך להימנע ביקור בעיר במהלך שתי תקופות בפרט. תחילה, נסה להימנע הנסיעה אל מרקש בקיץ, במיוחד אם הם רגישים לחום, כיוון טמפרטורות ניתן להגיע בקלות 45 או 46 מעלות בצהריים. עם זאת, אם אתה מחליט שביקרו במהלך תקופות של חום, אני ממליץ לך לנמנם במהלך החמים או לבקר לשווקים מקורה, גגות עץ של מי הן להערכה רבה. גם מנסה להימנע שביקרו במהלך חודש הרמדאן חנויות רבות של עסקים הינם סגורים במהלך היום. אם הם מתכוונים ללכת אל מרקש בפעם הראשונה, לייעץ להם כי הם הופכים עזרתו של סוכנים מקצועיים.

אחרת, הם יכולים להיות לאיבוד בין אינספור האפשרויות המוצעות על ידי העירייה אוכרה. משרדי נסיעות יכול לעזור לארגן טיולים וסיורים אל המדבר, אל החוף או אל ההרים, לבחור בין הספורט הרבים, פעילויות פנאי יכול להיות מתורגל בעיר, או אפילו לבחור למסעדה הטובה ביותר, דיסקו או הצג להרפתקאות ליליים שלהם. בנוסף, משרדי הנסיעות ותחנות הזמנה יכול לייעץ להם על הלינה הטוב ביותר, בין אם זה אחד של רבים, כלכלי, או אחד קסום מסורתיים, ממוקם בלב ליבה של המדינה. מה הבחירה שלך, בוודאי לא יהיה אתה מתחרט על בחירת מרקש כיעד לחופשה המשפחתית הבאה שלכם.