מחזור הדם

משך – אותיות ב מהן הנסיבות יש לא אתר הנופש אל מחזור הדם אותיות שהטארוט יכולה להיות התשובה המתאימה סדרה של נסיבות החיים, כמו כאשר אנו צריכים עצה בקול ידידותי, או פשוט לא יודע כיצד לנהוג ביחס כל נושא מסוים, מאמינים כי אתה רצף של קלפים אתה יכול להפוך במדריך זה שאנחנו צריכים. אבל יש נסיבות שבו אתה צריך לא לאמץ מחזור הדם של אותיות. אם, לדוגמה, המצב המנטלי שלנו הוא של חרדה אדיר, אין אנו מקבלים הסודות יש לספר לנו, צריך לא לאמץ. הטארוט יגלה את האמת, אך עליך להיות מוכן לקבל אותו כפי שהוא. אומרים כי לא יהיה שימושי אם אתה לא מוכן להקשיב מה יוצא נחשף מחזור הדם של אותיות.

במקרים רבים, כבר יודעים את התשובה מראש, לדוגמה הרבה חל על קשר גומלין espectadas רע. במקרים רבים, אחד מהשניים, מה שהופך את מחזור הדם של אותיות, יודע פנימה קשר הגומלין יש לא בעתיד, אך ברצונך להאזין לו, לא הוא רוצה לומר. המציאות היא גם בלתי נסבל. מי רוצה באמת רואה תפוצתו של אותיות המציינת כי הוא האדם האידיאלי כי הם יפתרו את המצב יחד, לא משנה כיצד תואם הם למעשה כמו זוג, או האדם האחר פשוט אין את אותה תחושה שהיא מחזיקה לו. במקרים אלה, מחזור הדם של אותיות הוא חסר תועלת, כי לאדם עיוור הראיות של המציאות. מצב אחר שבו אינך מעוניין להחזיק מחזור הדם של אותיות הוא כאשר הנסיבות מקצועי אשר נושאת החוצה מחזור הדם של אותיות אינה מתאימה במה עושה, היכן יש אפשרות רק מחפש defrauding יועץ בתום לב. כדי להימנע אלו רגעים כואבים, הדבר הטוב ביותר הוא להתקשר ישירות לאתר מהימן, אתה יודע היכן תמצא Mentalists מתאים, ראוי הפירוש אשר יתנו הקריאה הוגן העלומה.

כזה הוא המקרה של Tarotamigo.com. לאחר כל הדפסה בכל הפעלה של אותיות, טל, Meli, כרמן הם כדי להבטיח קריאה היא המתאימה ביותר. הם עושים זאת, כי יש להם מתנה טבעי לידה אשר מאפשר להם לראות מעבר הברור. מה רבים מוסתר, כי נשים שלושה אלה נראה בבירור, וכך יכולים אנשים מדריך למקם אובייקטים אלה עדין חשוב בידיהם. אל תהססו להתייעץ Tarotamigo.com כאשר רוצה, להיות מוכנים לשמוע האמת מסתרי שמורות לך. גשרים m של ישו