מבחר חדש של עסקים באינטרנט למזהים ייחודיים בשוק אמריקה הלטינית

רבים כבר התמקדו לעסקי מדורגת של שוק אמריקה הלטינית. אבל לחדור השוק כבר מאוד קשה כי הם מתמקדים על שוק אנגלו-סכסון, בסופו של דבר להיות ולא פרקטי בעלות המוטלים על-ידי הטיפול של מוצרים. זה מסיבה זו מעט מאוד אנשים היו מנצלות את ההזדמנויות הללו, הם נגמרו עם חיים קצר יחסית מאז השוק ריקה במהירות. חברים ובני משפחה היו האנשים הראשונים אתה מציע שהזדמנויות ומוצרים אלה נוצרו הרבה רגשות שליליים כלפי מדורגת, אשר תרמו גם הם הסטיגמה וקיטלוג עסקים אלו כאל מטרד, פירמידות, תוכניות מזויפות. מעט מאוד חברות MLM מסורתי נשארו בשוק אמריקה הלטינית.

אלה שמרו כי יש משאבים רבים והם השיגו את הנישה שלהם בתוך האוכלוסייה. אבל הלקוחות שלהם הם רק קומץ ביחס לכל האוכלוסייה באמריקה הלטינית. אנשים שאוכלים מוצרים אלה לשלם הרבה יותר עבור מוצרים זהים זה של אנגלו בשוק, למרות רכישת הרמה הראשונה הוא נמוך בהרבה. עם התפתחות האינטרנט שיווק רשתי הצליחו להרחיב במהירות, אולם הם נמצאים כבתה באופן זהה, כאשר בשוק שיכול להרשות לעצמו את המוצרים הופך רווי. זה כל הזמן נכנסת את שוק מדורגת מערכות חדשות, רבות מהן המצאה מחדש של אחד שמת קודם לכן. עכשיו, עם הפיתוח של מוצרים אלקטרוניים, מדורגת נכנסה לעידן אחר.

גם עם מכירה ותחזוקה של אתרי אינטרנט, מערכות, שיחות ועידה וטלפונים VoIP, מזימות השיווק אלה מצאו את המוצר המושלם עבור רשתות שלהם, ללא צורך להוסיף להם הובלה גבוהות ועלויות אחסון. זה יצר גל חדש של יזמים מצליחים מי השיגו הצלחה רק בעזרת הכלים של שיווק זה מספק אותם עם האינטרנט. המשמעותי ביותר של גישה חדשה זו היא שהעניקה לו את ההזדמנות. לאנשים רבים אין את המשאבים כדי הזנת קונבנציונאלי מערכות מדורגת, הם כעת ניצול המגמות החדשות האלה. רבים של חברות אלה אינם דורשים כי אנשים מוכרים אבל כי צריכת שלו מספיקה לשמור על הרשת. סוף סוף זה משתמשת באינטרנט באופן יעיל כדי שניתן יהיה לייצר עושר תוך ניצול יכולתם של אנשים כדי לשכנע אחרים באופן אישי לגמרי, הימנעות הוורדים יצירת מערכות מדורגת קונבנציונאלי עם בני משפחה וחברים. סוף סוף כבר השגת זאת האוכלוסייה באמריקה הלטינית בין וכדי ליהנות מאחד מן הפנים חשוב יותר בתוך הגלובליזציה.