לטייל עם ההווה

בואו לחיות ההווה כמו מסע מתמשך ולא כמטרה בפני עצמה. הנטייה הטבעית שלנו הופך, באופן בלתי מודע, אנחנו רואים בעבר, מישהו מלבד מי אנחנו באמת. אנו מאמינים כי בנסיבות הנוכחיות הצלחנו לבוא עם משהו. המצב שלנו הוא אמיתי. אנו מבינים מדוע הדברים. פעמים, depresivamente. אבל עם האמונה של המחזור שלם. אנחנו תמיד מדברים כאילו הולכים לפני אדם אחר, ללא ניסיון או בגרות.

לא היו לנו, לי עכשיו / מושלם מתנות מדוכאת על-ידי להיות. אנחנו מסתכלים אחורה כאילו לא היינו מלאה בעבר. לפני לא היינו מוכנים. כן עכשיו. זה היה טיפשי.

דברים של הגיל. אנחנו אפילו להאמין בכך. זהו שקר אצילי שגורם לנו השכל, אך בסופו של דבר לעשות דבר אך להשאיר אותנו ב- sidings. הוא קבוע במשך כל חיינו. אנחנו צריכים autoafirmar לנו על-ידי אומר לנו שיש לנו כאן לסיומו. אנחנו נאחזים אותה תחושה של שליטה, אולם קטן זה. הוא הרגע הנוכחי, שהוא תמיד, הפניה שממנו אנו רואים את העולם. אנו מניחים את החולשות שלנו, טיפול, אנחנו רוצים להראות, כי אנחנו נדיב והוגן, עכשיו שאנחנו בוגרים. אם יש לנו תחושה זו. פרס! אנו ממשיכים עם המים על צווארה. רגליו האחוריות, מבלי לראות כי אנחנו נותנים פונה גלגל פריס. עכשיו לפני כן, תמיד. זה היה קל. אנו חייבים להבין את זה היום, היום, מחר, ואנו בתחנת עצירה בתוך המבוך של הקיום. שלנו רציף זורם, למרות שאנו מאמינים כי ההיסטוריה שלנו מגיע והנתיב חלק בהווה, אשר היא המרכז. וגם לא. אנחנו נוסעים, כאנשים, כבני אדם, בתור מין. כמו יוליסס, הרחיק לכת אינו היעד, אך המסע. הוא בהבנה של המסע שבו אנו צריך לאתר את ההתרגשות שלנו של חיה. החלטה זו, להחליט ליהנות זרימה מתמדת של כל שלב, בלי מהזלזול העבר שלנו, סולח לנו אם זה הכרחי, בעל עניים מספיק כבר, זמן תמיד הוא כאן ועכשיו. בכל רגע, הוא אף פעם לא מאוחר או בקרוב. ואם לא אנחנו עושים, והתלבטות, פחדנות, רשלנות, בורות, או כי זה נותן לנו את WINS, לא הולך לבוא מלאך בנקמת להעניש אותנו. שוב יהיה. התרופה היא סיגוף. ואת כאן ועכשיו תימשך, ממתין בסבלנות, בשביל זה אני נותן עם פלט יציבה בלי להתקשות אותנו עם קרניים. אני לא רוצה לסיים בלי לומר לי, מה באמת שאני אוהב, עד כמה כואב רבים, שהם החגיגות של אנשים שלי, עם חגיגות שלהם המולה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. אבל זה סיפור אחר. חאווייר