יצירת עסק

אני צריך לעזוב את העבודה שלי לקפוץ לתוך הריק? מתי כדאי להתחיל? אתה משוכנע כמעט. אתה בטוח שזה רעיון העסק שלך קיימא כבר מכין את הכביש. אבל יש לך ספקות וחששות. ראשית, לדעת כי החששות שלך הם נפוצים בריא. עושה דברים בזמן שלך חשובה האיחור יכולות להיות הרות אסון.

עם זאת, לא מוכנים לזרוק לא מומלץ. כדי לזהות את הזמן הנכון, לשקול את השאלות הבאות: מה הן החובות הנוכחיים שלך? יש לך ילדים? משכנתא? כמה כסף אתה צריך כדי לחיות? בכלכלה לא ניתן להתעלם. סביר להניח כי החברה החדשה שלך אינו מספיק לייצר הכנסה במהלך החודשים הראשונים לכסות את כל ההוצאות שלך. "אמנם הרבה עם מה משאבים יש לך? האם יש לך כבר כמה לקוחות? עבורי, הזמן הטוב ביותר להתחיל פרויקט חדש הוא כמעט תמיד כאשר יש לך לקוחות אמיתיים מוכן לשלם עבור השירותים שלי. גם אם רק אחד או שניים, תמיכה זה נותן חומר וכוח במצב קשה.

ברור, אם מתכננת לפתוח חנות, תצטרך הכנה יותר חברה שירות או ייעוץ. האם מחושב כל ההשקעה הראשונית שאתה צריך לעשות? האם זו תוכנית ההשקעות היא בניגוד מישהו שאתה סומך בעל ניסיון? האם יצרה מודל כלכלי של העסק שלך? באופן כללי, אני ממליץ לא לעשות הרבה תכנון לקראת העתיד, כי המציאות העתידית לעתים רחוקות מתאים סימולציה לנו מיוצרים. עם זאת, היוזמה החדשה הוא תרגיל חיובית. זה לא תואם את המספרים בפועל, אלא להפוך את התוכנית שלך לתוך מספרים. מירה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. עסקים המספרי מאוד. בסוף היום, הכנסות והוצאות יעלה יש למדוד וכי המספרים קר מוחלט. יזם צריך ללמוד לעשות "להרגיש" לתוך מציאות קונקרטית. כשתסיים המודל שלך, ההכנסות המשוער שלך מחולק לשניים. אתה יכול לסבול מצב כזה? אם התשובה היא "בלתי אפשרי", אז אולי עדיין לא הזמן לעשות את הקפיצה. אויבו של האוצר כל החברה הצעירים. ולבסוף אתה. לפני שאתם נוקטים את הצעד הגדול, המנוע של החברה שלך (אתה) חייב להיות מוכן לגמרי. שכבי קדימה חודשים על גבי חודשים של מאמץ העלה פיגום ציור הקפלה הסיסטינית שלך. מיכלאנג'לו נתן לנו את כל שיעור על הדרך למצוינות. נכון, זה היה גאוני. אבל חשוב יותר, את האומץ, גבורה ומסירות צורך להפוך את החזון שלך למציאות. שום דבר לא יכול עם הנחישות שלו ואת עבודתו יש לעיניים. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על.