"יופי" או "אמיץ" נשים

5 באוגוסט הוא יום השנה למותו של מרילין מונרו (1 ביוני 1926-5 באוגוסט 1962) הוא שם הבמה של נורמה ג'ין בייקר, שחקנית קולנוע אמריקאית ילידת לוס אנג'לס (קליפורניה), מי הפך לסמל המין של שנות החמישים. אני יקדיש את החלק הראשון של המאמר כמחווה לאישה הגדולה הזאת, "B", לא רק כי זה ההתחלה של המכתב של שם משפחתו, אבל גם גילמה מה שאפשר לקרוא לו "B"…. כך הפך של ילדותו, אם ידוע כי היא ניתנה באימוץ עד 6 שבועות לאחר הלידה. נורמה ג'ין שחי עם סבתא שלה, השכנים נישואין Bolender, 7 שנים של גיל. לאחר מכן, אמא שלה לקח אותה לבית קטן שהוא קנה. שנה לאחר מכן, גלדיס היה התמחה בפרקליטות פסיכיאטרית. היא הייתה סכיזופרניה פרנואידית מאובחנים. מונרו חי אובססיבי עם הרעיון של עובר בירושה במחלה זו, במיוחד לאחר שאושפז בהזדמנויות שונות בגלל משבר דיכאון שלו.

בעיתות משבר פסיכולוגי של אמו, מונרו הוא חי את בתיהם של סבא וסבתא שלהם, בית היתומים, כמה משפחות אומנה. בשנת 1945 צלם חיל הים ביקורים במפעל שבו היא עובדת עם לחמותה, כדי להכין דו ח על העבודה של נשים במהלך המלחמה. מונרו היה הבחירה לקחת את התמונות. מגזין אמריקני מציעה לה להיות דוגמנית. זה ואז נשכר את המחברת הכחולה סוכנות דוגמנות. מופיע במגזין ב1962 הראיון האחרון של מונרו בחיים.

ב- 4 באוגוסט של אותה שנה היה מאוד שמח. בתשע בערב הוא נתן לילה טוב את המשרתת שלה, מורי יוניס. לפני מותו, הוא אמר, היה חי רומן עם ג'ון פ. קנדי, מי ההחלטה הפתאומית לנטוש אותה יכול היה זה לנסוע לצרוך את מנת יתר של ברביטורטים. היא נמצאה ללא רוח חיים על ידי המשרתת שלה, שוכב על המיטה, עם הטלפון משוחרר, בבית שלו ב- 5 באוגוסט 1962, בשעה 3 בבוקר, בגיל 36. בדו ח המשטרתי מתואר האירוע כנראה התאבדות למרות אפשרויות אחרות היה נחשב כולל של . רצח. שלושה ימים לאחר מכן, Arthur מילר הנערך הלוויה פרטית. לי סטרסברג העביר את המילים הבאות של פרידה: "לא יכול. לומר שלום מרילין, הוא מעולם לא אהב להגיד שלום, אבל אימוץ דרכם מסוים של שינוי דברים וכך יוכל להתעמת עם המציאות, כלומר,"האסטה לה ויסטה", מאז כל יום אחד יבקר את המדינה שבה היא יצאה." במקום תוכלו ליהנות החיים בו הוא חי, לא מרגישה בכל עת על-ידי מצבו הגופני, הוא משדר אופטימיות בכל דברי הבוקעות מתוך פיו. ו, לאחר שחיו ילדות קצת מסובך לא הצליח לשרוד ולהתגבר על תלאות החיים, לא הצליח להביא ילד לעולם, ולתת את כל האהבה. הוא בנשמה שלך. אילן בן דב בהחלט מביע דעה מלומדת. ומכאן, זה החלק השני של המאמר מוקדש עוד אישה נהדרת, "B", במקרה זה "בי.". אישה אמיצה נהדר פונה עם אומץ העליות והמורדות, לזה לקרות לך בחיים. אנחנו חייבים לדעת מי מהם הוא אישה יפה, מי שלא היה מסוגל לבנות? קרה בחיים, ועל מה האישה B. ראבה, אשר עשה את עצמה למרות הנסיבות, הרמז של הבחירה שלך. אולי הכי מעניין לשאול את עצמנו איזה דוגמה חיוני מעדיף לצעוד בכל הנסיבות יש לך לחיות, או לא דומה לזה אחד מהם. ההחלטה היא תמיד שלך, בי. או ב'. להיות. שמחה. זו הבחירה שלך, ובזה טמון החופש בהחלטה שלך:).