הבעיה של סיווג הקרקע

לכל מכונית יש אוהדים ומתנגדים שלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. הבהוב כביש קטן "הונדה סיוויק" הוא הטיעון העיקרי של המבקרים החריפים ביותר של רכב זה ברוסיה. לדעתם, סיווג נמוך מסבך את העיקוף מכשולים כבישים גורם אי נוחות חנייה. לדידו, הבעלים של parirujut זה רכב כך העניין נהיגה נכונה על הכבישים האלה ואת היכולת לפארק. כמובן, התנאי של כבישים ברוסיה הוא רחוק מלהיות מושלם, אבל . זה לא סיבה לנטוש את כל המתקנים אשר מציעה "הונדה סיוויק"…

כבודו של הרכב הזה מרשים. ראשית, את מראה ספורטיבי. הדלת האחורית היא כנף, אשר מגדילה מאד יציבות בעת נהיגה במהירויות גבוהות, אך בו זמנית באופן משמעותי משפיע על סקירה כללית כאשר זז אחורה. זה גם הכרחי לשים לב את אורות הערפל משולש לא רגיל, הפתחים באותה הצורה הראשית האגזוז. מראה נכון במידה קטנה תלוי במדינה. לדוגמה, שלוש או ארבע דלתות האצ'בק בייצור יפני הוא שונה חמש, תוצרת אנגליה, בעיקר בהיר אופטיקה בולטת.

עכשיו היתרונות הנ ל שהמראה של "הונדה סיוויק" מעביר אל החיסרון שלה הוא הנחיתה נמוך. סיווג הקרקע של המכונית הוא רק 15 סנטימטרים, וכן, אם קשור להגנה למטה, זה יקטן מאת הרסיסים. בעיקרון, בעת נסיעה מסודר על כבישים עירוניים, זה מספיק, אבל, אתה רואה, נסיעה של מתח מתמיד, חושב על. איך לא יתפסו המדרכות התחתון, שכיבה המשטרה ומכשולים אחרים, לא ממש מרגיש בנוח. שלא לדבר על הכבישים שם רכיבה עם זה רחובות פונה nervotrepku מוצק. בעלים רבים של רכב זה, מומלץ לשנות את הגומי מקורי הונדה" סיוויק 4 d (205/55R16)-205/60R16, אשר יגדיל את סיווג הקרקע עד 1 ס מ, אבל עם שגיאות קטנות בעדותו של מד המהירות. הבא נדבר על הפעלת תכונות "הונדה סיוויק". דור השמיני של חשבון זה רכב ייצג bundling שונים, אשר באופן מלא בדרישות גבוהה של נוחות נהיגה בטוחה. לגוף יש שלוש גרסאות הראשי: אפשרות ספורט ארבע דלתות, חמש דלתות, אשר מכונה ר סוג יחידת הכוח חזק ב- 200 HP מצויד עם הנעה קדמית ספורט גירסה של הונדה סיוויק סוג-R "זה מאפשר לך להאיץ את הרכב עד 100 קמ ש ב- 6.6 שניות. כל האפשרויות יכול להיות נוכח גם אוטומטי ולא שש-מהירות תיבת הילוכים ידנית. אחרים בשתי הגרסאות של "הונדה סיוויק" הוא "סדאן" וכן מנוע "אוניברסלי" פחות (1.8 l) פחות חזקים (HP 140). מכל זה המכונית המשפחתית הארוכה ביותר היא אוניברסלית, אבל יש פחות הגובה ואת נפח תא המטען מאשר "הבחור". סיכום כל האמור לעיל, אני יכול לומר זאת, לדעתי, היתרונות את המכונית הזאת יותר חסרונות, אבל אלו אתם תחליטו. בכל מקרה, "הונדה סיוויק" היא מכונית ראוי לתשומת לב.