Luis Miguel: אמנותי ותרבותי אירוע

. לעניות דעתי טבע יכול לקבוע . שתוק. לך, לשמור על ציפיות פצעים מספק של אהבה בלתי אפשרי, הוא משהו נוקבת על האישיות של הפרט. אלה הייתה את ההזדמנות כדי לשמוע שיר אהבה, כמו שרבים מהם נזכרים בחיבה, כי השיר קשור עם הבעיות שלנו על הנושא אשר ניתן לשחרר אותנו, לגרום להם כאילו הן שלהם. לכן, כי כבר צובר מלחינים טוב הוא היכולת להתעלות זמן, על-ידי מלודיות יפות שלהם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את בזן. זמרת משתלט על הנושאים של רבים מן השירים היפים ביותר של אהבה, יודע כי הוא מנסה להגיע אל מספר גדול של דורות, כדאי להדביק הצעיר, כי הדור המבוגר זוכר, אהבה, בני נוער יותר ורגעים יפים. אולי האמן מי הכי בהצלחה: Luis Miguel, אנתולוגיה מי נושא, לא הצליח לשחזר את רפרטואר מוסיקלי עצום: אני מתגעגע, La barca, הרבה לב, אתה, El וב־25 que אותי quieras, רק פעם אחת? אנחנו חברים, הכל או כלום אנו שוכחים אותך, אין לי platiques יותר, כשאתה חוזר לצד שלך, אתך מרחק, בלתי נשכחת, וכו '.

כל אחד הביצועים שלהם נמצא עם אתגר: Ÿcomo שר נושא כבר פירש, זה אולי נראה חדש הקול זה היה שר את זה שוב? אני חושבת בקריירה האמנותית של Luis Miguel, שירים אלה כלולים בתקליטור שלהם: רומנים, השני, החדש לאחר מכן הצליח להקליט לשמחתם של כל הדורות, נותן את האפשרות של חזרה כדי לשמוע את השירים ההם, שמח לשחזר אותם, ולעשות סינתזה של נושאים אלה, בבחירה הלוכד טוב ערכות נושא של סוף שנת 1940 עשור עד 1980, ו אנחנו שתחרוג לאורך שנים רבות בקול שלו, בעוד אמנים אחרים, עושה את אותו הדבר, על כמה נושאים ספציפיים, כמו כריסטינה אגילרה עשתה. אולי Luis Miguel מבלי משים, הצליח לסנתז את המלודיות הטובים ביותר, אם כי יש עדיין הרבה יותר כי הוא לא היה מסוגל לשיר אותם, זה בלתי אפשרי לכלול את כולם. היא נהנתה מיתרון Luis Miguel. זה ניסיון לשחזר את יצירות רבות מאת סופרים כגון: Manzanero, Vicente גארידו, פורטילו סזאר דה לה לוז, וכו '.; אבל חזק, גברי, וקול את דמותו הצעירה של אמן, גרם אלפי דמויות באמנות, לחקות אותו כתופעה תרבותית, והוא שיעור מומחיות בבחירה מוזיקה טובה עבור הדורות הצעירים. אני מקווה כי אמנים רבים הייתי עושה משהו כזה, למען התרבות של מדינותיהם.

בשבילי זה עובדה תרבותית, מאז זה לא רק הצליח לשחזר אותם, אבל לסנתז אותם בבחירה שלך, כמה סידורים מודרניים כדי התזמורים של הלחנים, לפרש אותם ברגש קול טוב. אולי חוסר היכולת של אמנים צעירים רבים לראות בסוג זה של עבודה, ערך תרבותי רב, עשה קצת לראות אותו עם קנאה, ומטופלים על מנת להסתיר את הגזרה שלך, ב Premios Granmys Festivales מאמריקה הלטינית, ביקורת על יתר על הגזרה שלה ואת הערך האמנותי שלה. אם ביצועיהם של שירים חדשים, מבריקים, ויש מכתב ומוסיקה נפלאה כמו: הלילה, אני מציע לך רק שלך, אתה, תן לי אהבה, אני רוצה, אני צריך, שמש חול, ים, וכו '. אולי לא תהיה אפשרות להדביק את שניהם, למרות להיות נושאים טוב הצלחות, לעומת הנושאים יפה זה יש סונג מלחינים אחרים מן העבר, אשר נמצאות קרוב יותר הרומנטית. אבל הם חלק הקריירה האמנותית של האמן הצעיר והם יהיו המספרים החדשים, אשר יהיה לזכור אלה דורות הנוכחית בעתיד, אולי את קולו, או קולות אחרים, למרות שאני עד כי רבים הם. ובכן המופץ ומקובל על ידי הדורות נוכחים, ומכיוון שלא, על ידי הדור המבוגר ציפייה החדש. שזה מגיע להם.