10 דרכים למצוא את הלקוחות

מהו הדבר הכי קשה להקים עסק? עבור בעלי עסקים חדשים רבים, התשובה היא למצוא את הלקוחות. שיהיה נהדר מוצר או שירות, אנו בטוחים כי אנשים רבים צריך אותו זה לא מספיק. לקוחות יהיה לא תמצא את עצמך או אתר האינטרנט שלך רק בגלל זה התחלת למכור מוצר. למעשה, הרוב המכריע של בעלי עסקים צריך לצאת באופן קבוע לעתים קרובות בחיפוש אחר לקוחות חדשים שתפקח את הדלתות של העסק שלך, את הלקוחות להישאר נאמנה. אתם עשויים לתהות אבל איך יש לי עוד לקוחות? ובכן להלן הצעות כדי שתוכל להתחיל לזכות הלקוחות. 1 לפתח תוכנית. בבקשה תחשוב על מי יהיה הלקוח האידיאלי.

אם למכור אותו כמה עסקים, עליך לשקול את המחלקה שסביר יותר לקנות את המוצרים או השירותים שלך, ויהיה איזה אדם זה לקבוע את הדרישות עבור הרכישה הספציפית שלך. (לקבל כמה שיחות, אם אתה לא יודע!) אז תגלה איך אותו אדם בדרך כלל מצא מוצרים או שירותים כמו שלך בתוך המעגל הזה של אנשים הם? מי הם בוודאי שמע או לחפש את מי כאשר רוצים לקנות מוצר או שירות. זו הדרך להוציא אותך ואת המוצר שלך בדרך שלהם. 2. אתה מבין כי אין שביל אל ההצלחה שם. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני.

מכירות קורים כי לקוחות פוטנציאליים לשמוע על המוצרים והשירותים שלך בדרכים שונות, ממספר מקורות שונים. לעתים קרובות יותר הם שמעו על, הכי סביר יהיה לשקול את מה שיש לך להציע כאשר הם מוכנים לקנות. 3 עבודה עם העיתונים המקומיים שלך. עיתונים יומיות ושבועיות מהווים מקור מדהים עם מידע על אנשי קשר ולהוביל אל הלקוחות הפוטנציאליים. תראי את השמות של האנשים מי יקודם, אשר זכו בפרסים, יש לפתוח עסקים חדשים, או בכל דרך שעשויה להיות לקוחות פוטנציאליים. שלח דוא ל אישית לאנשים האלה לתת להם לדעת את היתרונות של מה שאתה מוכר. גם לנסות לשבת בישיבות שם לעתים קרובות נכחו. כאשר אתה יודע ששלחת. הדואר, תן להם יודע שקראת עליהם לברך אותם על ההצלחה שלהם או להזכיר לך כי הכתבה שקראת עליהם היה מאוד מעניין. 4. הערות האירועים יכול להביא לך מכירות פוטנציאליות. קשר עם מארגני האירוע ומציעים להם לתת המוצר או השירות שלך בתור פרס במהלך האירוע בתמורה עוזב את הקבוצה לקידום המוצר או השירות שלך. 5 משתתפים מפגשים וימי עיון בו הסיכויים שלך יכול להיות. אם אתה כבר עושה את זה, וזה לא עשה אנשי קשר אשר יכול לספק לך מכירות ראיתי בעיתון כדי לראות את האירועים כי ארגונים אחרים לשמור כי הם שיכול למשוך את שוק נישה ומסייע חלק את הפגישות האלו. 6. להישאר אחרי המפגשים. קשר עם לקוחות נפגשים כדי לראות אם הם יכולים להיות לקוחות פוטנציאליים. אם הם אומרים שהם אינם זקוקים עכשיו השירותים שלך, לשאול מתי זמן טוב להתקשר אליהם, או לשאול אותם אם יש להם שותפים מי שישתמש מה עכשיו אתה מוכר. 7 לתת? מעט כדי לקבל הרבה. לחלק דוגמיות חינם של המוצר שלך ותבקשי מהם שאל את החברים שלך אם הם מאושרים. לחלופין, אם אתה יועץ, אתה נותן ללכת עצה חינם. זה יכול להיות בצורה של ידיעון המכיל חדשות או עצות, מסלולים, או זה יכול להיות ייעוץ חינם במהלכו שתספק רק מספיק מידע כדי לעזור ללקוח עם הפרוייקט שלך ואני יודעת שיש לך את היכולת להתמודד עם זה. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. תחרות 8 מחקרים. לפרסם איפה הם עושים זאת. לקדם את עצמך איפה המתחרה שלך הוא קידם. 9 משתמשים מודעות קטנות רבות במקום אחד גדול מאוד. אם רוב האנשים שלך סוג של עסק מפרסם כדי למשוך לקוחות, צריך עושה אותו הדבר. . אבל לא אתה מתכנן לתת מכה נהדרת עושה פרסומת ענקית. מפתחת מודעות קטנות יותר לעבוד במשך יותר זמן ב מסווג אותם כי המתחרים שלך הוכרזו. מרקם יציינו את ההבדל, אתה להיות מוכר יותר. אם אתם מפרסמים בדפי זהב, ראה לפרסם מרובות קטגוריות. 10. שאל אותו לדעתו כאשר הלקוח לא קונה. הם מצאו מוצר שאני adecuo יותר לצרכים שלהם? הם מחליטים. הם לא צריכים את המוצר בכלל? האם הם רק נדחה את החלטתה לקנות? הם מצאו שקשה להעביר הזמנת רכישה באתר שלך? השתמש מה ללמוד לבצע את השינויים הדרושים ולראות איך המכירות שלך יתחיל לגדול. Shankara Bencosme מנהלת את לגלות בלי להיות מומחה באינטרנט ואתה יכול לפתוח עסק משלך באינטרנט בזמנך הפנוי, להרוויח ארה ב $21.699 חודשיים בדיוק תוך חודשיים. .