תרופות טבעיות נגד הפטריה קנדידה אלביקנס

פטריות מיקרוסקופיות או שמרים באופן טבעי מתרחשים בגוף, נמצאים על כל פני-השטח של הגוף האנושי, פנימה. והחוצה אחד הגידולים הידועים ביותר של זיהום פטרת של הגוף הוא קנדידה אלביקנס. בנסיבות רגילות, ודניס חי באיזון עם חיידקים אחרים בגוף, אינו גורם כל נזק. עם זאת, הקנדידה יכולה להיות מזיק אם הוא נמצא בחלקים אחרים של הגוף שלך כגון הנרתיק, מפשעה, אוזניים, מתחת לציפורניים אותם, קפלי העור, חללים של השיניים, זה אזור העיכול. רמת איזון ה-pH היא המפתח למניעת זיהומים של פטריות.

בגוף יש pH בריא של 6.4 אם נמדד שתן או רוק. לסטות הקריאה הטבעית הזו הגורם בהפרעות הגוף ואת הרצון ליצור תנאים כך כגון קנדידה פטריות יכול לפרוח. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. זה יכול להוביל לגירוי טורדניות סימפטומים של זיהום. היכולת הטבעית של להציל אותם תנאים יציבים תלוי גם במידה רבה של מערכת החיסון מערכת, זה עוזר לווסת את איזון חומצה הגוף. תזונה בריאה היא הדרך הטובה ביותר לעזור המערכת החיסונית כדי לשמור על איזון בריא.

באופן טבעי יש דרכים רבות טבעי כדי לתמוך במערכת החיסונית כגון תזונה, שינה מספקת, פעילות גופנית מתונה ורגיעה. דרגות החומציות ניתן גם ניתן לאחסן ברמות המתאימות הימנעות מעודף תזונה דגנים, סוכר, מזונות מעובדים ביותר. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. ירקות טריים צריך להיכלל גם תוכנית אכילה בריאה. עם זאת, סגנון חיים מודרני היום מלא מזון מהיר, זיהום, מתח. לאורך זמן, גורמים אלה יכולים לגרום לבעיות בריאות, שלעתים משפיעות על המנגנונים תקינה של הגוף, במיוחד יכולתו הטבעית של הגוף לשמור על רמות קנדידה בשליטה. בהמקרים מסתיים זה ניתן להשפיע באופן שלילי פונקציות רגיל של הגוף וליצור הפרעות במערכות עדין של הגוף. אותם הוא להשתמש ברפואה מסורתית עבור אלפי שנים כדי לתמוך את המערכת החיסונית, תמיכה אז איזון בריא של ה-pH של הגוף. בשנים האחרונות, המחקר אישרה את החוכמה המסורתית הזו. עכשיו יש מחקרים קליניים רבים לאור המציגים מגוון של תרבויות פרוביוטיים יכולים. אסידופילוס הוא פרוביוטיקה תרבות כי נוכח היוגורט. תרבות זו פרוביוטיקה מכיל הרבה חיידקים טובים, יכול לעזור כדי לתמוך במערכת החיסונית, למנוע ולטפל זיהומים בנרתיק. ישנם צמחי מרפא יעילים נוזלי טופס נוח וכספת ניסח עם התיבול הבאים עבור: חותכים עשב לימון Citratus (הידוע גם בשם limoncillo), עלים מיובשים חלקית משמשים מסיבות בריאותיות, הם מקור של שמנים אתריים. מנגנון פעולה, הסביר בדוח ההערכה של שמן למונגראס והשלכותיה אנטיבקטריאלי-Escherichia coli, נקבע כי שמן גורם שינויים מורפולוגיים במארח, כולל filamentation, עיכוב של היווצרות מחצה, הייצור של תאים חריגים, כמו גם פירוק של התא, אשר הם להרתיע התפתחות חיידקים. קלנדולה המליסה שימש בתרבויות עתיקות יוונית, רומן, הערבי, הודי עשבי מרפא, כמו גם צבע עבור בדים, מזון וקוסמטיקה. . זה היה מועיל קידום שגרתית חיסול של רעלים מהגוף של עוזר ' שטיפה שגרתית של המערכת. הוכח כי את עזרתם מקדם תיקון של תאים, הוכח במחקרים שנעשו בבעלי חיים כדי להיות אפקטיבית אנטי דלקתיות. איפאה Impetiginosa (המכונה הנביחה של ארקו d Pau) מכיל רכיבים אלו הפעיל Lapachol ובטא-lapachone, אשר ידועה גם בשם naphthaquinones. בדיקות מעבדה הראו כי Lapachol בטא-lapachone יש תכונות פטריות חזקים כמו התרופה נגד פטריות נפוצות בשימוש כדי לאזן רמות של שמרים בגוף. מהנדס במקצועו אבל עם עניין רב בנושאים של בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש את מקומם ברפואה המודרנית. ציבורית עם בעיות אלה. כי אני בטוחה אדם מושכלת הוא שעשויות להיות אדם יותר מאושר ובריא.