תקופה של משבר כלכלי עולמי

באופן פרדוקסלי, אבל בעתות משבר כלכלי, הדרך הקלה ביותר עבור אלה שאין להם כסף. מי הצליח בשנים של צמיחה כלכלית להשגת חיסכון במזומן, מנסים כעת להחליט כיצד לשמר אותם, ואולי להתרבות עם סיכון נמוך. אחת ההשקעות אמין רווחית בכל עת את הנכס, ועל אפשרות טובה לקנות דירה משכנתאות. רבים בוחרים להשקיע דירות להשכרה סנט פטרסבורג, כמחיר של הנדל"ן במוסקבה בשנים האחרונות גבוהות מדי. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . במצב כלכלי בלתי יציב של היום אמינות מוחלטת של השקעות בנדל"ן לא יכול לדבר, אבל בין שוק המניות נופל תנודות צפויות ואלימה של שערי החליפין, להשקיע את הכסף בנדל"ן יכול להיקרא רמה נמוכה של הסיכון. במשבר, זה אינדיקטור טוב למדי. אם ניקח בחשבון את ההשקעה לטווח ארוך הנדל"ן, הם אמינים כמו רכישת מתכות יקרות או יהלומים. למה? ראשית, שלא כמו בשוק המניות, שוק הנדל"ן אדיש למדי, אינו כפוף לתנודות גדולות.

אם המחיר של נכס ונופלים, נופלים זה יהיה קטין קצר מועד. יתר על כן, רכישת נכסים, אתה לגמרי להגן קרנות משלהם מן הסיכונים הכרוכים תנודות מטבע אשר רלוונטי מאוד בעתות משבר. לבסוף, הנדל"ן – הוא אובייקט שערכם יכול להגדיל בדרכים שונות משלהם. הדירה יעלה יותר אם הם עושים תיקון טוב. קל להגדיל חלקת אדמה, בנה בית על זה, זה סיכום תקשורת או להנפיק את מעמדה.

גודל להגדיל את הערך במזומן של הנדל"ן הוא מגוון תלוי הרצונות ואת היכולות שלך. ישנן אפשרויות רבות להשקעה בתחום הנדל"ן. יש לך את האפשרות לקנות חדר, קרקע, בית, משרד, דירה או אחר נדל"ן מסחרי. אם אתה שוקל את כל "המקצוענים" ו "בעד ונגד", החליט לשמור החיסכון שלך באמצעות השקעה בנדל"ן אותם, התשובה לשאלה האם, במה להשקיע רכוש מסוים, תלוי רק בגודל של כסף זמין שלך. בתקופות משבר, כדי שאחר כך הם לשאת הפסדים כספיים עקב בדיעבד שלהם, חשוב מאוד להיפטר כראוי ההון.