תוכניות אחרות עבור תרמילאים באנגליה.

מזג אוויר טוב ולא כולם באים לנו את הרצון לנסוע. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. יעד חוזרים ונשנים אך לא ולכן פחות מתגמל היא אנגליה. אם אתה נהנה הערים רועש ובמהירות שלו קצב לונדון, מנצ'סטר או ברמינגהאם עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר. אם אתה רומנטיקן שנהנה נופים בודד וצוקים אינסופית אתה מתכנן לנסוע לאנגליה, לבקר Cornualles או אקסטר. אם יש לך רק שבוע לבחור עיר עם שדה תעופה סגור כדי לייעל את הזמן, לאסוף את מפת אנגליה ובחרו היעד שלך.

אם אתם מתלבטים כאן אתה מציע תוכניות 4 סופ ש: מנצ'סטר, העיר מהם הביטלס הוא מקום מושלם עבור הפסדים לבלות כמה ימים רגועים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. מה אתה רואה במנצ'סטר? המפורסם Tratford הישן כדורגל באיצטדיון, המוזיאון לתולדות של מנצ'סטר, בית העירייה הישן, כמובן הרחובות המובילים ללכת לקניות. אידיאלי להכנת תיירות באנגליה במהלך השבוע לעיר אחרת היא ברמינגהם, בשל קרבתו מנמל התעופה. כמו מנצ'סטר, ברמינגהאם הינו מקושר באופן הדוק לסוקר סיטי, תודה לצוות אסטון וילה. שני מוקדי כי אתה לא יכול לפספס הם הגנים הבוטניים בממלכת השוקולד של סימן המיתי על המפה של אנגליה. אם אתם אוהבים טבע, החלום לעבור של חוף מבודד עם הרוח רועד השיער שלך, Cornualles היא התוכנית שלך השבוע.

עם טיסות סדירות בין הערים הספרדי הראשי כל אחרים התעופה באנגליה, זה לא קשה להשיג כרטיס צ'ק במחיר טוב. חיוני בקורנוול, מלבד צ'ק הוא סנט אייווס, היעד העיקרי עבור כל אלה שמתכננים לחופשות. סנט אייווס הוא כפר דייגים מקסים זה מתגאה שלושה חופי ים מרהיבים, קהילה אמנותית תוססת. ליד קורנוול וגם תכשיט של אנגליה הוא אקסטר, מחוז בדבון. הטוב ביותר לעשות הוא המבקר באקסטר לעבור לאחד השיוכים אוניברסיטת רבים (אקסטר הוא סלמנקה באנגלית) וליהנות בירה חמה אינטראקציה עם תלמידים צעירים. הסיבה למה אקסטר הוא כל-כך זה פופולרי כי יש אקלים מתון מאוד באזור, גם זה אסור שיישכח דבון הוא אזור של סיידר, המשקה האהוב של בריטים צעירים רבים. אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לאחרונה עבור תרמילאים רבים, זאת משום שרבים רוצים לנצל את העליונות של האירו מול הפאונד. מה התקציב שלך. אל תשכח כמה טיפים: בחר ערים יש הסעה מנמל התעופה בקרבת מקום, ויש מי אכסניית נוער אחד לפחות קשור לכל גוף בינלאומי. טיולים באנגליה אין לך למה זה עולה כמה גרושים יותר.