שלא ניתן להסבירו

החוק הטבעי יש הגיון מדהים, יוצא דופן שהייתי אומר. אם אנחנו שומעים שמישהו זאת? קודם את אשתו ואז אמא שלו יהיה לכמה, שוחק שבטירוף. אמא לאדם זה, הייתי שואל אותך: או שזה שלך אתה רוצה יותר מישהו מאיתנו משהו שלך, ואת האדם מי נתן לך חיים לשים אותה במקום השני? במבט ראשון, השאלה הגיוני, יש תחושה חברת הבת. אבל אם נסתכל על בעיה זו טוב הבנו כי זה עובד גם עם ההפלה. ניו חי להיות כי זה בתוך הרחם של האישה, זה לא שייך. קשה מאוד להבין את חייו של אדם מהריון, שייך באופן בלעדי לאלוהים. אז בזמן הפירעון, ישנן רק שתי חלופות: החיים ומקודש לאל, והחיים מקודש בחיי הנישואין; אבל בנישואין, אלוהים הוא קודם, ואז הזוג. זמן מתי אכלתי צהריים עם אשתי ב- מסעדת לינקס, להקשיב הגב שלי מבלי לרצות, לקבוצה של בנות יאנג דיבר; וזה נראה כי כמה מהם היו גרושים או מופרדת מן הבעל.

אני יכול לשמוע את אחד מהם מבלי משים (וחזור) את ההערה הבאה: התחתנתי כמו כל את האשליה של שמלת הכלה, כדי למצוא את נסיך החלומות שלי, עם ההוד של הטקס, ועל הכל הלך לי לא בסדר זה מה באמת ציפיתי להינשא בנישואים, לאישה? לא מכחיש כי זה יפה אל המזבח, להתחתן עם החבר או החברה לגמרי מאוהב שלך. האשליה של התאהבות מדהים, עד כדי כך זה ניתן להסביר, כמו גם האשליה של שמלת הכלה ואת האביזר. להתאהב אני חושב בלי פחד של שגוי אותנו באופק של האדם המבוקש רצוי אולי פיזית, פיזית מושכת. ואהבה בחיי הנישואין? הייתי אומר, כדי לבלבל מעט: אני לא יודע מה זאת אהבה בחיי הנישואין, אבל לחיות כל יום עם אשתי האשליה של התאהבות. זה נגמר, האשליה של שמלת כלה שלב ארוך יותר, האשליה של אביזר כבר עוברים, אבל יש משהו שאני לא יכול להסביר במילים, שקושרת אותנו ביחד, כשהם עוברים ימים, חודשים ושנים, הוא חזק יותר. אם אנחנו מודעים לכך והם מודעים (שניהם) מאיתנו קורה, עדיין ללא הסבר; אנחנו יכולים להמשיך זה מוסבר ולהגיע יחסים יציבה.

שלא ניתן להסבירו חזקה יותר של התאהבות, כי בחלק מהמקרים קשה יותר ממה שזה צפוי. התאהבות אומר זה יעבוד אם שתי הפיסקאות הראשונות של מאמר זה מודעים היטב. התאהבות היא חלק. . זה לא שזה רע, אבל כמה טוב מרגיש משלה, נוטה להיעלם אהבה שלא ניתן להסבירו אינה הרגשה, זה משהו שקיים. לכן, שהאהבה היא לא, חיים. גם כאשר אנו אוכלים, הולך וגדל לוקח כוח, מוסברת גם הזנות, דורש כוח כל יום, כל חודש, כל שנה. מנסים לשגר תיאוריה, הייתי אומר כי הזנה זו בנישואים, הוא שני; אם אחת כושלת, השני באופן אוטומטי נעלם. השאלה היא נפוצה והיא אנשים שכן: וזה בעיניו של אלוהים? משפט קאנוני הוא ברור: אם אין אהבה בלתי מוסברת, הנישואים null אבל להיזהר; בתחילת הקשר. אם אנחנו כיצורים סופיים, מבינים את זה. דיוס שזה יבין? איזה הוא אינסופי? אם יש משהו חשוב אשר אלוהים נתן לנו, זה משהו הוא החופש שלנו לבחור ולהחליט מה לעשות עם החיים שלנו. אבל אלוהים לנו מראה עם מעשה טבעי (כי הוא יצר), כי הדברים האלה יש תחושה. כאשר כתוב: האמונה (כי זה לא יכול להסביר), זה להתמודד עם הסיבה שלי, ואת הסיבה זה (אם יש הסבר), זה להתמודד עם האמונה שלי זה (לא יש הסבר) בכנות. לא צריכה שאף אחד לי להסביר השאלה מהי אהבה בחיי הנישואין? כי אני גר ואת הניסוי זה כל יום, כל חודש, בכל שנה, עם הנשים שלי, אנחנו שמחים. הרצון בכל ליבי כי כל איכשהו באים כדי להבין את זה ולהבין כי דברים לסדר הטבעי, שלהם יש תחושה, לחיות חיים שקטים ושלווים יותר.