שיווק ללא משאבים

התחלנו מאמר זה תיקון הכותרת מאחר השיווק ללא משאבים, כי יצירתיות היא המשאב הראשון של שיווק אשר אמור לשמש ואין להם כל עלות כלכלית. כאן כמה נקודות שיש לזכור כאשר יש תקציב נמוך, אנו צריכים לגדול מוכרים פחות, לחשוב על שיווק שמור תיעוד של רעיונות טובים, לנתח מה המוצרים/שירותים הם בשיווקה יותר, מתכננים ומבצעים לשימוש בעתיד, יחד עם יועץ פרסום (ניתן להתייעץ איתנו, אם יש לך רעיון יותר טוב!) להתמקד שלך בשוק להתמקד רק קהל יעד מסוים: אם אתה סבור כי המוצר/שירות שלך עבור מישהו, לנתח אם ילד של פחות מ- 10 שנים הוא יעד אידיאלי של החברה שלך. כנראה שלא: היעד של מקדונלד'ס הם ההורים של הילד הזה, מי יכול לקנות את המוצרים שלהם. * ביסוס גומחה, למקד אותו, מאוד לשפר את הסיכויים שלהם להביא את ההודעה שלך לקהל הנכון. לפתח שלהם ליצור מותג חדש של מוצרים ושירותים. לעדכן אותם. להגן עליהם על-ידי רישום אותם. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע.

ודא כי הלקוחות שלך ואת "סיכויים" מודעים התפתחויות אלה. לשמור תמונה אחידה שלך: את המותג אותן ואת הצבעים שלהם כרטיסים אישיים לאתר האינטרנט שלך. הלקוחות שלך עליך * לזהות אותו, להבדיל אותו * של כל חברה אחרת, המותג שלהם הוא אחד הנתיבים. להגדיר תקציב כמה משקיעה פרסום המוצרים והשירותים שלהם? להגדיר כמה יכול להשקיע הוא המפתח כדי לחפש חלופות ואפשרויות חדשות. יש כלל תיאורטי זה אומר להשקעה כי 30% רווחים חייב להיות מחדש בפיתוח ופרסום. אנו מאמינים כי כאשר קטין רווחיות, עוד יצטרך להשקיע בפרסום כדי לשנות את המצב.

** לא קידם כי יש מעט רווחיות * היא אחת משגיאות נפוצות יותר כי פעולת commit של מפעלים קטנים לפני נופל לתוך בור קטלנית בדרך כלל. מינוף תעמולה היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לפרסם כדי לתת שירות טוב: אמיתי הוא לקוח מרוצה מומלץ לפחות אחרים לקוחות חדשים שלוש ו * המפתח הוא איכות שירות לקוחות. את טריקים הישן יש הרבה טריקים "משווקים" אשר לא תצא מהאופנה: 'קלה' לשנן טלפון ולהשתמש במידת האפשר אלפא מספרים למשל 0800-פתרונות או 5555-5555. רצץ 1A מודעות מסווגות יופיעו ראשונים או ZZ תופיע אחרונה או ימינה. עם שחור מסגרת הכרזה לבן מפחיתות את שטח כלכלי המודעות מקובצים למרות שהוא מפריד את זה באופן חזותי משאר. לפני פרסום, לנתח את הסביבה ב אשר הוציא הודעה שלו, אל תשכח את קריטריון זמן מיקום וחשיפה (בזהירות עם זה!). יצירתיות היא המשאב, שיווק היא הדרך. בידיעה כי השקעות גדולות לא תמיד נדרשים כדי להשיג תוצאות טובות היא המפתח לעסק שלך.