שיווק חידה של זמננו.

להתעלם מהבעיה או למצוא דרך חדשה להתמודד עם זה, לא הולך להיפטר ממנו.אני אפנה את מצוקתם של התרבות הפופולרית של היום, ובאיזו מידה, פותחה מעצם היותנו, החיפוש אחר משמעות החיים.הרבה של העולם נכנס לתוך מה שנקרא שלב \"לחם, קרקסים\" של האימפריה במגמת ירידה. שלב אשר מתאר את המנהג של ממשלות לשמור האוכלוסייה עובדות שנויות במחלוקת בשקט ולהסתיר, תמורת מתן ההמונים של מזון ומקומות בילוי זול, איכות מפוקפקת.שלב מודאג לגבי אשראי, הכסף פיאט ואת התכנית.ישנם אנשים רבים בעולם עם כסף לבזבז, שרק רוצים להנות. אין כבוד טיפול של כמון, סינרגיה, או השיח של הבניה חברתית.קריאה, השעה של חדשות, תחנות הרדיו, debates. זה שעמום. רק מעוניינת זוהר. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט.

כדי להצליח באינטרנט, את הגבול, בין אם זה למכור מוצר או שירות, בטח יש שוק שבו אתה יכול למכור לך.אם המוכר צ'אנס להסתכל עמוק יותר, המשחקים הם סימן בזמנים אלה, אם אציל או לא, יותר מחוכם, הוא מי יעביר למצב זה, יעבור לחשבון עבור כמות גדולה של כסף זה יכול להיעשות לאנשים לנוע בסביבה זו. זה שוק הבידור הוא כיום גדל באופן אקספוננציאלי ביחס אחרים זמינים השווקים, שעלתה רק על ידי תעשיית הפורנו.שוק זה הוא מלא אנשים אשר מחפשים מוצרים חדש לפי זנים שונים שמרכיבים את שוק נישה, כגון משחקים, ספורט, קזינו, הגרלות, וראוותנות, רכילות או כל שילוב של אלה.החידה, או אולי אנחנו צריכים לקרוא לו צביעות, כי רבים מסתמכים על הצדק לסלק כל כך מכירה והפצה של סקס באינטרנט, באותו זמן שאין להם את רוב נקיפות מצפון על לקיחת כסף מאנשים על ידי הונאה כל אחרים שניתן להעלות על הדעת. העובדה היא אנשים ינסו למלא את החלל בחייהם על ידי משיכת הכסף איתנו או בלעדינו, על ידי מה עלינו להציב את עצמנו כמו המשקיפים ממולח, הוא שם או לא, שוק זה להקל על זה ואקום גדול של מיליוני אנשים?למרות המשחק היה לא חוקי, אנשים רבים בילה זה הכסף שלו, לדעת את הסיכויים כמה מחלים, ובכך המזלזלת השכל הישר ואת הלוגיקה, בתור עם הגרלות, היום, אנחנו יכולים לדבר על כת אידיוטיות. אין שום סיבה לתת את הכסף הזה בילה בטיפשותו, שימוש טוב יותר.? בכל מקרה, מי אני להכחיש את כל אותם אנשים מטופשים, עם יותר מדי חופש, שליטה עצמית מעט מדי, עם מעט כבוד אם אותו, עוסקת המרדף אחר רגשותיהם עקיפה, זכותך לבזבז את הכסף שלך על מה שהם רוצים? עומד על הפודיום, להסביר את האנשים האלה, בזבוז מטופש שהופכים את כספם בסוג זה של מוצר, ניצחו רק אותי ללעג, ללעוג.מאז אני בעסק של שיווק ברמה הראשונה, יש מנטרה זה לדבוק בעשיית מוצרים אלה, אשר נועד לספק מגוון, מבחר, איכות ללקוח. אמר, ובהתחשב השיקום של חולשות אנוש, יכול להיות יותר כנה ואמיתית השיווק של מוצרים אלה, אשר לרמות אנשים דרך חברות קש, וול סטריט או מדיניות כללית.במובן זה, הדאגה שלי היא למצוא את התוכניות יותר מקצועי, לגיטימי, זמין להציע ללקוחות שלי בסכנה.

המוניטין שלי אתיקה, כמו גם אמינות ואת הכדאיות וזה מאוד חשוב בטווח הארוך. משחקי מזל, הכת של סלבריטאים היו באופן מסורתי תחרות מצד אנשים עשירים, (פרווה התלבושת של כריש), שרשראות זהב כקישוט, אבל עם הופעתו של האינטרנט, כל אחד יכול להכנס למשחק.אבל החברה הזאת, כמו כל אחד אחר, להצלחת הבאים עליך לספק שירות נחוץ עם כנות ויושר. המודל העסקי צריך להיות ממוען מובנה. חשוף הן לאנשים לספק את השירות, כגון אלה שמשתתפים. על ידי ארגון יעיל. Miguel Domínguez. .