שיווק אתר האינטרנט או הבלוג שלך

אתה מחליט להיכנס לעולם האינטרנט. יצירת דף האינטרנט שלך עם כל ההתלהבות בעולם. יש לך את התמונה שלך באינטרנט. ככל שאתה אינם לכל חברה יש את דף האינטרנט שלך על התווית של החברה שלך. אף אחד לא מכיר אותך, ואת הם מבלים את ימיהם, ואין לך ביקורים. אף אחד לא מכיר אותך, אתה בלתי נראה, הוא כאילו לא קיים באתר שלך. מה לעשות כדי לשפר את הנראות של האתר או הבלוג שלך? -קודם כל ליצור תוכן טוב ולבחור היטב את המילים שברצונך לחפש אותך, כך הן משולבות היטב לתוך התוכן באתר או בבלוג שלך.

-לבחור כותרת טובה, שכן הוא שני את האות של מבוא האתר שלך וזה הדבר הראשון שאנשים רואים. לפי הכותרת, העם יחליט אם לקרוא את שאר התוכן או לא. -אין שגיאות כתיב ניסוח, מאז זה מאוד לא נוח לראות אינטרנט רק עם שגיאות כתיב, אינו יוצר באופן קבוע ביקורים. -ביקור אתרי אינטרנט ובלוגים הקשורות לנושא של האתר שלך, זה יכול לתת לך רעיונות מעניינים לראות.. חוץ מזה, אתה יכול לקשר יותר חשוב באתר שלכם, ולא ניתן לבקש החלפת קישורים. תעזור לך את הנראות של אתר האינטרנט שלך אלא גם את מיקום. זה דורש חילופי קישורים.

-הזן פורומים הקשורים ללמוד ולהעביר את החתימה שלך לאתר או בלוג בלי ספאם, תמיד יוצר תוכן רלוונטי. . זה להיות מערכת יחסים של משוב, לא כי משתמשים אחרים בסופו של דבר עצבני איתך… -להוסיף את האתר שלך בספריות בקטגוריה הרלוונטית. יש ספריות רבות שאינן מחייבות קישור הדדי. -פרסום האתר שלך שבו אתה יכול, אפילו אם את רוצה בעיתון מקומי של הודעות חינם או עלונים ברחוב. חשוב ידועה. אחרי עושה את כל מה, שעשית עבודה טובה של שיווק אתר האינטרנט שלך, בלתי נראית בדיוק לא יהיה.