שטיחוני רכב סלון-אסתטיקה, הגנה על המחשב!

אוטומטי סלון מחצלות באחת האביזר החשוב ביותר המאפשר לך לפעול בצורה אופטימלית את המכונה נחשבים רכב מחצלות, הקרויה גם EPV. לאחר קניית רכב מיד קנה שטיחוני רכב שיגן החבר שלה ברזל של עודפי עפר וקורוזיה. למה אטאטא את הזבל החוצה מן המכונית אחרי הטיול, אם אתה יכול לקנות שטיחים-סלון אוטומטית. סלון מחצלות תהיה אופטימלית מעשיים מתנה לכל נהג. הכי נפוץ-הגומי מחצלות עבור כלי רכב. כרגע כמעט כל רכב ורכב בשווקים תוכלו לקנות מחצלות עבור פנים המכונית. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע . בדרך כלל, רכב סלון מיד הצעה לקנות מתקדם רצפת מחצלות רכב שנרכשו בסלון. שטיחוני גומי עבור כלי רכב וזנים שלהם מוגנים לחלוטין מפני חול ולכלוך מסבאה רכב גומי מחצלות ברשת או רשת שינוי מחצלות, לעיתים קרובות בו זמנית להשלים לקנות שטיחים הערימה על בסיס קונדום.

באפשרותך גם זול יותר אבל לא פחות איכותי, פולימר או מחצלות פלסטיק תא המטען הזה קטנותם של שמירה. בחורף, בדרך כלל להשתמש שטיחוני גומי עם upstand גבוהה. יצרניות הרכב לעתים קרובות לייצר גומי מחצלות עם השטיח מוסיף עם לוגו-זה מפריש מצב. בימינו זה מנהג נפוץ בתחום כלי רכב, תעשיה שלמה. שטיחוני גומי על מכוניות במשפחה ראויים יותר תשומת לב, כי ישנם מודלים שונים. עיצוב שינויים, הצורה יכולה להיות שונה מאוד בולטת. בכזה מקרה יבוצעו מחצלות אוניברסלי, הם מתאימים באופן אידיאלי כמעט כל דגמי רכב.

סלון מחצלות משאית פשוט די נפוץ. שטיחוני רצפה מיוצרים עבור משאיות של כל גורם ומודלים. סטודיו לעיצוב ו לבעיותיהם כל הזמן מפתחים את הדגמים החדשים של שטיחים במונית ואת החומרים המתאימים ביותר. EPV עבור סוגים רבים של המכונית שטיחוני רצפה מאזדה כסטנדרט עבור אזורים עם יותר קשה ולח האקלים, לשים רוסיה, אוקראינה, סין. שטיחוני רכב איש בשימוש במכונות האלו כמעט מאז דגימות הראשון. מחצלת המכונית הוא ברכב של כל מחלקה, וזה לא מפתיע. טווח לאחרונה נאספו סוגים ודגמים. שברולט רצפת מחצלות, סקאניה, כמו גם יצרנים אחרים, EPV לעתים קרובות יש את הלוגו, מאז מדגישה את הטיפול גבוהה ומעמד הלקוח. מחצלות מסוימים, טויוטה, יש מידות סטנדרט ומותאם דגמים שונים של המותג הזה של המכונית. זה מאוד נוח עבור הנהגים האלה, מישהו מבוגר מודל מכוניות אינם זמינים כעת. לכן, לכאורה שטיח רגילה בעלת תפקיד משמעותי מגן אסתטי. מחצלת המכונית ישמש מתנה מעולה, כל יום יהיה תענוג ובעל מכונית סלון יפה.