קשירת חבלים

כמו שנמאס לנו הודעות ישיר ללימוד? מה אתה חושב אם באותו זמן היה לנו זמן טוב לראות סרט מעניין, אני מאוד ממליץ על קשירת הקצוות, מאז הפך החזון שלי לגבי הרבה דברים קורים בחיים. ואני מאמינה זה פתוח פרשנויות רבות סרט שיגרום לך לחשוב על היבטים רבים של חיי. ראית אותי כי רבים של אירועי אנו לראות, לחיות היא כי אנחנו רוצים, אולי לא בחלק המודע שלנו, במקרה של הלא-מודע; וברצונך כפי שהיא באמת צריך להאמין בזה, וכמובן לפני לגלות מה זה הפנים שלנו. . זה הסרט שגרם פרי רב המכר של אי אנני Proulx זה היה פרס פוליצר של שנת 1993, פורסם תחת הכותרת… אישית אני חושב שזה בפעמים הבודדות המתרגמת מבריקה תואר ספרדי לרב מכר נהדר, מאז משפר באופן משמעותי את המהות של הסרט.

אני גם כבר לדעת המלחים תנאי כמוני הרבה בתור דוגמא, להיות הרבה יותר טוב התרגום במקרה זה הוא אידיאלי. העלילה מתרחשת כאשר אדם בגיל העמידה ללא מקצוע מוכר ומאבד מצער בו הוא חי בניו יורק, קוייל, עלה כותרת, אשתו, אשר התגורר נפרד כי זה הייתה לי ברירה, אשר יש בת שמעריץ. לפתע, פטאל מתה בתאונת מכונית, החיים שלו משתנה לנצח, לא יודע מה לעשות. באופן אקראי מופיעה אישה טרנסצנדנטי אחרת בחייו. הנשים בסרט הזה יש תפקידים מאוד מעניין כל מהם ציור צבעי הנוף אפור רודף הגיבורה. נמחץ על ידי כאב ונוסטלגיה, בתו הצעירה נסוגו יחד ל ניופאונדלנד, לבית מסתורי של אבותיהם. ב דייגים קטן יציאה של קיליק-טופר, קוייל מקבל עבודה ככתב בעיתון המקומי, הציפור. הציפור תותבת.

עם כל מאמר הכותב, היא התפיסה שלו בקהילה המיוחדת הזאת יחד עם התפיסה עצמו על עצמו כי הוא לוקח מתחיל להבין טוב יותר את משפחתו ומה בחיים אם מותר לשאת פשוט; e אפילו נתפס היבטים חדשניים שלו עד אז בשבילו; אתה מבין זה. אנו עבדים בצורה של העבר זה לא חיינו, בידיים שלנו הכוח לשנות את ההווה שלנו ויש לכן העתיד. אשר ממתין לנו. בהדרגה, רומן עם להגיד ווייבי, אישה שחיה עם השדים האישי שלו, נולד עם מחבר מהרגע הראשון של תמיכה הדדית זו הופכת ומתפתח. בזמן חייו החדשים נפרש בעיירה הקטנה, מקום של קסם ויופי בלתי מתפשרת ועל תנאים קשים זמן זהה, לשחרר קצת חבל, knotting רבים אחרים. יצוין כי הגיבור האמיתי הוא לא ווייבי, אבל אחר, הוא לא סרט רומנטי שימוש, אלא משהו אחר. היסטוריה זה מאפשר לנו להתחבר עם העבר שלנו ועם מה אנחנו כמהים באמת, נותן ערך גדול בהרבה אחד המוח שלנו זה מה. למען האמת יש לנו, אנחנו נהנים יום יום, וכדי לעשות אז אנחנו צריכים לנקות את הבית שלנו, או ליתר דיוק האני שלנו. . ובכן, אני נותן רמזים רבים. העבר שלה תערובות עם ההווה שלו, מי נמלט; ציפיות לגבי העתיד נעדר כרגע; רק את המתנה שלך. קוייל עובר טרנספורמציה ומייצר את המוח כי רוצה חי, ו באותו זמן הוא מסוגל לבנייה מחדש של הפאזל הגדול הזה זה היה מיוסר לפני שהגיעו לעיירה הזאת. כל זה מתרחש בתוך נוף יוצא דופן להיות הפקה גדולה, עם מסגור ייחודי זה סרט אינטימי ופשוט, שהופכים ללא ציפיות גדולות לצופה לחוות, ללמוד ולחיות את הטרנספורמציה הגיבורה יחיה. . לעניות דעתי טבע תעשיות פרמצבטיות יכול לקבוע . או אולי אפילו יותר טוב אמר הכוכב כי הלכתי להגיד משהו של הגיבורה הגדולה של הסרט, הכי טובים כי אתה רואה את זה, ובכך הביאו את המסקנות שלכם… באשר בשחקנים מה אומר לך אם הם: Kevin ספייסי, שג'ודי דנץ, ג'וליאן מור, קייט בלאנשט, אחרים משני מעולה, מאסטר. זה שווה את התצוגה בליל קיץ שקט לתת שתתחבר עם מה שאתה באמת רוצה, לחלום… אם אתה רוצה להמשיך להנות למידה דרך סרטים לבקר את הבלוג שלי, אני מקווה שאתה שם.