קניות בפנמה

בפנמה אזור סחר חופשי אחד תוכלו למצוא סוגים שונים של חברות: מפיצים, סוכני מכירות, בנקים, חברות ביטוח, חברות שירותי משלוח, מרכזים לוגיסטיים זה יכול להקל על התהליכים של רכישת בפנמה. באופן כללי, מטרתו של אזורי סחר חופשי מס היא להגדיל את הסחר הבינלאומי. בפנמה, החברות הנפוץ ביותר לעשות עסקים באזור החופשי המעי הגס הם מפיצים, סיטונאים, יבואנים, יצואנים. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . באופן כללי, מפיצים לייבא סחורות מכל חלקי העולם האזור החופשי ולאחר מכן לייצא אותם למדינות האזור. תנועות אלה של ייבוא \/ ייצוא לא משלמים מיסים. בדרך זו, גורם לו תנועות מסחרי מי לבצע רכישות פנמה, ואלה אפילו לספק מוצרים או שירותים. ניתן למצוא באזור החופשי המעי הגס: סוכנים מסחרי: הן חברות בעלות פורטפוליו של ספקים ויצרנים.

הפעילות העיקרית היא למכור מוצרים או שירותים של הלקוחות שלהם. סוכני מכירות אלה אחראים על ייבוא או ייצוא הסחורות, אולם לסייע להתמודד עם התהליך ספנות ומסחר של מצב מלא. בתמורה, הם מקבלים אחוז העמלה של המסדר. ההבדל עם מפיצים הוא תיווך בדרך כלל שיש משרדים או אולמות תצוגה אזור חופשי של המעי הגס, אבל לא מנוהל יקבים. הפונקציה של תיווך להקל על רכישות בפנמה.

שילוח ולוגיסטיקה שירותים מרכזים: במעי הגס אזור חופשי יכול להיות גם שירות לחברות הלוגיסטיקה המשלוח. חברות אלה מספקות שירותים כגון: השכרת מחסנים, ניהול לוגיסטיקה, ביסוסה של המשלוח, וכו ' קשר ישיר כלכלית שנוצרו על-ידי מפיצים, סוכנים מסחרי פעילות. לקבלת מידע נוסף עבור רכישות. עבור משאבים רבים יותר על אזור הסחר החופשי של המעי הגס.