קולנוע משחרר

ברוכים הבאים כולם, תוכלו לעשות היום סקירה של סרטיו האחרונים נמצאים לוחות מודעות שלנו. מהדורות האחרונים יום חמישי 18 מרץ 2010 להלן: ÷ הצוק האדום: סרט פעולה, הרפתקאותיו של סין בבימויו של ג'ון וו. זה סרט המבוסס על הספר ההיסטורי של הכרוניקה של שלוש הממלכות בין ארכיון אחרים, מתמקד סין בשנת 208 לפנה ס מספר והקרב האגדי של הצוק האדום. זה סרט מדורג טוב על ידי מבקריו. ÷ אחים – אחים: ארצות הברית מלחמה סרט דרמה בבימויו של ג'ים שרידן.

הסרט מספר את סיפורו של שניים לחלוטין מול אחים, אחרי סם מת במלחמה באפגניסטן על ידי אחיו בחיבה של האלמנה, בנותיה ירוויח במידה שבא להחליף את bacio אשר הוא עזב. אבל יום אחד שהם מקבלים שיחה מכריז על המראה של סם, הגעתו יביא תוצאות דרמטיות. הערכת השווי שלה הוא טוב מאוד לפי הצופים. ÷ הנבחר: הרפתקאות הסרט, בבימויו של אחיו אלן ו אלברט יוז ארצות הברית דרמטי. הסרט מספר את סיפורו של אדם מוזר מאוד, איליי, כי לאחר מלחמה. עזבתי את העולם בקרב אפוקליפטי אקלים להגן על ספר ולהביא אותה אל התרבות זה תזדקק לו. . טבע תעשיות פרמצבטיות בהחלט מביע דעה מלומדת. זה סרט טוב, עם ערך רקע דתי מסוים.

El מאל Ajeno ÷: Thriler פסיכולוגי של אזרחות: ספרד, בבימויו של צלקת Sánchez Arévalo. הסרט מספר את סיפורו של רופא בשם Diego אשר הפך חסין לכאב של אחרים. Diego הופך חסר הכרה לאחר תמונה בלתי צפוי, מתעורר בבית החולים עם זיכרון פשוטים של הרעש של הפיצוץ ושל תחושה מוזרה לאחר קבלת יותר סיכוי. בעקבות אירועים אלה, Diego יש לקחת החלטות חשובות על חייו ועל משפחתו. סרט מוערכת רגיל, אפילו רע לפי חלק מן הצופים שלה, מומלץ על ידי התוכן הפסיכולוגי שלה בת 16. ÷ ילדי Timpeltill: פנטזיה והרפתקאות של צרפת, לוקסמבורג סרט בבימויו של בארי Nicolas. הסרט הוא על ואת המתרחשים הכפר של Timpeltill, מיושב על ידי להקת הילדים פרוע ולכן הוריהם מחליטים לתת להם אזהרה צועדים לכפר לזמן מה. ומשאירה אותם לבד. שתי קבוצות של צעירים רוצים להשתלט על המקום וזה כאשר הם מבינים כי לטפל עצמם זה לא קל כפי שהם חשבו. הסרט מדורג טוב על ידי הצופים קצת. ÷ מינית בלתי פתורות מתח: קומדיה הבמאי הספרדי Miguel Lamata אנג'ל, אשר מתעד את העובדות של מרצה במכללה ננטש על ידי שותפו לשעבר היה תלמיד שלך כדי להחזיר אותו מאז שלישיים חשד אבל התוכנית שלא תצא כמתוכנן, הדבר הוא מסובכת הרבה. . זה מדורג כמו סרט טוב על ידי צופים ומבקרים. צעצוע סיפור 2 (3D) ÷: הנפשה, הקומדיה ארה ב 1999 בבימויו של ג'ון לסטר, אפר בראנון לי Unkrich. הרפתקאותיו של וודי (el juguete de Andy) כאשר הוא נגנב על ידי אספן צעצועים בשם McWhiggin את כל הצעצועים כדי שניתן יהיה לחלצו עכשיו ב- 3D! . זה מדורג כמו רגיל-בואנה על ידי הצופים שלה. אלה מהדורות האחרונים של הקולנוע מצאנו לאחרונה על לוחות מודעות שלנו. השיחרורים הקרובים מתוכננים בספרד בין היתר יהיה: – 30 במרץ, 2010:como כדי לאמן את הדרקון שלך, הסופר, אלמנות בימי חמישי, ג'ון היקר – 31/03 / 10: התנגשות הטיטאנים, המטפלת קסום, המפץ הגדול, לורדס, זוכר אותי – 1 אפריל, 2010: מעוגן – באפריל 9, 2010: Exposados, חמש דקות של תהילה, האי בפנים, רק הם – 16 אפריל 2010: אליס בארץ של פלאים, מפריז באהבה, המטפלת, מעבר לזמן – 26 אפריל 2010: סופר קנגורו, השיר האחרון, אוקיינוסים, וילה עמליה – 30 באפריל 2010: אינגריד, היום שבו אלוהים היה נסיעות, אקווריום, איש הברזל 2 אם אתה רוצה להתעדכן כל הסרטים של שלטי חוצות שלנו אחריי: .