צריך להיזהר

היזהרו חלקי חילוף "מזויפות"! מה הכוונה? פירוש זה חילוף מזויפים חלקי לא הסתדר חצי מסגרת הזמן המובטח. מעלה את הסיכון כי חלקים אוראל 'new' להכניס את הרגע הקריטי ביותר, וטוב, אם אורל טעון בשלב הזה לא יהיה במקום בטייגה או מאות קילומטרים מן הגבול או במרכז שירות. מהו מזויף חלקי חילוף למשאיות אורל. האפשרות הגרועה: חלפים כבר בשימוש כהונתו שנאספו מזבלות, עוברים ידיות "ochumelymi" במוסכים. מבחוץ לנוכח המראה, להלבין, otdirajut, "peskostrujat". לדוגמה: ציוד או גשר אינו ניתן להבחנה בין חלקים חדשים. חלקי חילוף כאלה למכור את החברה בריומאים, ואולי בכמויות גדולות ובמחירים נמוכים.

אם אתה נתקל גורם המשרד תביעות של ספק חיפוש לא הגיוני-זה לא! אפשרות טובה: החברה המוכרת חלקי חילוף של אורל. האוכלוסייה קונה חלקים משומשים, לולאות, או לא למרוט את יחידות ורכיבים. ברק חיצוני כופה ומוכרת במסווה של מפעל חדש. כמובן, יש סיכוי כי אתם תתפסו, אמנם יד שנייה אבל חלקים. תביעות הספק לא נלקחים בחשבון עם המילים-"שישה חודשים. הלכת על חלקים שלנו. מעט מה עשו לך איתם. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. עצמם לא כראוי מנוצלים.

כמו "שינוי": המשרד מכירת חלקי חילוף עבור כלי רכב אורל. קונה במחירים נמוכים, כגון חלקי חילוף עבור המכונית 375 אורל (חלקים אלה כל הזמן נופלים במחיר בשל זקנה אלה מארז), remodels אותם על מכוניות מודרניות אוראל ומוכרת כמו המקור. אפשרות זו כל פחות ופחות עובר מכיוון שהעין מנוסים מגדיר שינויים לאחר ביצוע ההזמנה. "לימון טוב": חלקי חילוף למשאיות אוראל נרכשים מן המחסנים של אחסון זמני (צבאי אחסון, אחסון ארגונים…), חלקים המחוברים הגלוס, ומכרה. אפשרות זו שונה הקודמים על ידי העובדה כי 80% של חלקים אלה חדש באמת לא בשימוש חלקי חילוף. אבל הם שוחררו מ-50 עד לפני 10 שנים. . כן, הם היו caned, בילה כל התקופה בשומן (ותודה מחסנים DK של ברית-המועצות), אבל כדי להפוך חלקים אלה באמת הרווחנו את זה יש צורך לבצע פעולות הפעלה מחדש של הליך מורכב מספיק. לפרק את משומר חלקי חילוף, להסיר את יחידות ויחידות של שימור, בדוק "זקנה" ולהחליף בגומי וחלקי פלסטיק, שקורים לערוך בדיקה. קטן באיזה ספק מודה כי חלקים אלה לא היו dekonservaciju. האפשרות "לא לינדן, והכלכלה: אוראל חלקים שנרכשו המחסנים של אחסון זמני. דחה ישנים או לא שמר על פי GOST חלקי חילוף. חלקי חילוף למעשה להעביר, חלק אגרגטים אוויריים שישתנו חדש, לשנות את כל הרכיבים גומי ללא קשר למראה שלהם. ספסל מתקיימות בדיקות, איכות שנבדקו. הספק נותן אחריות על חלקי חילוף, מציין כי פריט נפרד באספקת חוזה. זה האפשרות המעשית ביותר.