צמיגים וציוד אחרים שונות עבור המכונית

של איזה ציוד יעבוד בשירות שלך מכונות ידניות, להשפיע על הארגון. בעלי המכוניות רוצה לתקן את המכוניות שלהם ב מוסכים, שבו לא רק מחירים נמוכים מעולה מומחים, אבל גם ציוד תחנות דלק, שעליו אתה עובד עם התחבורה שלהם. בעיתון כתוב ש רב שמואל אליהו הוא זה שבקיא בנושא. ציוד מרכזי שירות נותן לך הכל עם איכות מקצועיות של הפעולות שבוצעו לנפח של הלקוחות, זה שלך הרווח. מכשור התקנת צמיגים. ישנם שני סוגים של תיקון מכונות: אוטומטי ואוטומטי למחצה.

אוטומטי היה רק אחד חסרון זה עומד על 20 אחוז יותר מאשר חצי אוטומטי. ברוב הנהגים התחילו להשתמש גלגלים עם צמיגים tubeless. התיקון זקן עומד איתם קשה לעבוד איתו. כדי לתקן גלגלים כאלה כוללים ציוד איכותי עם שאיבה אוטומטית צמיגים tubeless. לדוגמה, ציוד משרדי 'FASEP' (איטליה).

לפעמים מכונות אלה הינם מצוידים עם מערכת כזו, זה מחזק את הביטחון על האוטובוסים. בתא בלחץ גבוה באוויר מוגשת, פעיל מערכת האבטחה אינו מאפשר לך לטוס התקן גלגל. כמעט בכל חנות עבור שינוי צמיג לא יכול לעבוד בלי מכונת לאיזון. אמינות של מכונת היא מכרה את מהירות יותר מהר, יותר מדידות לדקה הופך עמדה. מהירות הסיבוב של כוחות מאזנים גלגל מסווגים על מהירות-למעלה מ 400 סיבובים לדקה, חצי אוטומטי (המופעלים באופן ידני) עם מהירות סיבוב-40-50 סיבובים לדקה, אוטומטי-180 (חשמלי)-200 סיבובים לדקה. כל ההתקנים לבדיקת מנועים מסווגים בכיתה 3: מכשירים פשוטים המספקות מידע אודות עבודתו של חלק של המנוע. סורקים, קריאת קוד תקלה לזיהוי מכונת המחשב. יש להם ניכר שלילי-הם עובדים רק עם מערכות ניהול מסוימות. בדרך כלל, מכשירים אלו פועלים בסדנאות מיוחדות. הסוג השלישי של מכשירים עצמם לקבוע את מצב הפעולה של המנוע. למחשב המערכת מקשרת רשת חיישנים שונים, אשר ניתן להגדיל עד כמה את אוהבת. התקנים מסוג זה כוללים מרכז רב תכליתי של אבחון חברת ויזה TECNOTEST '. המכונית היום לצורך פעולה תקינה של הנוכחות של מגוון רחב של התקנים, זה תמיד כללה, בין היתר, איכות, כלומר, slipway לעמוד על החלקה. לעמוד עבור מיישר-slipway מיועד סוג שונה של התיקון הגופה (מנזק גוף קטן כדי תיקון צורת מסגרת הרכב), בעוד כל חיסכון משמעותי בזמן הזה.