פיתוח בר-קיימא תיירות כפרית

בהתחלה, מזוהה עם הסוג של אירוח המוצעת. מאוחר יותר, העובדה של הנסיעה לאזורים כפריים על מנת ליהנות הנוף והסביבה, למרות מחוץ פסיבי, הפכה, יחד עם חדרי אירוח, הפניה, המניע העיקרי של תיירות כפרית. התיירות הכפרית בינומי לינה שימש כדי לשחזר את האדריכלות הכפרית, מסורתי בתים, בורות מים, כמו גם הכלים המסורתיים שבו הן מתוכננות פעילויות תרבות מקומיות, מצטרף התייר מציעים היעד וכו '. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. בכל זמן נתון, התיירות הכפרית מתפתחת בהתאם לצרכים של צרכנים אשר לאמץ את תפקיד פעיל, כלומר להשתתף בפעילויות המוצעות על ידי היעד ביקור ולאחר דרישה ואפילו חדשים. בדרך זו, הן אותם התכונות שלו על הסביבה, (הלינה או אותם משאבים כפרי וטבעי), פעילויות פנאי, ספורט זה הוא הציע, מודפס למקום מושכת יחיד ולסייע להגדיר את זה כמו הצעה חוות התיירות. תיירות הוא התייחס ובכך הוא שבבחינת השלמה חשובה מהם ההכנסות במי כפרית, חצי אפילו באזורים מסוימים הוא ממיר ב הנושאת העיקרית פעילות של הכלכלה המקומית.

בין השפעות חיוביות חשוב כוללות: â ¢. התייר פעילות בסביבה הכפרית גורמת ובאספקה של הכלכלה, הפרידה האקסקלוסיביות תרגול של האגררית פעילות, יצירת הכנסות משלימים. תיירות הוא מועבר מלבד טופס משמעותית שאר אותם סקטורים כלכליים: מקלה על לנצחיותה של אותן פעילויות, אחזקות חקלאיים, מאפשר לו שיווק באתר של אגרו הייצור משק-החי, ומשתף פעולה בצורה יוצאת דופן לשימור ¢ autoctona.a מלאכת יד. המשמעותי ביותר הם אלה צריך לעשות עם מודעות הגנה, שימור הסביבה, כמו גם את ההתאוששות של המורשת הטבעית ו ¢ rural.a אדריכליים. ההשלכות העיקריות של אנשים מקומיים הם שיפור רמת החיים שלהם, הירידה של יציאת מצרים כפריים ויצירת מקומות עבודה חדשים.

חשוב לציין כי לא כל הן השפעות חיוביות, יש גם השפעות שליליות. ראיות בשישה מקרי רצח נגרמות עקב חוסר ניהול של השטח, תכנון ובקרה של פעילויות התיירות, אשר בטווח הארוך יכול להוביל את הנטישה של פעילויות המסורתיות, ההשפלה, החמרה של אזורים טבעיים, העלייה של מדדי זיהום, ואבדן האותנטיות של תרבות הילידים. זה ליצור במקביל היעלמותו של אלה אטרקציות שהובילו בסופו של דבר בחירתו של סביבות הכפריים האלה בתור יעד תיירותי, מקשה על הפיתוח הכלכלי העתידי של אזורים המושפעים. אחת הדרכים להימנע ההשפעות השליליות היא המחויבות פיתוח בר-קיימא, אשר יכול לא להיות הגה ללא תכנון מראש על-ידי המינהל; כמו גם בתכנון פעילויות ו המוצרים המשווקים על ידי חברות פרטיות ועמותות שלהם. יצוין כי במהלך תהליך זה, כפרי תיירות חשוב יותר מאשר תפקיד כלכלי טהור, שכן הוא מרמז על מקור חידוש חברתית באזורים כפריים, ומכאן לצורך שיתוף פעולה לא רק בשל סיבות של הכדאיות הכלכלית אלא דווקא conduit לבנייה של תמונה של המותג בשטח שלוקחת בחשבון האנשים המאכלסים אותו. כי תמונת המותג להיבנות בהשתתפות ישירה שחקנים שמכירים את השטח. תושבי האזורים הכפריים צריך לשחק תפקיד מכריע של גישור בין הסביבה שלהם המבקר. הסביבה הכפרית אינה רק נוף, אי אפשר לפרש כראוי ללא ההתערבות של האדם כפריים אותו. אנשים לעצב את מרחב המחיה שלך בזמן זה נותן להם את זהותם. במובן זה, תיירות כפרית אינו יכול להיות מוגבל רק מציעים אירוח. צריך להיות מבוסס הוא האותנטיות של היחסים בין המבקרים לבין אלה שחיים בשטח, גישה למציאות של תושביה. ? להשיג איזון חכם בין תמיכה מוסדית, יוזמה פרטית אל מחוץ לאזור המדובר ושל habitantesa את עצמו.