עשור מוקדש פגישות ושוק אירועי חברה

הלידה של השוק. השוק האירועים נע בין 5,000 ו- 6,000 מיליון יורו בשנה במדינה שלנו (על-פי המחקר השנתי של eventoplus שוק של הקבוצה). המגזר ליהנות דחיפה חשובה עבור המשחקים האולימפיים בברצלונה 92. זה עשור היה גר פיצוץ יצירתי והפצת אירועים גדולים מאורגן על-ידי מוסדות וחברות. אירועי במהירות הפך למשאב בשימוש נרחב עבור השקת מוצרים חדשים ולהעביר הודעות.

בדרך זו, בין מאוחר ' ה-90 ו מוקדם ' 00, אירועי צברה חשיבות, נכנס בתמהיל, להיות כלי תקשורת ניסיוני נועד לערער לקיים תקשורת עם כל החושים של הקהל. בהקשר זה, סוכנויות אירוע רבות נוצרו, קונגרסים, DMCs (חברות ייעודי לניהול יעדים) החלו לפתח הצעות והמומחיות שלו. מצד שני, שדוחקים הכנסים, מקומות בילוי לשכות בערים שונות ספרדי ולא היה שיפור מדהים תשתית, מקומות, רווחים עבור פגישות החברה (פלאסיוס דה קונגרסוס, אולמות, חדרי המלונות ישיבות). כיום, יש יותר מאלף סוכנויות מתמחה בארגון אירועים מרכזיים (לא כולל פעילויות כגון ערב) ויש מארגני אירועים מקצועי 25,000 פעיל עוסקת בארגון אירועים, סוכנויות או מחלקות פנימיות של חברות (לא כולל מיליוני אנשי מקצוע העובדים בתחום, כמו מתורגמנים, דיילות, קייטרינג, אורקולי). ההגעה וההתפתחות של הקבוצה eventoplus עם המגזר. עם צמיחה של המגזר בתחילת שנות התשעים ניזונה בום לאינטרנט ב- 2000, היה eventoplus נולד כפלטפורמה טופס professionalize, להתאחד, institutionalize, לסייע לשוק ולמארגני בתחילת האירועים. על מעורבותו לאירועים אינטימיים, eventoplus שוק קבוצה מזוהה במהירות לצרכים של המגזר, מאז הקמתה היה משיקה מגוון של פעילויות, אשר נותרו עד היום:-eventoplus.com (2000), הפורטל הראשון של אירועים, ובו יותר מ-2,000 לספקים 70 קטגוריות ואנשי מקצוע יותר 22,000 שאתה מנוי עליהן.

-אירוע למידה (2001), אשר אימן כבר יותר מ-2,000 אנשי מקצוע יותר מ- 25 מהדורות ברחבי העולם. -מגזין (2005), לקריאה על-ידי מומחי 15,000 ואירועים יש 6,500 מנויים. התפלגות ביקורת על-ידי OJD. -פרסים eventoplus (2006), הראשונה רק פרסים לאירועים הטוב ביותר של המגזר ספרד ופורטוגל. -אירוע ימים (2007), היריד הראשון של אירועים ספרד ופורטוגל. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. -eventojobs (2007), השקית הראשונה של תעסוקה עבור אירועים מקצועי. -EIBTM להראות יומי (2007), eventoplus קבוצה הוא העורך של עיתון אשר מועבר ב- EIBTM, הגדול ביותר ביריד האירופי העכברים (פגישות, תמריצים, קונגרסים ואירועים). Eventoplus הקבוצה תורמת גם את המודעות ואת החשיבות של השוק באמצעות מחקר השוק שלה. זהו המוסד היחיד ניתוחי שוק האירועים בספרד. אך המחקר שלו לכסות גם בהיבטים אחרים, כמו נוכחות נשית בשוק האירועים, מגזרים אחרים כגון תעשיית התרופות, בגלל המשקל הגדול שלו בתחום האירועים. Eventoplus יש בנות מקסיקו (2005), ארגנטינה (2006). ספרד כיעד תיירות עסקים. אין ספק כי שוק האירועים היא בירת ערך עבור ספרד. מדגם מהם היא העובדה ברצלונה וספרד לכבוש את ההודעות מורשה כמו מדינה, עיר כי אירועים בינלאומיים יותר שהתקבלו במהלך 2008. על פי הדירוג של ICCA (הקונגרס הבינלאומי & האמנה) אין יעד אחר מופיע בין המנהיגים שלושה כמדינה כעיר. לפי הבינלאומי איחוד של עמותות לסטטיסטיקה לישיבות הבינלאומי לשנת 2008, ספרד להגיע אל המיקום השלישי בין הדירוג של מדינות הבינלאומי כי מתקיימים אירועים נוספים, עם 467 אירועים מסודר. בעוד ברצלונה זכה במקום החמישי עם אירועים 193 בדירוג הערים בעולם אשר נערכים אירועים נוספים מדי שנה. הדירוג הזה, ספרד הייתה המדינה היחידה בעולם אשר הוא גם הכניס את עיר ב- top 10. כמו כן, עבור המדינה המותג אינדקס, ספרד בתאריך 10 מיקום בין 10 המדינות הטובות ביותר עם פוטנציאל להיות אחד המותגים החזקים ביותר (מחקר FutureBrands). אתגרים עתידיים לעתיד. שוק האירועים כבר משאב חשוב עבור הכלכלה הספרדית. עבור החברות, זה הפך להיות כלי תקשורת הכרחית. אז, מה הם השלבים הבאים לעתיד? האתגר יהיה כדי להבטיח כי האירועים עדיין שימושי. ברמת המדינה, הממשלה ומוסדות ציבור חייבת להמשיך לדחוף ותמיכה של השוק עם תשתיות, קידום ותקשורת. בדרך זו, זה יעזור סוכנויות לזכות במכרזים לארגון אירועים גדולים. מארגני האירוע חייב להמשיך בחידוש ידע שלו ולזכור כל הזמן כי אירועים מספקים את מה שהם מבטיחים. כדי לעשות זאת, חייבים ללכת מעבר כריכונים או כוסות ומציעים ערך אמיתי לפעילותה. קבוצה eventoplus ממשיך יש לחזק כשחקן מפתח בענף, יצירת כלים וסביבות המארגנים ואנשי מקצוע. לחץ על איש קשר: קוסקו רמון 902 90 31 90