עונש מוות

הדיון הוא אור ברור שוב. עונש מוות. לדבר ולדון הפוליטיקאים, משפטנים ומובן. העם להשביע את הצמא לנקמה של מערכת השיפוט הלקוי. לעומת זאת, חברת טבע בהחלט מבין את הסיפור. אבל הכומר הישועי איגנסיו Muguiro, כתב ספר המשפיעים על עונש מוות בשנת 1992, כי היום צברה כוח בדיון, על-ידי ההגדרה הממשלה aprista, לגנות מוות מפרי.

רבים, ובצדק, חושבים כי זה מיסוך בעלות אופי פוליטי, אבל הנושא הוא מאוד רגיש שניתנו במקרים המחריד של אונס, לקח את מרכז הבמה. המחבר גורם הגישה ההיסטורית/ה ל נושא עסקאות עם צלילות, אובייקטיביות כל הסיבוכיות של מידות שלהם, גם לעשות זאת עם ראוי דידקטית של לקחת בחשבון ברגע של הדיון. הנה הסיכום: 1 תיאולוגית: ממד מתמקד בנושא מקורותיה של האנושות, הישנה, הברית החדשה, תאולוגיה, הכנסיות של המאה ה-20, והגיע למסקנה כי עונש מוות הוא בעיה של מוסריות, עולה בקנה אחד עם תורתו של המשיח, אבל זה הוא מרמז על עמדה של אישי ופשעים ערכיים, נתעב זה יכול להצדיק עונש מוות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אילן בן דב. 2. הקרימינולוגית: זה נשלח על ידי החברה compatetismo, התשוקה הגדולה רגשית, המחבר מסכם כי מלבד היותו עונש מרתיע, ejemplarizadora, אפילו מאוד, היא מוצדקת כי אתה קודם צריך להוכיח כי זה משפט הוגן, בגלל המוסרי יהיה יעיל יותר. 3. המשפטי: גישות זה מן חוק הנקמה.

ממד לפיצוי, התוקפנות, את להיטות נקמנית, פיצוי, פיצוי, לאחר הרבה סיבות בעד ונגד, העלים מחבר צף השאלה לא יהיה כדאי הפוגעים לתיקון החברה לשתף פעולה באופן חיובי לטובת החברה? 4. האגודה: מ ההגנה של החברה, החפים מפשע, הצו כתובות פריט זה, מקבל כי הסוהר בפרו הם מרכזים שחיתות, אין שיקום או resocialization, אכזרי ובלתי אנושי, מגביר את השחיתות של מושחתת, אבל מסכם על ידי גיבוש ההשתקפות הבאים: לחסל את בני האנוש של בעיות, ומבטל את האיש, פתרון פרימיטיבי וקל מאוד מגיע מן היציאה הראשונה של המערה. 5. Judicial שגיאה: בשלב זה מראה, המחבר, שיעור גבוה של עיוות, גילה, אז של ביצוע את האשמים, אפילו במדינות ביותר שפותחה, אלה להוסיף אפליה גזענית, אתני, כלכלי, רצחו השחורים לבין העניים ביותר. 6. רפואה: כותב כאן על השיקום של העבריין, מסכם כי על כדור הארץ, דברים משתנים רק כאשר הגברים לא לתהות מי זה נכון, למי יש לב. מסקנות הנושא יש לגשת מממדים אלה שש שהציע את Muguiro RP, חייב להילקח בחשבון בכל גיל אנשים גרים בתוך החוקים, החוקים והמנהגים שנראות נורמלי, ככל נראה נורמלי הפלות בתחילת הכיבוש הספרדי, כפי שזה נראה נורמלי לסד של המהפכה הצרפתית, בולשביקית, ההגנה סטליניסטי של המדינה הסובייטית, המהפכה של PolPot, תליית 22 פושעים נאצים בנירנברג, אך שנים מאוחר יותר נראה מנתה אמיתי. אין לשכוח כי פעולה אלימה כפי יכול לא נתקן אותה הפרה עם עוד פעולה אלימה של עונש מוות, רצח בדם קר, כי אנחנו הענקת חוקיות החוק הלינץ, פעמים רבות לנצח שם, אבל בראש ובראשונה בתיק הזה בדיון פתוח ואתה בינתיים הרבה דיו יפעל ויהיה דיונים רבים. חשוב, את ההיגיון והתקדמות בחברה תמיד מגן על החיים, הצדק והשלום אישיים וחברתיים. .