עבודה ורשתות חברתיות

עלייה בלתי ניתן לעצירה של רשתות חברתיות יצר מהפכה של תקשורת של מיליוני אנשים, אפילו להשפיע על צורת העבודה (או לחפש עבודה). לא רק אינטרנט ודואר אלקטרוני, אבל ברשת זו נקטה לאורך חיינו, באמצעות רשתות חברתיות, שיחות ועידה בווידאו, באמצעות קישוריות ניידת, את הדור כביכול הוא נולד, שפותח בגיל מידע מלא וטלקומוניקציה העברת הודעות מיידית. התקשורת הוא טבעי לחלוטין באמצעות כלים אלה, בניגוד כי הדורות הקודמים, אשר במקרים מסוימים הסתגלו יותר או פחות טוב, לכן, אחרים פשוט דחו את הטכנולוגיה או למדו לנצל חלק מינימלי. כלים של קישוריות ורשתות היום קבענו מספר אינסופי של זנים, וחלקם אפילו מתמקדים חלק מקטע מסוים. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. לפיכך, מיליוני אנשים נפגשים כל יום בפייסבוק (יש 150 מיליון משתמשים בעולם, כ- 3.5 מיליון בספרד), שבו נעשה שימוש נרחב במשך 30 שנים כדי להתחבר עם חברים לכיתה לשעבר או חברים של ילדים, אשר מאפשר להם ליצור רשת של אנשי קשר זה יכול להיות מעניין מאוד פנים בחיפוש אחר תעסוקה. אובמה Barackà בשפע המשמש את ההזדמנויות המוצעים לו על-ידי הטכנולוגיה במערכה שלו, באמצעות מדיה כגון Youtubea ו- Facebook להתחבר עם חלק בעלי זכות ההצבעה; זה האחרון נאמר כי שהה כחצי מיליון דולר בשלב האחרון של הקמפיין).

מספר דומה של usuariosa עינא פייסבוק האגף הוא Myspace, למרות זאת יש אוריינטציה תרבותית. בספרד לרשת Tuenti, לוקח להוביל עם חמישה מיליון משתמשים, למרות המשתמשים שלה נוטים להיות צעיר יותר, יושן בין 15 ל-25 שנים, כעת ניתן לגשת דרך הזמנת חבר אחר. ישנם רשתות ספציפיות אחרות בנושאים ספציפיים. בנושאי דיני עבודה, אולי הידוע ביותר הוא LinkedIn, עם למעלה מ- 25 מיליון משתמשים, בו אנו יכולים לבצע עצמנו ידוע במעגלים מקצועיים, קשר עם המשתמשים האחרים יכולים לתרום את הידע שלהם ולקבל בסופו של דבר, בשוק העבודה. לעומת זאת, באמצעות קישוריות העברת הודעות מיידית מאפשרת גם הגדלת הפרודוקטיביות (אם נעשה בו שימוש כהלכה), שכן אנו יכולים לקבל תשובות בזמן אמת ולעשות כנסים עם משתמשים מרובים, באמצעות טקסט או ועידות וידאו. תוכניות כגון Microsoft שליח, ב- oa, סקייפ, הם מהפכה הדרך נוכל להתחבר אלינו. הם גם מאוד ווג בתוך חיבורים באמצעות טלפון נייד, עקב גמישות רבה שסופק על-ידי (כולם נושאת נייד תמיד), העלייה בכוחה של החיבור לאינטרנט (עם רשתות דור 3 ו פעילויות עוקבות), העלייה של הטבות המוצעות מכשירים מסוימים, כגון ה-Iphone או Blackberry המפורסם. א.

כל האפשרויות אלה המוצעים על-ידי הטכנולוגיה יכול לספק פתרונות טוב יותר מאתנו הם לפשט את העבודה (קישוריות, עבודת צוות, יעילות), בתנאי שהם משמשים גם. אובמה עצמו כבר פלוס שלהם, הערך minuses כדי לאפשר לך להשתמש Blackberry שלך (במקרה זה מטעמי אבטחה), רבים מכורים התקן זה, או פייסבוק, לדוגמה, אשר יש לבצע טיפולים לבצע את המהלך מהתמכרות שלו כדי הנגינה (ישנם מחקרים בהם הבעלים של Blackberry, כפי שמעתי הודעהממש מנותק מן כל פעילות אחרת שהם מבצעים). בנוסף, ידוע כי במקרים רבים, כלים אלה משמשים גם עבור מטרות אחרות לא דיני עבודה, אפילו בתוך שדות אחרים מפורסמים בעצב ההשלכות שיש שגוי שימוש ברשתות חברתיות, שבו, במקרים רבים, לא ידוע מי אתה מדבר, מי יכול לראות את הנתונים שלנו, תמונות שלנו רודריגס פבלו הוא בוגר במדעי עסקיםלתארים מתקדמים בביקורת חשבונות ותואר MBA אב, נלהב לעולם כלכלה וניהול עסקים. כדי לשתף את ההערות שלך, את נקודת המבט שלך בנושאים אלה, אנא בקר באתר: economiasencilla. com