סקרים בתשלום באינטרנט

עד לאחרונה מאחורי התחרות היה שאינו קיים, דעתו של הצרכנים נחשב לא רלוונטי. קנייה ומכירה היה פשוט. החברות היו מקומיים, אשר מותר קשר קרוב בין ספקים לבין הצרכנים. שילם סקרים מקוונים פשוט לא היו קיימים. רעיונות חדשים בפרסום הראו כי הרצונות של קניית יכול להיות מורחב, הנוצרת על-ידי רכיבי מעבר הזמינות גרידא של מוצרים. שווקים מורחבת שהפכת הפקה גדולה יותר של סחורות, אפשרויות תחבורה מהירה יצרו צורך בארגונים של פרטים אודות הלקוחות כדי להתחרות זה בזה. ההתקדמות המהירה במהלך המהפכה התעשייתית שינתה במהירות בכניסתם של שוק מוכרי שוק הקונים.

סטודנטים חדשים של שיווק התחנכו כמו כלכלנים, על עיקרון הביקוש היה חשוב כוח הקנייה. עם זאת, התברר כי הביקוש היה מורכב הרבה יותר מאשר קיבולת פיננסי כדי לקנות ואת הרצון הזה הפך גורם בעסקים. היום, חברות יש ביקוש מעולם על-ידי ניטור הדופק של צרכנים לנוכח העובדה כי השוק המודרני הוא תחרותי מאוד. עם זאת, אורח החיים העמוס של צרכנים באופן כללי הפכו קשות יותר עבור חברות להשיג כי האנשים המעורבים סקרי טלפון, דיוור ישיר. הצרכנים תופסים כי זה הוא ותופר מכירה בשלב מעורבותו מחקר עצמאי. למי יש זמן? עידן האינטרנט מציג גישה קלה לצרכנים לחוקרים שיווק. הוא נגיש בקלות הצרכנים באופן כללי ולצרכנים של העסק באמצעות פרסום סקרים מקוונים שלהם, עם זאת, אין עדיין השאלה tempt אנשים כדי לקחת את הזמן כדי להשתתף.

להיות הקבוצה חכמים הם, החוקרים שוק, הבין סוף סוף את הרעיון של המציע משהו בעל ערך לצרכנים בתמורה את הזמן שלך, השתתפותם במקום לשאול אנשים להשתתף בסקר על-ידי מתן פשוט דעתם כדי לסייע לארגונים בהתאמת המוצרים והשירותים שלהם. כדי לעמוד בדרישות שלהם יותר ויותר מקצועות ראשיים עבור מידע של צרכנים החלו להציע תמריצים שונים תמורת שעה. גיסו של אותו נולד הרעיון של שילם סקרים מקוונים. כמובן עם השנים, המדע של צרכנים, מחקרי שוק התפתחו באופן קולקטיבי על סירה מכוון היטב. חברות לבלות יותר מ 250 מיליארד ברחבי העולם בניסיון לשכנע אנשים לקנות את המוצרים והשירותים שלך. מסכום זה יותר 750 מיליון הולך מחקר שוק. תמריצים עבור צרכנים סקר ועד כניסתו ציורים של המחיר במזומן, הנקודות עבור פרסים אשר עשויים לצבור ולפדות עבור סחורה עד תשלומים במזומן למשתתפים. סקרים מיוחדים לעתים קרובות אנשי מקצוע כגון אלה של תעשיית התקשורת הם משלמים היטב. החוקרים גם לשלם הצרכנים להשתתף במחקרים מותאם אישית, שדרכו תוכלו ללמוד על תפיסתם מסוימים מוצרים ו / או שירותים. בנוסף תמריצים בתשלום, חברות מחקר שוק מסוימות מציעות מוצרים בחינם עבור הדגימה. הם שהם ולהורשתם מוצרים חדשים לצרכנים מעוניין לנסות אותם עם הסכם כי הצרכן מאוחר יותר תהיה הערכה של המוצר. לאחר בדיקת המוצר, הצרכנים להשלים סקר מקוון כדי לשתף את החוויה שלך עם המוצר וכדי לציין אם אתה קונה את המוצר בכוחות עצמם. בדיקת מוצרים יכול להשתנות על-פי ניקוי מוצרים, חטיפים, יופי ובריאות עד מוצרי אלקטרוניקה. במקרים רבים מאפשרת למשתתפים לשמור שהמוצרים ללא תשלום. על-ידי ניצול של השוק של מחקר בתשלום הצעות צרכנים באמת יכול להרוויח הכנסה במשרה חלקית או מלאה, בהתאם לכמות זמן להשקיע ואת מספר קבוצות מחקר בהם הם משתתפים. זה הוכיח להיות מקור הכנסה משלים עבור יזמים קטנים, פנסיונרים, סטודנטים, אילו אמהות רבות להישאר כמו עקרות בית פרודוקטיבי. פשוט רישום עם אתרי סקרים בתשלום, ביצוע הזמנות עבור סקרים הדוא ל שלך, יכול להרוויח כסף נוספת על בסיס קבוע, תמריצים. החוקרים שוק גם יודע כי עסקים קטנים דופק הכלכלה העולמית. עם הדגש על שווקים קיימים שהשתנו באופן מהותי התקופה של מוצרים על-ידי תעשיית שרות, החוקרים תמיד יש דרישה עבור התצוגות ולרכוש פרקטיקות של בעלי עסקים קטנים פרטים. נוחות היא יתרון נוסף של הזוכה כסף להצטרף פאנלים מחקר באינטרנט מבוסס. המשתתפים יכולים להגיב על ההזמנות של הסקר 24 / 7 הוא הרבה יותר קל מאשר מנסה לעבוד עבודה חלקית או השני. בעלי עסקים קטנים ועבודה במומחי הבית עשויה להיות השפעה משמעותית, באפשרותך לקבוע את התצורה של איכות המוצרים והשירותים זמינים להשתתף בסקרים מקוונים. זה מאפשר להם לספר את חברות בדיוק מה הם בסופו של דבר צריך במקום לשמור את התקווה כי מישהו שם בחוץ לספק ו/או לפתור את הדחף. בנוסף, הם יזכה זמן השקיעה. הרעיון של סקרים בתשלום מומרת למצב הזוכה עבור שני הצדדים. שים לב המקצוע מחקר שוק היא לגיטימית במידה רבה, אך ישנם כמה אתרי אינטרנט הנמצאים הונאה. מעולם לא לשלם דמי רישום כדי לקבל מידע אודות סקרים זמינות. זכור שיש לך משהו כי החוקרים של שווי שוק: ניסיון ודעות שלו כצרכן. משתמש מידע לנהל משא ומתן על השתתפות במחקר סקרים ואתה יכול לשפר את אורח החיים ואת ההכנסות. סקרים מקוונים בתשלום עשוי להיות מפתיע דרכים לעשות כסף על הכל כאשר התשלומים במזומן מיידי שלך מתחיל לצמוח. אם ברצונך לדעת יותר לבקר: