סקירה של התראות רכב ו- Protivougonok

בשוק הרכב כיום יש אזעקות רכב רבים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל נפתלי בנט. הפשוטה ביותר היא האימובילייזר, שהוא חלק ממערכת מקורית של מכוניות מודרניות רבות. אימובילייזר באמצעים תרגום מילולי obezdvizhivatel. אימובילייזר עצמו אינו מגן מפני פריצה, גישה הרכב בסלון, שטח הוד או עורק, אבל התוקף לא להפעיל את המנוע, נוסע משם על ידי מכונית. מספיק כדי לשבור מעגל במספר תחומים חשובים, המשימה העיקרית של האימובילייזר.

למרבה הצער לכלי רכב מקומיות, זה כמעט חסר תועלת בגלל מערכת הצתה פשוטה, במקרה של מכוניות הוא אפשרות טובה ההגנה. טוב אימובילייזר כל החוטים של אותו צבע, היצרן הופך אותו במיוחד האפלה avtougonshhika. תמורת תשלום נוסף, ניתן גם להגדיר אזעקות מן הזולים ביותר ועד המתקדמת ביותר, יקר. לחלק את האזעקה על מחלקות: Kslass (א) לספק פונקציות אבטחה הבאות: שליטה מרחוק מחזיק מפתחות (ערוץ פקד אחד, כמה עשרות אלפי קודים); הגנת הלם; שומרים על הדלתות, הוד, המטען שימוש בבוררים ואקח; שומרים על הדלתות, הוד, תא המטען שימוש בבוררים ואקח; אור וצליל האזעקה (מצב המעורר); מנוע נעילה במחיר אחד (הצתה מעגל או בספק הכוח Starter); מצב חרדה; antiskanernaja הגנה. העיקריים הם: אור, צליל אישור והרמה של הגנה על המשטר; מצב שירות עם תכונות אבטחה בעלי מוגבלויות.

אור וצליל אזעקות התצוגה קוונטי; הוביל אינדיקציה של מצבי הפעלה. מחלקה (ב) זו פונקציה אזעקה: שלט עם מספר שילובי קוד ממאות אלפי ומעלה; הגנה על כמות סלון; מנוע נעילה, ממשיך גם כאשר פירוק המערכת; חזרה אוטומטית למשטר של הגנה המגן מפני כיבוי מערכת מקרית (החזרה הגנה באמצעות c 15-30); לאפשר הגנה פסיבית (מצב הגנה אוטומטית דרך 15-30 עם לאחר סגירת הדלת האחרונה); הגנה מפני שימוש לא מורשה מאפשרת לך מרחוק. עצור את המכונית, כבה את המנוע (לתפקד אנטי-Hi-ג'ק); דלתות הגנה נפרדת, הוד והגזע מכונית; הגנת הלם; אבחון מערכת מתקדמת כדי לקבוע לא החיישן מפורמט וכדי ינקוט בצעדים מתאימים. השירות הרגיל פונקציות הן: שליטה מרחוק (ערוץ 2-4 ניהול) חיישן ראשית או משנית, התאמת רגישות חיישן, לנעול את תא המטען ואת steklopodjomnikami; אינדיקציה גורם המעורר, הודות אשר ילמדו הבעלים מנסה הפלישה של המכונית על התרמית ובגורמים לה; תאורה הפנים כאשר אתה מפעיל את האזעקה; שניים או יותר מכוניות; חיפוש רכב בלילה (מיקום מנורות הבהוב); ניהול מנעולים דלתות; השבתת פגום או עובד כל הזמן על בעל חיישן התראה; מצב שירות עם תכונות אבטחה בעלי מוגבלויות ועם שליטה מרחוק דלתות; שקט הפעלה/ביטול האזעקה (ללא אישור נשמעים); תכנות פונקציות מרחוק מחזיק מפתחות (מחזיק מפתחות קודים חדשים); תכנות שליטה הגדרות השעון המעורר (שינוי פונקציה הקלד מוטבע מתגי DIP). לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. מחלקת רכב (ג) לספק פונקציות אבטחה הבאות: שלט רחוק עם קוד דינאמי, דרך אשר כל נסיונות לשנן או מפוענח כאשר הסורק ומכשירים אלקטרוניים אחרים חסרי תועלת; השימוש לפחות שלושה מעגלים החוסמים מנוע: הצתה, starter, מערכת אספקת דלק; הגנה אוטומטית מתקדמת ההתקפה של הפעילים, פסיבית או לסוג kombinirovannoju, הדורשים פעולה מינימלית המסדירים הנהג; יחידת בקרה של אזעקה אספקת כוח יתירים; תכונות סטנדרטיות של סוג זה של אזעקות הם: מרחוק תכנות של כמה פונקציות; חיסול n שליטה של אזעקות שווא; שליטה מרחוק מתקדמת חיישנים נוספים והבסיסיות להחלקת התאמה רגישות החיישנים, steklopodjomnikami, וכו '.; הפעלה/ביטול של מצב שירות מרחוק. אבל אפילו אם אוטומטי שלך מותקנת מערכת האבטחה 'תלול"ביותר היא לא מי אינו חסין מפני תקיפה או גניבה אוטומטי שלך. לעולם לא אשכח: 1. עוזב את המכונית, אפילו לתקופה קצרה של זמן, תמיד להפעיל כל מערכת הגנה. בטוח יותר טוב מאשר לחזור כבר. הגנובים. . אל תשכח את המפתח בהצתה, יכול אפילו בשביל כמה מטרים מהמכונה. היו מקרים רבים של גניבת ממש מתחת לאפם של מנהלי לעתיד. 2. זה הכי טוב שיש באוטו כל אמצעי הגנה מפני שודדים. זה יכול להיות tramvaticheskij את האקדח, מפתח, עטלף, מחסנית גז. יש תמיד סיכוי להגן על עצמם כאשר תקף על הכביש. 3. לא שווה לפתות גורל וגנבים, עוזב את התיקים הבקתה, חפצי ערך, הכל יכול למשוך את תשומת הלב של שודד פוטנציאליים.