סן פרנסיסקו

אני חושב שזו היא הבכורה הטוב ביותר ועוד אז תספר לי על הכל. אני בטוחה שדברים הולכים מתחילים להשתנות בשבילך, אחרי הפתח. אני מבטיח לך-. -כאשר הוא היה בן חמש עשרה שנים חשבתי להיות מאוד מאוהב בחור בכיתה שלי – אמר ואנחה עדיין טאטי – יודעים הרגשות בגיל הזה הם מאוד חזק! כאשר הוא הזמין אותי לצאת בפעם הראשונה, הרגשתי את הילדה יותר מזל של העולם. .

הלכנו לסרט, היא חיבקה אותי ונישק אותי על השפתיים. הרגשתי עולם של תחושות שנפתחו שלי, הזה שוטטו אותי בכל הגוף. אני חושב כי מעולם לא הרגשתי כל כך מאושר באותו הרגע. ואז אנחנו יצא להליכה. הלכנו במשך זמן רב. הרגשתי כאילו הוא יצא באמצע העננים. הבאתי כשהגענו למקום. זה היה בודד מאוד עכשיו ממוסגרת ממוסגרת ¦NO! .

אני לא יכול להמשיך. . מצטער -. אמרת טאטי בזמנו העולה מן השולחן מתרחקת בחיבוקו. סבע tironeó של יד אחת ועם השני. אילצת אותה לשבת שוב לא הולך לא גמור בשבילי. אני רוצה להבהיר לך טוב. אני לא הולך לתת את הזיכרון הזה כדי לייסר אותך בחיים. אני אוהב אותך יותר מדי כדי לא לעשות כל שביכולתי כדי לעזור לך-. . אף אחד לא יכול לעזור לי -. הוא אמר טאטי בעוד דמעות נפל spurting אף יכול למחוק את הרגע הזה בחיי. . אפילו לא אתה, כביכול רוצה שאתן לך ostentas לכיוון mi. עכשיו אמרתי לך פעמים רבות. . אני לא מאמין באהבה, אפילו לא את אשר אמרת מרגיש מאת שלי. הגברים. %A2/'>שלומי בסון יכול לקבוע . לא יותר ממה שכל הגברים חושב עם הפין שלהם-. . אני לא יכול לשנות הפיזיולוגיה זכר. זה נכון כי רוב הזמן כאשר אנו עומדים בפני בחורה חושבת, כפי שאתה אומר, עם הפין. אני לא המציא את הפיזיולוגיה או הורמונים. אבל זה גם נכון כי כאשר אהבה עומד ביניהם, אני מתייחס הפין, הורמונים סבע אמר באירוניה – כל מה שקורה במקום השני. וזה כמובן גם נכון שאנו רוצים להשתמש שניהם עם זה ונאהב, אבל תמיד הנשלטת על ידי תחושה זו.