סיכום של אסטרטגיות בסיסיות של מפעל הפיס

האמת היא כי האפשרויות של זכייה בלוטו, במיוחד את כל הקופה, הם מעטים. לדוגמה, האפשרות האמיתית של הפרסים הוא 1 בין 175,711,536! אנשים רבים בוחרים מספרים אקראיים, אולי על ידי בחירת מי יש לזכור או להשתמש במספר המוצעים עם כל מפעל הפיס שבו מחשבים להיות שנבחרו אקראית גנרטורים. אמנם אין כללים אומרים שאתה לא תנצח במספרים הנוצרים אקראית, אומרים כי השתמש איזה סוג של אסטרטגיה הגרלה, או לפחות למצוא כמה חזק מספרים עלול להגביר את הסיכוי שלהם לזכות בפרס. אז, איך לבחור קבוצה של מספרים המעניקים לך את הסיכויים טובים על לזכות בפרס? אחת האסטרטגיות הלוטו העתיק ביותר הוא הרעיון של מספרים חמים וקרים. לפי שיטה זו, מספרים חמים הם אלה הופיעו לאחרונה והם מספרים קר לאנשים שעברו לא מזמן. אם תשתמש בשיטה זו, באפשרותך לבקר באתר הרשמי של ההגרלה ולראות בהם מספרים להם לצאת החוצה, בדרך כלל ב- 12 החודשים האחרונים, ולאחר מכן לעבוד על מספרים כדי לבחור.

ישנם יתרונות וחסרונות לבחור מספרים באמצעות אסטרטגיה זו הגרלה. מצד אחד, באפשרותך להשתמש במערכת זו כדי למצוא איזה מספרים כבר באופן קבוע ולהשתמש בהם. כמה מספרים נראה לצאת יותר קרובות מאשר לאחרים. עם זאת, מספרים אלה ייתכן הופיעו כל כך הרבה פעמים כי הם לא יופיע מחדש כמה זמן אין הבטחות מלאה שיפעלו על-ידי תבנית זו. יש אנשים שמעדיפים לבחור מספרים כי הותירו מעט, לדמיין הן אמורות להופיע זמן קצר. יש גם מערכת גלגל של מפעל הפיס. גלגל הלוטו היא אסטרטגיה שאומרת כי לארגן את המספרים כדי לבחור שבדרך מסוימת יהיה להגדיל את הסיכויים שלך לזכות בפרסים קטנים. במילים אחרות, היא מערכת להגדיל את אפשרויות שלהם של בחירת מספר פרסים קטנים במקום להצביע לכיוון הסירה.

קיימים שלושה סוגים של גלגלי המכונה גלגלים מלאה, Abreviadas ומפתחות. מלאה גלגל אותו זה יהיה הגדול ביותר של מספרים מספרים שבחרת כך שזה הסוג היקר ביותר לשחק אך זה ייתן לך יותר אפשרויות כדי לנצח. הסוג הפופולרי ביותר של גלגל הוא הגלגל מקוצר ייתן לך שילוב קטן יותר, אך מבטיחים כרטיס הזוכה ערכת מספרים שיש לו. עבור אפשרות חסכוני יותר, שקול מפתח גלגל מספר. גלגל זה באפשרותך לבחור רק מספר מזל (לדוגמה את יום הולדתו), הגלגל ייתן לך את השילוב שמופיע על-ידי המספר הנבחר שלך. זכור כי בעת הפעלת אסטרטגיה גלגל של מפעל הפיס, עליך לשחק במסגרת תקציב משלו. אם אתה משחק לבד, תצטרך להשתמש מפתח מערכת ההגה, אם הוא מנגן באיחוד, באפשרותך להשתמש בגלגל מלאה. דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לנסות לשחק באמצעות מחולל מבוסס על מספרי מזל נומרולוגיה. נומרולוגיה היא מערכת העוסק בקישורים בין המספרים לבין היבטים מיסטיים או פיזי. ישנם מספר בהגרלה מספר גנרטורים באינטרנט כי לקחת את שמך, שם משפחה ולאחר מכן תאריך לידה שלך ליצירת מזל שלך עבור מספרי הלוטו. הם משתמשים במערכות מרובות כמספר הראשי של שמך, מספר סכום התאריך לידה, סכום המספרים שמך, לכן, כדי לבחור מספרים יש כמה משמעות עבורך. אין עובדות מוכחות מדענים או מתמטיקאים מאחורי מחוללי מספרים אלה, אבל זה כיף להשתמש ולקחת את הזמן כדי לבחור מספרי הזוכה שלהם! מה את האסטרטגיה של הלוטו מחליט להשתמש, ודא כי אתה מאמין שלהם מספרים ולזכור לשמור את הכרטיס בטוח.