נער החידות ממומביי מטאטא את Oscar

שנה אחרי שנה, המיוחל הלילה של זוהר העסקה Oscar, כישרון במשחק ספיידס. אמש נערך המהדורה 81 של פרסי האקדמיה לקולנוע Kodack מלאכים, שבו נסחף משם סרט עצמאי נער החידות ממומביי על-ידי הפיכת 8 מתוך 10 דמויות אשר היה מועמד, כולל זו של הסרט הטוב ביותר. הסרט קרוז, סוף סוף הצליח לזכות בפרס בקטגוריה של שחקנית המשנה הטובה ביותר. זה השחקנית הספרדי הראשון עיטור של Oscar. נער החידות ממומביי, הבמאי האנגלי Danny בויל, היה המנצח הגדול של הלילה; יש לו 8 דמויות: הסרט הטוב ביותר, הבמאי הטוב ביותר, הטובים ביותר תסריט מותאם, הצילום הטוב ביותר, העריכה הטובה ביותר, העירוב הטוב ביותר של צליל, הכי מקורית, השיר הטוב ביותר עבור "ג'אי הו '. הסרט צולם כולו ב הודו על ידי גורמים מקומיים. .

זה הסיפור הדרמטי של גבר צעיר שלומד הטלוויזיה להראות "מי רוצה להיות מיליונר?". עד לנקודה של קבלת הפרס האולטימטיבי הוא מואשם בהונאה, והוא . עצור. אל דאגה חברת טבע הוא האיש הנכון . הסיפור המופלא של בנג'מין באטן רץ גרוע יותר מזל. על פי הסרט עם המספר הגבוה ביותר של מועמדויות, אפשר לעשות רק עם 3 פרסים מקו ה-13 שבחר: הכי טובים אמנות כיוון, איפור ואפקטים חזותיים. קייט וינסלט ניצח בסופו של דבר Oscar כשחקנית הטובה ביותר עבור תפקידה הקורא, לאחר שיש היה מועמד חמש פעמים. וינסלט התחיל בתור האהובה לאחר שזכה לפרס גלובוס הזהב לשחקנית המשנה הטובה ביותר באותו התפקיד. שון פן ניצח את Oscar בצורה הטובה ביותר הוא שחקן על משחקו בסרט שמי הארווי מילק, איפה מייצג את הפוליטיקאי הראשון אשר הכריז על עצמו הומוסקסואל מוצהר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל.

זה פסלון השני של השחקן, שזכתה Oscar עוד בשנת 2003 הודות מיסטיק ריבר. אחד הפרסים סונג רוב היה הסרט ספרדית שקרוז, Oscar הוענק עבור השחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט ויקי כריסטינה ברצלונה María אלנה. קרוז המוקדש בפרס על וודי אלן, אלמודובר Pedro, קרני הירח, Fernandu Trueba ו כל השחקנים הספרדים, בנוסף את משפחתו. . זה המועמדות השנייה של השחקנית הספרדי בטקס האוסקר, אשר בחרה פסלון עוד בקלטת בחזרה ב- 2007. בסופו של דבר, Oscar לשחקן המשנה הטוב ביותר הלך לדג'ר המנוח בתפקיד של jocker. המשפחה שלו אסף בפרס-מה היה אחד הרגעים המרגשים של הגאלה. אתה מחשיב את עצמך מאהב נהדר של הקולנוע? הוא נסע לספרד כדי ללמוד המורכבות של הקולנוע הספרדי. ניתן לשכור הטוב ביותר, לראות איפה פנלופה צולם הקלעים החמים של ויקי כריסטינה ברצלונה.