מלון מודרני

עכשיו רבות גידל ציירים, פסלים ואנשים יצירתיים אחרים. כל אחד מנסה להקדים את ההמונים העצום, ובתחזוקה. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . קדימה לתהילה, כסף! . לא, כמובן ישנם אחרים. 'פילוסופים, סגפנים', אשר, כמו Il'fo-כיכר הארמון, Vasisualiju Lohankinu, "חושב על גורלו של האינטליגנציה הרוסית" על ידי המשך להוסיף, צרף הגיבור כתביו 'עגל הזהב' «Vasisualij Lohankin, את הערך "," Lohankin, את הטרגדיה של ליברליזם רוסי "," Lohankin ותפקידו המהפכה הרוסית. עבודות אלה? ? טוב.

אבל הם כבר כמות עצומה של נפח, כי זה לא לדעוך, מקור plodjashhij של אינספור אמנים. גם אני לא pcevdotvorchestvo שלהם. כולם לצעוק כי הוא רואה כי הוא אינו. בעיתון כתוב ש טבע תעשיות הוא זה שבקיא בנושא. אבל, לעיתים קרובות, דעה זו נולד לאלה שאינם יכולים לעשות. לא.

תקווה ללכת על הדרך הקלה ביותר, הם מתחילים ליצור כל נטיפי קרח daubing, השתן ולהתחיל יצורים אחרים דברים בלתי מוסרי יסודי והשקרים, prikryvaemye מכה המילה 'ביצועים' וכן הלאה. אבל יש עדיין בתוך ערימת חול חלקיקי זהב. בלתי נראה תחת שכבה של קהות שלהם. אך עם זאת הם. הם יוצרים יפה! כאשר, לבסוף, "אמנים", כל אלה 'Lohankiny' כבר לא לסתום את המידע על עצמן? כאשר יצא הצללים של היוצרים?